Jensen 18" Field coil

Съобщение
Автор
Аватар
haralanov
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 475
Регистриран на: Съб Яну 20, 2007 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Jensen 18" Field coil

#1 Мнение от haralanov »

Цените на едрогабаритните фийлд койл говорители вече удариха стратосферата:
18FC.jpg
8O 8O
Запасявайте се докато не е станало прекалено късно, че след максимум 2-3 години всичко вече ще е изтекло към Япония :D

Аватар
EmilRachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 586
Регистриран на: Пет Фев 05, 2010 6:12 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Jensen 18" Field coil

#2 Мнение от EmilRachev »

Тия нормални ли са.... 8O''
... и не виждам кой ще се запасява на такива цени за два 18'' говорителя, пък били те и Jensen с такава магнитна система. :)
Мониторът ви е прашен отвътре?
За автоматично почистване, моля кликнете
ТУК

Аватар
Mo
чете и пита
чете и пита
Мнения: 102
Регистриран на: Вто Юни 20, 2006 12:00 am
Местоположение: София/Добрич
Обратна връзка:

Re: Jensen 18" Field coil

#3 Мнение от Mo »

Хаха и аз ги гледах онзи ден. Японците винаги ще правят диги и колекции от говорители, то е ясно, но не само те взеха да се светкат за звуковите качества на старата школа говорители. Руснаци, скандинавци, швейцарци, все хора с възможности.
Г-н Рачев, някой вече се е запасил :)

Аватар
haralanov
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 475
Регистриран на: Съб Яну 20, 2007 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Jensen 18" Field coil

#4 Мнение от haralanov »

Мисълта ми беше всеки да се запасява с това, което му трябва, докато още се намира на нормални цени. Не е казано, че трябва да си го купи от ибей, давайки някакви зловещи суми. Аз понеже си падам малко вехтошар, без никакви огризения на съвестта съм отнасял говорители, зарязани до боклучийски контейнер и продаващи се на международния интернет битак (ибей) за по няколко стотин евра :lol:

едит: Ицо, конкретно тези 18-ки са абсолютни кашони и не стават за качествено аудио, лошото е че лакомия японец ше научи това едва след като преброи кешовицата :lol: :lol:

Аватар
Mo
чете и пита
чете и пита
Мнения: 102
Регистриран на: Вто Юни 20, 2006 12:00 am
Местоположение: София/Добрич
Обратна връзка:

Re: Jensen 18" Field coil

#5 Мнение от Mo »

haralanov написа:, което му трябва,
едит: Ицо, конкретно тези 18-ки са абсолютни кашони и не стават за качествено аудио, лошото е че лакомия японец ше научи това едва след като преброи кешовицата :lol: :lol:
Да де, това писах и аз, за колекциите им! Лошото, е че за колекция купуваш всичко на ред, включително и неща, които могат да ни потрябват и на нас :)
Абе да ти кажа, той може и вече да притежава подобен чифт и пак никога да не разбере, че са "кашони" :)

Публикувай отговор

Обратно към “Озвучителни тела Loudspeakers”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост