Мнения и препоръки за Dynaudio Audience 62

Съобщение
Автор
nikchi
чете и пита
чете и пита
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Окт 06, 2009 9:12 pm
Обратна връзка:

Мнения и препоръки за Dynaudio Audience 62

#1 Мнение от nikchi »

Здравейте, бих искал да събера мнения и отзиви по няколко въпроса:

1-Dynaudio Audience 62
2-Cyrus one integrated amp
3-Denon DCD 1560

Най-вече се интересувам от мнения за тонколоните и дали някой ги е слушал с различен усилвател от Сайръса. Дали ще свирнат добре с лампов усилвател - аз лично имам някой съмнения, защото колоните са с ниска чувствителност - 86дб, освен това Цецо (Балкан Аудио) ми сподели, че за да свирнат наистина им е необходим мощен усилвател.
В момента ги слушам с въпросния Cyrus One, който е 40W на 8ohm.

Аватар
nikikoz
има опит
има опит
Мнения: 244
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Мнения и препоръки за Dynaudio Audience 62

#2 Мнение от nikikoz »

Boko написа: Най-вече се интересувам от мнения за тонколоните и дали някой ги е слушал с различен усилвател от Сайръса. Дали ще свирнат добре с лампов усилвател...
Слушал съм тези колони с Холфи стъпало и пред и с ЛС Аудио стъпало и пред. И двете бяха над 100 вата на канал и мога да кажа че колоните свиреха добре. Не съм чувал често Динаудио да се слушат с лампи но дори и да има такъв вариант съм сигурен че става въпрос за скъпи и мощни стъпала. Това което съм чел за Динаудио е че те обичат мос фет...не знам дали знаеш но самите Динаудио направиха усилвател за техните колони Евиденс и той е транзисторен с висока мощност. Ако идеята ти е да минаваш на лампи аз не бих препоръчал да изграждаш система на базата на тези колони. Но това всичкото е мое мнение разбира се....
За връзка с мен: nkozev@solo.bg

Публикувай отговор

Обратно към “Озвучителни тела Loudspeakers”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта