Продавам компакт диск плеър AKAI CD-79

Съобщение
Автор
peter_p
чете и пита
чете и пита
Мнения: 23
Регистриран на: Вто Апр 15, 2008 12:00 am
Обратна връзка:

Продавам компакт диск плеър AKAI CD-79

#1 Мнение от peter_p »

Компактдиска е в перфектно състояние.Изглежда като нов,без никакви ремонти.Има оригинална опаковка и документация.Закупуван е от България от магазин.Ползван е само от мен.Доста добре звучащ плеър от висок клас,масивна и качествена изработка.Продавам го,защото си взех друг по-сериозен,а този ми става излишен.
Цена 350лв.
Изображение

Аватар
daniel_sh
чете
Мнения: 8
Регистриран на: Съб Мар 01, 2008 1:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

AKAI CD-79

#2 Мнение от daniel_sh »

Имаш лично!

peter_p
чете и пита
чете и пита
Мнения: 23
Регистриран на: Вто Апр 15, 2008 12:00 am
Обратна връзка:

#3 Мнение от peter_p »

Продаден.Честито на новия собственик със здраве да си го слуша!

Аватар
daniel_sh
чете
Мнения: 8
Регистриран на: Съб Мар 01, 2008 1:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Продавам компакт диск плеър AKAI CD-79

#4 Мнение от daniel_sh »

peter_p написа:Компактдиска е в перфектно състояние.Изглежда като нов,без никакви ремонти.Има оригинална опаковка и документация.Закупуван е от България от магазин.Ползван е само от мен.Доста добре звучащ плеър от висок клас,масивна и качествена изработка.Продавам го,защото си взех друг по-сериозен,а този ми става излишен.
Цена 350лв.
Изображение
Така...няма да коментирам какво значи "без никакви ремонти", всеки разбира за какво става дума. А ремонти е имало, и никой не иска човешки да обясни за какво е ставало въпрос! Всичко вече е наред след моята намеса но...мисля че в форум като този не е редно да има такова отношение. Пожелавам всичко хубаво на продавача, и да бъде все така "коректен" и за в бъдеще! :lol:

Аватар
toroid
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 882
Регистриран на: Чет Май 26, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#5 Мнение от toroid »

:evil: А и го дава на цена като за нов............. :toimonster: Анатема!!!!

Аватар
Rumen Suvandjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2924
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Продавам компакт диск плеър AKAI CD-79

#6 Мнение от Rumen Suvandjiev »

daniel_sh написа: Така...няма да коментирам какво значи "без никакви ремонти", всеки разбира за какво става дума. А ремонти е имало, и никой не иска човешки да обясни за какво е ставало въпрос!
Дай, моля те, повече подробности.
Некоректните продавачи никак не се толерират тук!

Аватар
daniel_sh
чете
Мнения: 8
Регистриран на: Съб Мар 01, 2008 1:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

AKAI CD-79

#7 Мнение от daniel_sh »

Вижте, разберете ме правилно. Подразни ме не това че е пипано от някой "майстор", с този риск съм се примирил когато купувам техника. А при свършен факт исках да разбера "предисторията" на проблема и как се е получил!? Но никой не пожела да сподели нещо по въпроса. Исках да знам не заради друго, а да си спестя загуба на време. Никога не съм връщал техника, не си струва разправийте и нервите. Нежеланието за комуникация аз го отдавам на това че най-вероятно човека не е първи собственик, както декларира. Но това не го оправдава, можеше да каже! Иначе проблема не е голям, прекъснат бърз ICP fuse в веригата на захранването за сервоусилвателите на транспорта. Който беше шунтиран по-български с парче проводник, но така че да не се вижда...нямам фото иначе щях да покажа. ;) Но исках да знам дали е прекъснал от претоварване при работа, или окъсяване при невнимание!? Както и да е, вече съм проверил всички варианти и всичко си е както трябва! ;)

Публикувай отговор

Обратно към “ПРОДАЖБИ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта