12" fullrange-Бартер/Продава

Съобщение
Автор
Аватар
Borislav Stankov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1223
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: 12" fullrange-Бартер/Продава

#16 Мнение от Borislav Stankov »

На кой и какво точно му отива, че не разбрах?
Хората ти намекнаха, че цената която си определил е доста висока за тези говорители и ти изглежда точно това и чакаше за да почнеш да се държиш като ощипана госпожица.

Дръж се прилично!
Естествената тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.
Изображение
CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.

http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!

Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: 12" fullrange-Бартер/Продава

#17 Мнение от Nanko Rusev »

Борко, Иване, Мариане - всеки може да иска КАКВАТО СИ ИСКА ЦЕНА. Още повече, в случая, това не са оригинални говорители, а модифицирани от Радостин. Тъжното е, че собственика им не каза с какво са по-добри от оригиналните (и съоветно по-скъпи), а почна да лее помия по Етерите. Типично по български.

Ентусиасте, понеже приказваш за Етерите (между другото виждал ли си ги наживо и чувал ли си ги?), вярвам има при кой да сравните твоите говорители/колони с Етер-система. Дъската едва ли е много тежка. Ще го направиш ли?

Очаквам с нетърпение резултатите :st Дали ще е по-добър "качественият немски говорител с качествените части и майсторското лепене", или ще е "сбирщайна" ?

п.п. да знам, че няма нужда да доказваш нищо и че бла бла бла бла

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: 12" fullrange-Бартер/Продава

#18 Мнение от Stefan Stefanov »

Утре ще разчистя обявата, за да остане по правилата!

Аватар
entusiast
има известен опит
има известен опит
Мнения: 66
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 1:00 am
Местоположение: Пловдив

Re: 12" fullrange-Бартер/Продава

#19 Мнение от entusiast »

Nanko Rusev написа:Борко, Иване, Мариане - всеки може да иска КАКВАТО СИ ИСКА ЦЕНА. Още повече, в случая, това не са оригинални говорители, а модифицирани от Радостин. Тъжното е, че собственика им не каза с какво са по-добри от оригиналните (и съоветно по-скъпи), а почна да лее помия по Етерите. Типично по български.

Ентусиасте, понеже приказваш за Етерите (между другото виждал ли си ги наживо и чувал ли си ги?), вярвам има при кой да сравните твоите говорители/колони с Етер-система. Дъската едва ли е много тежка. Ще го направиш ли?

Очаквам с нетърпение резултатите :st Дали ще е по-добър "качественият немски говорител с качествените части и майсторското лепене", или ще е "сбирщайна" ?

п.п. да знам, че няма нужда да доказваш нищо и че бла бла бла бла
Скъпи Нанко,
дори и през ум не ми е минало,че ще има спор и ти няма да се пъхнеш вътре :lol: !
Не лея помия по никого,просто каквото повикало-такова се обадило.Господин Рачев(не го познавам лично,което не пречи да уважавам труда на Етераудио) качи линк с обява,в която имаше РФТ някакво,в неизвестно състояние,втора употреба разбира се с цена,която му подхожда.Дали тази цена покрива транспорта,качеството на стоката и рисковете произтичащи от това не знам.
В резултат на това,двама сеирджии се включиха ни в клин,ни в ръкав да ме съветват да намаля цената,на което отговорих адекватно,според единия даже съм се излагал :lol: а те слушали ли са моите говорители?Или подобни,модифицирани?Не казват,ама си пъхат гагата дето не им е работата.Както и да е,те не са интересни...
Не искам да си го меря с никого,пуснах обява-нищо повече.Сравненията и епитетите дойдоха по-късно и не по моя вина,нали така.
Не ме провокирай излишно,нищо не съм ти направил,както впрочем и на другите.Аз коментирам ли цените на Етерите?Хайде прибери ибрика ако обичаш :lol: .
Borislav Stankov,виж сега,не се държа и никога не съм се държал като ощипана госпожица,мислех че си по-обективен :? .ако си се познал някъде в думите ми,сори аз нищо за теб не съм споменавал,нито за Клуба като цяло.Просто се защитавам,ти на мое място би ли се оставил?
А говорителите си струват парите,и още как,това че на някой това не му харесва си е негов проблем.
МД,нямам желание да ви занимавам със себе си,ако прецените изхвърлете и обявата и мен от форума.
Off........
Do not confuse movement with action!

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: 12" fullrange-Бартер/Продава

#20 Мнение от Ivan Rachev »

entusiast написа:,нито за Клуба като цяло..
...ти дори не знаеш къде точно пишеш :D :smt056
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Аватар
entusiast
има известен опит
има известен опит
Мнения: 66
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 1:00 am
Местоположение: Пловдив

Re: 12" fullrange-Бартер/Продава

#21 Мнение от entusiast »

Има сделка.
Темата за триене.
Do not confuse movement with action!

Аватар
ivodjima
Търговец
Търговец
Мнения: 260
Регистриран на: Чет Фев 14, 2008 1:00 am
Местоположение: габрово
Обратна връзка:

Re: 12" fullrange-Бартер/Продава

#22 Мнение от ivodjima »

Със риск да си навлека неприятности ще напиша нещо и повече няма да го коментирам-агитка от Габрово прослушахме на ходене в Пловдив въпросните говорители и мога да кажа че за цената на която се продават е повече от изгодна и добра инвестиция а за тези които не са слушали :H конкретните говорители ми е много чудно как дават крайни мнения-бъдете коректни за да ви уважават

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: 12" fullrange-Бартер/Продава

#23 Мнение от Ivan Rachev »

ivodjima написа:Със риск да си навлека неприятности ще напиша нещо и повече няма да го коментирам-агитка от Габрово прослушахме на ходене в Пловдив въпросните говорители и мога да кажа че за цената на която се продават е повече от изгодна и добра инвестиция а за тези които не са слушали :H конкретните говорители ми е много чудно как дават крайни мнения-бъдете коректни за да ви уважават
...поздрави за агитката от Габрово , мога да ви уредя всичките с такива говорители , само ми кажете колко сте :D
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Аватар
ivodjima
Търговец
Търговец
Мнения: 260
Регистриран на: Чет Фев 14, 2008 1:00 am
Местоположение: габрово
Обратна връзка:

Re: 12" fullrange-Бартер/Продава

#24 Мнение от ivodjima »

:D :D :wink: Критерият ми е доста по висок

Публикувай отговор

Обратно към “ПРОДАЖБИ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 41 госта