интересно - "4алгата е вирус който се лекува с Jazz&quo

Съобщение
Автор
botzi
чете и пита
чете и пита
Мнения: 63
Регистриран на: Пон Окт 17, 2005 12:00 am
Местоположение: Габрово
Обратна връзка:

интересно - "4алгата е вирус който се лекува с Jazz&quo

#1 Мнение от botzi »

Дано има повече такива кампании и повече така мислещи хора : http://news.netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=854042 статията е интересна ! :smt041

LuPuS
има опит
има опит
Мнения: 37
Регистриран на: Пет Дек 09, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#2 Мнение от LuPuS »

ИзображениеИзображениеИзображение

Е това е добро дело! :H :smt026
Veni Vini Vuci!

Аватар
havaeca
има известен опит
има известен опит
Мнения: 36
Регистриран на: Нед Окт 02, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#3 Мнение от havaeca »

Имам чувството, че ако си отворя гардероба от него ще се появи Азис. Обаче не е виновен този топ-олигофрен - виновни са тези , които му обръщат внимание и даже са готови да го защитят, че можел да ...пее :evil: :smt021
Дай Боже повече официални мнения за идиотизма на балканското явление "ЧАЛГА".
За съжаление обаче мисля , че не може да се направи много, поради изключително ниската музикална култура на нацията ! :cry:
Ами хората това си харесват ...
Поздрави !

botzi
чете и пита
чете и пита
Мнения: 63
Регистриран на: Пон Окт 17, 2005 12:00 am
Местоположение: Габрово
Обратна връзка:

#4 Мнение от botzi »

тъжно но факт,
трудно е да се говори за качество на музиката когато в България се слуша чалга(така наречения поп-фолк) и "българския рап" който не харесва тази чалга простащина това според мен е ПРИЛИВАНЕ ОТ ПУСТО В ПРАЗНО, беден културно и интелектуално народ това е, мисля си че даже и по-високия стандарт няма да успее да поправи нещата :(
За съжаление все повече хора ще слушат музика на системи SAMSUNG с BIG POWER това е. Малко са хората чували за лампова техника и още по-малко са тези които са я чували.
тъжно но факт

Надявам се това да се промени в бъдеще и ще правя всичко възможно за това :)

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#5 Мнение от Stefan Stefanov »

Много добре, защо не започнеш тогава с българския като за начало? :wink:

botzi
чете и пита
чете и пита
Мнения: 63
Регистриран на: Пон Окт 17, 2005 12:00 am
Местоположение: Габрово
Обратна връзка:

#6 Мнение от botzi »

3aropka написа:Много добре, защо не започнеш тогава с българския като за начало? :wink:


Защото ми става още по-тъжно

Аватар
Rumen Suvandjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2924
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: JAZZ

#8 Мнение от Rumen Suvandjiev »

acsbg написа: По телевизията късно след 01:00 съм засичал да свирят и бързам да сменя канала


Не е зле да смениш и сайта.

alexandrov - некадърника

Re: JAZZ

#9 Мнение от alexandrov - некадърника »

acsbg написа:Азис със сигурност би бил толкова добър и в джаза но не е сметнал да произвежда такъв, заради ограниченото или никаквото търсене. Не ми се търси в момента из нета дефиницията на джазовата музика и дали по правило е само музика или са разрешени и вокали. Моето ЛИЧНО мнение за джаза е : Скупчени талантливи музиканти на едно място и никой от тях не се съобразява с другия докато свирят . :) Явно и други споделят мнението ми. По телевизията късно след 01:00 съм засичал да свирят и бързам да сменя канала


кофти първи постинг

botzi
чете и пита
чете и пита
Мнения: 63
Регистриран на: Пон Окт 17, 2005 12:00 am
Местоположение: Габрово
Обратна връзка:

Re: JAZZ

#10 Мнение от botzi »

acsbg написа:Азис със сигурност би бил толкова добър и в джаза но не е сметнал да произвежда такъв, заради ограниченото или никаквото търсене. Не ми се търси в момента из нета дефиницията на джазовата музика и дали по правило е само музика или са разрешени и вокали. Моето ЛИЧНО мнение за джаза е : Скупчени талантливи музиканти на едно място и никой от тях не се съобразява с другия докато свирят . :) Явно и други споделят мнението ми. По телевизията късно след 01:00 съм засичал да свирят и бързам да сменя канала


ти да не си фен на поп-фолка ??? :smt075

boylera

#12 Мнение от boylera »

Аз мога да допълня и с Dio 8) :lol:

rudiem

#13 Мнение от rudiem »

Има още много имена, с които може да се лекува тази ужасна болест. За повече инфо вижте в раздел Music, там е т.нар. "аптека". Групите и изпълнителите, които се споменават са много подходящи за целта. :D

Аватар
havaeca
има известен опит
има известен опит
Мнения: 36
Регистриран на: Нед Окт 02, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: JAZZ

#14 Мнение от havaeca »

acsbg написа:Азис със сигурност би бил толкова добър и в джаза но не е сметнал да произвежда такъв, заради ограниченото или никаквото търсене. Не ми се търси в момента из нета дефиницията на джазовата музика и дали по правило е само музика или са разрешени и вокали. Моето ЛИЧНО мнение за джаза е : Скупчени талантливи музиканти на едно място и никой от тях не се съобразява с другия докато свирят . :) Явно и други споделят мнението ми. По телевизията късно след 01:00 съм засичал да свирят и бързам да сменя канала


E моля ви се, това дали не е за рубриката " Бисери"- в този постинг има поне няколко хита !!! :idea:

Gavril Gavrilov

#15 Мнение от Gavril Gavrilov »

Някой във форума го беше описал много добре преди време:
Чалга - 2+2
Джаз - Диференциално уравнение
Въпрос на мозъчна активност. Много може да се изговори и изпише за корените на този "културен" феномен, но си остава простичкия факт, поне в моите очи: Всички хора, слушащи активно чалга, до които съм имал допир, са ш-ани идиоти. Нямам повече какво да добавя, аз поне когато мога правя своето за да карам хората които слушат чалга да се чувстват мразени от мен, и се опитвам всеки ден да облъчвам хората около мен с колкото се може повече алтернативна, интелигентна музика. (MTV НЕ се класира за такава!)

Публикувай отговор

Обратно към “ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 2 госта