Sony CDP-X333ES за части

Съобщение
Автор
DMC
има известен опит
има известен опит
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 12:00 am
Местоположение: София/Габрово
Обратна връзка:

Sony CDP-X333ES за части

#1 Мнение от DMC »

Продавам cd player Sоny X333ES с проблем. Има някакви гадни пулсации на изхода заедно със звука. С постоянна честота са, може да са някакви паразитни от управленията на моторите, може да са от цифровия филтър... Нямам идея. Сменил съм всички електролити преди години - нямаше ефект, операционниците на изхода също са сменяни - без резултат. Гледал съм захранванията на осцилоскопа - не се виждат пулсации. Както и да е, писнало ми е от него, не ми се занимава повече. Някой ако го иска за части - 50лв. Висока е цената, ама все пак и плеърът не е евтин като цяло. Може и бартер за нещо - говорители, изходящи трансорматори някакви или не знам и аз.... А, плеъра няма дистанционно, да не забравя. Оптиката му е здрава иначе, чете без проблеми. ЗА контакти - freshkidicebg в скайп или тук на ЛС. Техниката се намира в София.

kapriol
чете и пита
чете и пита
Мнения: 50
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 2:13 pm
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Sony CDP-X333ES за части

#2 Мнение от kapriol »

Купувам го.Инфо на Л.С.

DMC
има известен опит
има известен опит
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 12:00 am
Местоположение: София/Габрово
Обратна връзка:

Re: Sony CDP-X333ES за части

#3 Мнение от DMC »

Задръжам за малко обявата, защото не мога да намеря един пластмасов детайл от предния панел. Трябват ми няколко дена да го открия. А искам да го продам без липси.

kapriol
чете и пита
чете и пита
Мнения: 50
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 2:13 pm
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Sony CDP-X333ES за части

#4 Мнение от kapriol »

А вчера ,като ви писах да ми дадете телефон за да се разберем не ми отговорихте.Добре КУПУВАМ го без детайла,а добре е и 2-3 снимки да видим за какво става реч.

DMC
има известен опит
има известен опит
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 12:00 am
Местоположение: София/Габрово
Обратна връзка:

Re: Sony CDP-X333ES за части

#5 Мнение от DMC »

Kapriol, съжалявам, че не съм отговорил на всички, вчера 5 човека ми писаха ЛС и в скайп. За съжаление други хора ми писаха преди теб. Наистина имах други ангажименти и не успях да отговоря на всички.

DMC
има известен опит
има известен опит
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 12:00 am
Местоположение: София/Габрово
Обратна връзка:

Re: Sony CDP-X333ES за части

#6 Мнение от DMC »

Плеърът е продаден.

Публикувай отговор

Обратно към “ПРОДАЖБИ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта