Мнения относно активни колони - MICROLAB SOLO-7

Съобщение
Автор
Emo_Baltov
чете и пита
чете и пита
Мнения: 90
Регистриран на: Пон Май 18, 2009 1:40 pm
Обратна връзка:

#1 Мнение от Emo_Baltov »

За какво ще ги ползваш защото за слушане на музика не стават слушал съм ги. На мен не ми харесаха, вътре нямат вата и баса е някакъв натрапващ се, нямат изразени среди, високи горе долу. Абе не си давай парите за тези колони според мен ако ще слушаш музика на тях. :wink:. Иначе за тормоз на хората вкъщи стават :lol:

Аватар
Rusin Atanasov
има опит
има опит
Мнения: 316
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 12:00 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

#2 Мнение от Rusin Atanasov »

Здравей,
ти тези ОТ имаш ли ги вече или мислиш да ги купиш? Както пише foggi могат лесно да се подобрят като им се сложи вата и оребряване примерно. А за стъпалото вътре в тях може да се вгради и по-добро,ако настоящото не те задоволява от към качество и не надхвърля това на бокса.

Аватар
Rusin Atanasov
има опит
има опит
Мнения: 316
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 12:00 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

#3 Мнение от Rusin Atanasov »

Радвам се да те видя и тук.....ключовете те издадоха :D :D :D
За озвучителните тела ако си ги харесал ги чуй или се допитай до твой познат с повече слушателски опит. Ако дори само говорителите са читави другото можеш да си го доработиш и сам. Голяма част от фабричните ОТ им липсва оребряване и демпване/вата примерно/, а това какато ти писах е лесно и е на принципа проба-грешка...стига да имаш нерви. Накрая резултата си струва. Ако пък не те задоволява усилвателя вътре винаги можеш да сложиш друг като ползваш щатните захранвания. При положение че звуковата ти карта на РС-то не е върха на сладоледа особенни оргазми от звуци няма да усетиш. Ако е вградена и не ти се взима нова тук има разработени USB звукови карти с доста приличен звук и цена.

Публикувай отговор

Обратно към “Озвучителни тела Loudspeakers”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта