Open baffle
-
DRGeorgiev
- чете и пита

- Мнения: 950
- Регистриран на: Пет Юни 26, 2009 2:43 pm
- Местоположение: Стара Загора
- Обратна връзка:
Open baffle
Предлагам в тази тема за Open baffle,хора които са на нужното ниво,да дадът мнения за минуси и плюсове.Да посочат размери,готови проекти,снимков материал или каквото и да било.Темата би била полезна за всички хора които имат интерес.Примерно как се оразмерява една Open baffle ситема,какви материали се изпозват и така нататъка.
-
Nanko Rusev
- има сериозен опит

- Мнения: 2317
- Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
- Местоположение: Варна
- Обратна връзка:
Re: Open baffle
Няма как да ти се дадат размери, без да се знае говорителят.
-
DRGeorgiev
- чете и пита

- Мнения: 950
- Регистриран на: Пет Юни 26, 2009 2:43 pm
- Местоположение: Стара Загора
- Обратна връзка:
Re: Open baffle
Ахаа.Например за 12 инча,например за българският ВК.В последствие драйверът ще бъде заменен със по квалитетен 12''.
- Marian Lozev
- BG Audio Team™

- Мнения: 1533
- Регистриран на: Нед Яну 23, 2005 1:00 am
- Местоположение: София, Парк "Света Тройца"
- Обратна връзка:
Re: Open baffle
Максимума от стаята и минимума на ОБ.....
42мм демелина.
Open: http://uslugi.rent.bg/zabavlenie-zavede ... enec-3662/" onclick="window.open(this.href);return false;
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo
-
DRGeorgiev
- чете и пита

- Мнения: 950
- Регистриран на: Пет Юни 26, 2009 2:43 pm
- Местоположение: Стара Загора
- Обратна връзка:
Re: Open baffle
Ок !
А от стъкло 10мм.каква е ситуацията там ?
Последно промяна от DRGeorgiev на Вто Дек 08, 2009 6:44 pm, променено общо 1 път.
- Marian Lozev
- BG Audio Team™

- Мнения: 1533
- Регистриран на: Нед Яну 23, 2005 1:00 am
- Местоположение: София, Парк "Света Тройца"
- Обратна връзка:
Re: Open baffle
ОООООООО за мен това е губене на време.
Open: http://uslugi.rent.bg/zabavlenie-zavede ... enec-3662/" onclick="window.open(this.href);return false;
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo
-
DRGeorgiev
- чете и пита

- Мнения: 950
- Регистриран на: Пет Юни 26, 2009 2:43 pm
- Местоположение: Стара Загора
- Обратна връзка:
Re: Open baffle
Аха,значи да разбирам MDF 42мм.
В Стара Загора така и няма Етер да чуя,най близкия човек е в Хасково.Хайде някой друг няма ли да се включи в темата 
- Прикачени файлове
-
- OB721.jpg (60.97 KiB) Преглеждано 5059 пъти
-
- OB714.jpg (47.62 KiB) Преглеждано 5059 пъти
-
- OB7_MAE-SET206.jpg (55.75 KiB) Преглеждано 5059 пъти
-
- OB7_MAE-SET203.jpg (43.42 KiB) Преглеждано 5059 пъти
-
- OB7_MAE-SET202.jpg (48.24 KiB) Преглеждано 5059 пъти
Последно промяна от DRGeorgiev на Вто Дек 08, 2009 6:49 pm, променено общо 1 път.
- Ivo_Hristev
- BG Audio Team™

- Мнения: 1209
- Регистриран на: Вто Авг 03, 2004 12:00 am
- Местоположение: Sofia
- Обратна връзка:
Re: Open baffle
Като за начало си поиграй с този Ексел. Можеш да прочетеш и постовете на автора му в DIYAudio. Комай по-добра отправна точка няма....
-
DRGeorgiev
- чете и пита

- Мнения: 950
- Регистриран на: Пет Юни 26, 2009 2:43 pm
- Местоположение: Стара Загора
- Обратна връзка:
- Ivelin Braikov
- BG Audio Team™

- Мнения: 596
- Регистриран на: Вто Авг 16, 2005 12:00 am
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
Re: Open baffle
На мен много ми харесват тези 12-ки как свирят в затворен обем около 45 литра. Вероятно няма да са подходящи за ОБ, но ако така или иначе си решил да експериментираш с тях пробвай U вариант.
What would you attempt to do if you know you could not fail?
-
DRGeorgiev
- чете и пита

- Мнения: 950
- Регистриран на: Пет Юни 26, 2009 2:43 pm
- Местоположение: Стара Загора
- Обратна връзка:
Re: Open baffle
Благодаря за съвета.Какво представлява U вариант ? 
- Ivelin Braikov
- BG Audio Team™

- Мнения: 596
- Регистриран на: Вто Авг 16, 2005 12:00 am
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
Re: Open baffle
На първата и третата снимка, които си пуснал в началото. По-скоро на първата.
What would you attempt to do if you know you could not fail?
-
DRGeorgiev
- чете и пита

- Мнения: 950
- Регистриран на: Пет Юни 26, 2009 2:43 pm
- Местоположение: Стара Загора
- Обратна връзка:
Re: Open baffle
Ясно,значи на това се казва u вариант.
- Ivelin Braikov
- BG Audio Team™

- Мнения: 596
- Регистриран на: Вто Авг 16, 2005 12:00 am
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
Re: Open baffle
Ми аз нарочно го написах така, та да поразровиш нета и да се запознаеш със спецификите, и да придобиеш собствен поглед върху проектирането. 
What would you attempt to do if you know you could not fail?
-
DRGeorgiev
- чете и пита

- Мнения: 950
- Регистриран на: Пет Юни 26, 2009 2:43 pm
- Местоположение: Стара Загора
- Обратна връзка:
Re: Open baffle
Ясно,аз се ровя из нета,но исках да споделите и вие мнение,занимавам се с този драйвер поради парични затруднения 
Последно промяна от DRGeorgiev на Вто Дек 08, 2009 6:54 pm, променено общо 1 път.
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 1 гост