Проект Г813/ГМ70/ГУ13/ГК71 ....

Ако знаеш какво искаш!
Съобщение
Автор
Аватар
Pavel Pramatarov
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 82
Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Проект Г813/ГМ70/ГУ13/ГК71 ....

#76 Мнение от Pavel Pramatarov »

Николайчо, ти кога и къде чу, "GM100", би ли ми разяснил малко какво значи бягане в посока гърленост и бас. Благодаря ти предварително за обосновката!


Момчиле този индустриализъм, който си събрал много готино изглежда, поздрави! Ако намериш "американка" и "рускинята" ти клекне, се обади за помощ имам по-добра ;)

Nikolay Kolev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 994
Регистриран на: Съб Фев 26, 2005 1:00 am
Местоположение: ХАРМАНЛИ
Обратна връзка:

Re: Проект Г813/ГМ70/ГУ13/ГК71 ....

#77 Мнение от Nikolay Kolev »

Големите лампи имат сколонност да правят огромно изпълнението. Слушал съм ГМ100 двете поредни години на експото. Първата година ми направи впечатление, че спрямо ГМ70 бягаше в посока гърленост и бас, огромни гласове, огромни инструменти. Втората година когато беше с Centaur Intuition 27, нещата бяха различни, тогава звука с нея беше много, бърз, директен, ефирен, липсваше ми плавността на отзвучаванията на ГМ70, за мен ГМ70 е лампата с най-естсвени среди и отзвучавания при големите лампи, плавност и свързаност в звука са нещата на които държа. За няколкото ми гостувания в София не успях да чуя ГМ70 срещу ГМ100 в домашна обстановка.

Павел като притежател на усилватели с ГМ70, ГУ81, ГМ100 ще е интересно да споделиш впечатления за звука на всяка една, какво ти харесва и какво не в нея.
Посетете:
www.aquamania.hit.bg - любителски сайт за акваристика
www.hardware.start.bg - всичко за хардуера на куп

Аватар
Pavel Pramatarov
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 82
Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Проект Г813/ГМ70/ГУ13/ГК71 ....

#78 Мнение от Pavel Pramatarov »

Копирам мнението в моята тема, защото смятам, че не е необходимо да коментираме ГМ-100 и моя усилвател /защото аз имам впечетления за лампата от него/ в темата на Момчил.

http://bgaudio.org/forums/viewtopic.php ... 2#p9865262

Публикувай отговор

Обратно към “Лампови усилватели”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта