Проблем с вградено аудио на GA-8IDML 845 AGPset

Съобщение
Автор
milev

#16 Мнение от milev »

Бе ас просто питам.Щом е такава работата майната и,и точка.
Утре ша зема няква там и гас.
Чао за сега.

Аватар
eek_the_cat
чете и пита
чете и пита
Мнения: 33
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 1:00 am
Обратна връзка:

#17 Мнение от eek_the_cat »

Абе не се занимавай с глупости вземаи PCI и таман някой брум може да изчезне. Освен това от къде мислиш вземат части по фирмите за ремонт на дъна, ако не от изгорели такива?? Не знам, ама аз не бих го дал мойто на ремонт, по- скоро бих го сменил- все ще развалят нещо, то не е обикновенна схема, като знам как са набъчкани вътре елементите, пък и не си струва да ти развалят дъното за една карта за 10- ина долара :roll: От PCI карта даже ще си по- доволен, и сигурно по- евтино ще минеш отколкото да ти поправят (ако успеят) дъното.




с уважение- eek_the_cat
Aerials, in the sky
When you lose small mind
You free your life

audioman

#18 Мнение от audioman »

eek_the_cat написа:Абе не се занимавай с глупости вземаи PCI и таман някой брум може да изчезне. Освен това от къде мислиш вземат части по фирмите за ремонт на дъна, ако не от изгорели такива?? Не знам, ама аз не бих го дал мойто на ремонт, по- скоро бих го сменил- все ще развалят нещо, то не е обикновенна схема, като знам как са набъчкани вътре елементите, пък и не си струва да ти развалят дъното за една карта за 10- ина долара :roll: От PCI карта даже ще си по- доволен, и сигурно по- евтино ще минеш отколкото да ти поправят (ако успеят) дъното.




с уважение- eek_the_cat

НЕ РАЗБИРАМ ЗАЩО ТОЛКОЗ ХОРА НЕ ВЯРВАТ ВЪВ ВЪЗМОЖНОСТИТЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ СПЕЦИАЛИСТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Друг е въпросът, че може би е неизгодно....
Ти с какво се занимаваш??? За толкова некадърен ли се смяташ?? Защо мислиш, че някой тук не може да достигне или мине специалисти от запада или от Япония???
Аз например с гордост мога да заявя, че се справям добре в няколко области.
А да се смени един чип хич не е трудно, GSM-ите са по-финни, но и те не са невъзможни за ремонт..... А на запад никой не го прави, само тук има такива чекиджии, правещи го, за да не умрат от глад.

Публикувай отговор

Обратно към “Цифрово аудио”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта