12" fullrange-Бартер/Продава

Съобщение
Автор
Аватар
entusiast
има известен опит
има известен опит
Мнения: 66
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 1:00 am
Местоположение: Пловдив

12" fullrange-Бартер/Продава

#1 Мнение от entusiast »

Предлагам чудесни 12" фулрейндж говорители с чувствителност около 100 db/w/m подходящи за опън бафъл акустично оформление.Използвани са около 4-5 месеца и са в перфектна кондиция и външен вид.
В замяна търся хубав лампов усилвател,за предпочитане SE с комплект резервни лампи.Изход за 4 ома.
Подробности за драйверите има тук: http://forum.audioplatinum.com/viewtopic.php?f=77&t=237" onclick="window.open(this.href);return false;
Ето и снимки от преди няколко дена:
Причината да ги заменям е,че габаритите на бафалите вече не ме устройват и се сдобих с нови драйвери,пак от Аудиомастер но предназначени за друг тип акустично оформление.http://forum.audioplatinum.com/viewtopic.php?f=77&t=621" onclick="window.open(this.href);return false;
За връзка с мен-ЛС.
Прикачени файлове
P8160700.JPG
P8160697.JPG
P8160695.JPG
P8160694.JPG
Do not confuse movement with action!

Аватар
entusiast
има известен опит
има известен опит
Мнения: 66
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 1:00 am
Местоположение: Пловдив

Re: 12" fullrange-Бартер/Продава

#2 Мнение от entusiast »

...или ги продавам на цена 450лв. -точно колкото излиза кита на един лампов SE.
Do not confuse movement with action!

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: 12" fullrange-Бартер/Продава

#3 Мнение от Ivan Rachev »

http://cgi.ebay.de/1-LSP-3401-12-5VA-6- ... 4|294%3A50" onclick="window.open(this.href);return false;
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Аватар
rusnache
има известен опит
има известен опит
Мнения: 153
Регистриран на: Съб Юли 14, 2007 12:00 am
Местоположение: Софията
Обратна връзка:

Re: 12" fullrange-Бартер/Продава

#4 Мнение от rusnache »

Човек, не, че нещо, ама преди 2 години продадох 2 такива чисто нови на цена 100лв. двата. Не са нещо кой знае какво тези говорители. Има ги в китарните кубета Вермона.

Аватар
entusiast
има известен опит
има известен опит
Мнения: 66
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 1:00 am
Местоположение: Пловдив

Re: 12" fullrange-Бартер/Продава

#5 Мнение от entusiast »

rusnache написа:Човек, не, че нещо, ама преди 2 години продадох 2 такива чисто нови на цена 100лв. двата. Не са нещо кой знае какво тези говорители. Има ги в китарните кубета Вермона.
Може,нямам против.Ако можеше да се слушат в оригиналния им вид щеше да е още-по-хубаво :wink: .Даже ако трябва да сме точни,в ламповия усилвател,за който бих сменил тези модифицирани RFT,които смея да твърдя че свирят чудесно едва ли ще има части на стойност повече от цитираните от теб 100лв :wink:.
Щом дървото B200 струва 275 лв/бр. а е класи под моите,защо последните да не струват 450лв/чифта?Слушал съм и едните и другите,а ти?
Do not confuse movement with action!

Марто
чете
Мнения: 11
Регистриран на: Пет Юли 17, 2009 3:04 pm
Обратна връзка:

Re: 12" fullrange-Бартер/Продава

#6 Мнение от Марто »

Драйверите на истина са добри. Слушах друг чифт такива модифицирани драйвери и останах приятно изненадан от тяхното качество.

Парите си заслужават, а и за тези пари няма да се намери чифт широколентови който да звучат хубаво като тези.

Успех с продажбата: Марто

Аватар
VALMIG21
има известен опит
има известен опит
Мнения: 357
Регистриран на: Пон Май 18, 2009 1:41 pm
Местоположение: ГР.ПЛОВДИВ
Обратна връзка:

Re: 12" fullrange-Бартер/Продава

#7 Мнение от VALMIG21 »

Иван ти показа.Не се излагай.
инж.Валери Павлов
гр.Пловдив

0898735435

Аватар
entusiast
има известен опит
има известен опит
Мнения: 66
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 1:00 am
Местоположение: Пловдив

Re: 12" fullrange-Бартер/Продава

#8 Мнение от entusiast »

Добре,няма. http://www.vissokogovoriteli.plc.bg/pro ... 11_311.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Do not confuse movement with action!

Аватар
Alexander Gekov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 333
Регистриран на: Пон Окт 30, 2006 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: 12" fullrange-Бартер/Продава

#9 Мнение от Alexander Gekov »

Публикуваната връзка.... какво трябва да значи?

Аватар
entusiast
има известен опит
има известен опит
Мнения: 66
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 1:00 am
Местоположение: Пловдив

Re: 12" fullrange-Бартер/Продава

#10 Мнение от entusiast »

Точно каквото и горната публикувана връзка.Нито повече,нито по-малко.
Do not confuse movement with action!

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: 12" fullrange-Бартер/Продава

#11 Мнение от Ivan Rachev »

:D нямаме възможност да изпълняваме поръчките си за говорители , което означава , че ако нещата бяха поне мъничко подобни , 20 годишните говорители с феритен магнит и тенекиено шаси които продаваш трябваше отдавна да са купени от някой :wink:

п.с. :D преди ги продаваше на едни дъски за 800 лв , дъските 350 лв ли са , и как ти хрумна да сложиш решетка пред фулрейндж говорител .... :wink:
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Аватар
entusiast
има известен опит
има известен опит
Мнения: 66
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 1:00 am
Местоположение: Пловдив

Re: 12" fullrange-Бартер/Продава

#12 Мнение от entusiast »

:lol: Радвам се за вас,дано да е така както казваш.Пожелавам все така да сте заети.
Решетчицата бе сложена с предпазна цел,у дома не е демонстрационна зала нито музей.А дъските са ми по-скъпи от 350 лв. затова ще ги запазя за себе си :lol: .
Колкото до феритния магнит и тенекиеното шаси...бивш собственик на алнико магнит и лято шаси доста ги хареса.Разни хора ...какво да се прави.
Аз не съм търговец,продавам това което ми е излишно и който си е купил нещо от мен знае че не лъжа,нито дори преувеличавам.Така че,и тези драйвери ще си намерят мястото.Вадя си хляба с други неща,така че дори да ми останат поне ще имам нещо хубаво и направено с мерак,а не хистерезиси и разни хай-фай чалъми на суб атомно ниво.

8) Бъдете здрави и успех!
Do not confuse movement with action!

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: 12" fullrange-Бартер/Продава

#13 Мнение от Ivan Rachev »

entusiast написа:а не хистерезиси и разни хай-фай чалъми на суб атомно ниво.

8) Бъдете здрави и успех!
... :D сега като се замисля виждам че си прав , много тъпо и безмислено ниво е това атомното , а хистерезис дори незнам какво означава но знам със сигурност че няма отношение към звука :wink: .
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Аватар
Marian Lozev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1533
Регистриран на: Нед Яну 23, 2005 1:00 am
Местоположение: София, Парк "Света Тройца"
Обратна връзка:

Re: 12" fullrange-Бартер/Продава

#14 Мнение от Marian Lozev »

entusiast написа::lol:
Колкото до феритния магнит и тенекиеното шаси...бивш собственик на алнико магнит и лято шаси доста ги хареса.Разни хора ...какво да се прави.
...да , също и един не означава всички.

Спомням си че , имаше преди време във форума един чифт за 80лв. ама някой ме предвари.

А защо не споделиш за самото модване , гледам магнита си е същия.
Open: http://uslugi.rent.bg/zabavlenie-zavede ... enec-3662/" onclick="window.open(this.href);return false;
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo

Аватар
entusiast
има известен опит
има известен опит
Мнения: 66
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 1:00 am
Местоположение: Пловдив

Re: 12" fullrange-Бартер/Продава

#15 Мнение от entusiast »

Заповядай Marian Lozev: http://www.bgaudioclub.org/forum/viewtopic.php?t=11689" onclick="window.open(this.href);return false;
Умишлено съм дал снимки от близо,за да се види изключително прецизното пасване на отделните части и чистото и старателно полагане на скрепяващите полимери(сиреч лепила).Звуковата бобина няма как да ти я покажа,защото е монтирана все пак.Общо взето,драйвера е асемблиран в пъти по-старателно от някои други,при това с претенции-неоспорим ФАКТ!
Е,може ли сглобен по този начин широколентов драйвер,при това от немски,качествени мембрана,ВЧ конус,магнит и шаси да свири по-зле от някакво нещо дето е пълен сбирщайн,при това е по-омацано и от Мерилин Монро пияна :lol: :lol: ?
Не ми отговаряй,то е от ясно по-ясно.
П.П. Аз отнесох въпросният чифт,само че тези не са от него.
П.П 2 Добре ми з@ср@хте обявата,отива ви да сте такива :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) .
Do not confuse movement with action!

Публикувай отговор

Обратно към “ПРОДАЖБИ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 9 госта