Търсенето върна 1 резултат
- Съб Мар 14, 2009 12:45 am
- Форум: Озвучителни тела Loudspeakers
- Тема: Мнения за колони?
- Отговори: 17
- Преглеждания: 10908
Re: Мнения за колони?
http://www.cerwinvega.com/VE15F.php Става дума за тези. Струват ли си парите-гледам в техномаркет са http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09028077 но не разбирам дали е за чифт или само за една колона :roll: Какво ще кажете? В този форум не се пита за нищо купешко, трябва да е напра...