произвеждат ли се 15'' широколентови говорители

Съобщение
Автор
roni_88

произвеждат ли се 15'' широколентови говорители

#1 Мнение от roni_88 »

може ли някой да ми каже дали се произвеждат такива и от къде могат да се купят в бг

roni_88

#2 Мнение от roni_88 »

бях слушал едни 12'' или 15'' беше ми неудобно да питам и не разбрах какви са.но звучаха много плътно и обемно.не съм виждал толкова големи никъде и реших да питам тук.

Аватар
bstbst
трупа сериозен опит
трупа сериозен опит
Мнения: 74
Регистриран на: Съб Юли 22, 2006 12:00 am
Обратна връзка:

Re: произвеждат ли се 15'' широколентови говорители

#3 Мнение от bstbst »

Широколентови високоговорители се произвеждат (и могат да се закупят тук в България):wink: !
Въпросът обаче е за какво приложение ти е необходим такъв говорител!!!
Уточни!

roni_88

#4 Мнение от roni_88 »

просто не съм виждал толкова големи.свиреше добре изглеждаше стар и въпеки всичко свиреше мн добре.реших че тр да си намеря подобен,но не попитах какъв е.видях го в сервиз за коли на божурище.като се върнах пак вече го нямаше.кои фирми произвеждат толкова големи? хареса ми как свири и изглежда.приличаше на стара военна техика хаха.обаче вадеше звук

vmlinuz
чете и пита
чете и пита
Мнения: 78
Регистриран на: Съб Яну 12, 2008 1:00 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

#5 Мнение от vmlinuz »

един приятел има една колона dynacord dt63 (май така беше) с 10 или 12" широколентови говорители и даже ги продава :roll:

Аватар
lusi
има известен опит
има известен опит
Мнения: 169
Регистриран на: Нед Сеп 18, 2005 12:00 am
Местоположение: Panagiuriste
Обратна връзка:

#6 Мнение от lusi »

Устройва ли те този: beyma 12GA50?

Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#7 Мнение от Nanko Rusev »

Удари едно око на тези

http://bgaudio.org/modules.php?name=For ... ic&t=11036

roni_88

#8 Мнение от roni_88 »

е направо ме разби.значи почти съм убеден че беше нещо ткова.обаче хорничката или там както се нарича.(съжелявам,но съм далече от вашите знания.нядявам се да напредна но дотогава ви моля да не ми обращате внимание на глупостите които вероятно ще напиша.)хорничката на този който видях не беше разцепена като на третия а правоъгълна като на втория.но по голяма или с малко по различни размери.изключителна прилика имат ли други модели?тази фирма все си мислех че прави само комп колонки.страшна цена.да не са някакви колекционерски тези говорители.лизинг приемате ли?хаха

Публикувай отговор

Обратно към “Озвучителни тела Loudspeakers”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта