Търсенето върна 2 резултата
- Нед Окт 11, 2009 12:39 pm
- Форум: Усилватели
- Тема: Помогнете да изберем усилвател
- Отговори: 5
- Преглеждания: 4011
Re: Помогнете да изберем усилвател
разбирам какво имте предвид, но за тези пари ....толкова. колоните ги дават 2 по 130 вата и нз колко вата усилвател да им сложа!? В момента имам този Sony TA-FE370,но тои е на 4 ома и се притеснqвам да не изгори, защото колоните са на 8ом
- Нед Окт 11, 2009 2:35 am
- Форум: Усилватели
- Тема: Помогнете да изберем усилвател
- Отговори: 5
- Преглеждания: 4011
Помогнете да изберем усилвател
Здравеите, сдобих се наскоро с тези колони THS-8502F Black , но незнам какъв усилвател би им подхождал наи добре!? Ако можете да ме ориентирате някаде.. отделил съм скромната сума от 200 лева. Знам ,че марката Тхундер на която съм се спрял не е от много положително коментираните, но за тази цена и к...