Продавам тонколони Амфитон 50 АС-022

Съобщение
Автор
jordancheto

Продавам тонколони Амфитон 50 АС-022

#1 Мнение от jordancheto »

Продавам руски тонколони Амфитон 50 АС-022. 150 вата пикова мощност. Свирят идеално. Не са били избивани и пренавивани. Има малка забележка по единия бас, която не пречи на звученето въобще. Предлагам тест на колоните на тези, които имат интерес, за да се уверят какво качество на звук могат да притежават за нова цена 80 лв ;)

Цена: 80 лв двете! Твърдо.

Продажбата се отлага за момента... Малко по-нататък може би ще бъде актуална отново. Моля за извинение...
Последно промяна от jordancheto на Сря Фев 15, 2006 4:03 pm, променено общо 4 пъти.

ican4eto

#2 Мнение от ican4eto »

Прати ми ПМ с повече информация, от къде си и забележката на баса!

jordancheto

#3 Мнение от jordancheto »

Само за информация: От софия съм. Колоните са у нас :) Може да се чуят по всяко време след 19h ;)
Ето линк със снимката (ако някой има проблем с отварянето, може да ми прати ПМ с мейла си, аз ще му я пратя):
http://photo-forum.net/index.php?APP_AC ... R_ID=19613

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#4 Мнение от Stefan Stefanov »

Абе оставете човека на мира.
На тази цена ще ги продаде, стига да не са пострадали.

gps

#5 Мнение от gps »

Подкрепям Загорка-цената е според колоните :wink: и да имат някой кусур все някой ще се навие за колони за купони :wink: !Освен това басовите говорители 75ГДН-3 стават за карсубуфъри-руснаците имат цял сайт по този въпрос! А излишните коментари в раздел "Продажби" просто ще ги трия както направих с някои постове в тази тема!

jordancheto

#6 Мнение от jordancheto »

Благодаря на екипа на БГ Аудио за подкрепата ;)
За купони са идеални, наистина! Не разбирам от термини и модели, но като го чуя нещо и разбирам дали ми харесва :)
Благодаря още веднъж :) Ще почерпя по бира ако ги продам ;))

Аватар
dedopop
чете
Мнения: 16
Регистриран на: Вто Фев 14, 2006 1:00 am
Местоположение: Септември
Обратна връзка:

#7 Мнение от dedopop »

Заинтересува ме обявата. Но тъй като не съм от София, ще пратя приятел да ги погледне. Сега се свързах с него и той обеща че ще те потърси. Това че е скъсана мембраната на единия бас, надявам се не е фатално??

Аватар
Alecsandar
Търговец
Търговец
Мнения: 93
Регистриран на: Вто Май 17, 2005 12:00 am
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

От Баас

#8 Мнение от Alecsandar »

Като гледам на снимката не е скъсана мембраната а окачването и според мене е просто е задължително да се смени защото се разцентрова говорителя

jordancheto

#9 Мнение от jordancheto »

Да, окачването... не знаех как се казва това и затова общо го нарекох мембрана. Чух, че това се сменявало не особено трудно. Ако някой може да каже откъде може да се намери такава сгъфка и как точно се сменя, ще му бъда много благодарен :) А и всички, които като мен не знаят... :roll:

gps

#10 Мнение от gps »

Проблема е че гънката на говорителите старее и дори да не са ползвани след време се скапва но по магазините има гънки а и има сервизи които ги сменят.Значи вариант 1-оправяне на кусурите на тези говорители и ползване както са без модване на говорители филтри кабели кутии.Вариант 2- за 80 лв имате кутии които след пооправяне стават за други говорители(всеки дърводелец ще ви вземе повече за нови кутии) имате и два басови говорителя които стават за карсубуфър имате и две среди от които стават малки ТЛ(аз съм правил).

Ivo_Koynov

#11 Мнение от Ivo_Koynov »

Здравей,

Аз съм приятеля на Дедо Поп, който трябва да дойде за види/чуе колонките на живо :D
Опитвам се да се свържа с теб по ICQ, но досега не съм те засичал on-line.

Моля те, ако имаш възможност свържи се с мен по някакъв начин:
ICQ: 173743954
e-mail: ikoynov@abv.bg

Публикувай отговор

Обратно към “ПРОДАЖБИ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 6 госта