добър сервиз в София

Съобщение
Автор
monzata
чете
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Дек 05, 2013 8:58 pm
Местоположение: България
Обратна връзка:

добър сервиз в София

#1 Мнение от monzata »

Здравейте , не знам дали тук е подходящото място , но така и не намерих къде точно да попитам ....Та въпросът ми е следният :Къде мога да намеря добър сервиз в София , където да ми поправят Джойстика (потенциометъра) на аудио системката ми . Тя е 2.1 Pleomax 40w обаче моделът е стар и като ходих в сервиза на Samsung ми казаха че не ги поправяли щот нямало части за тях , били поръчкови и съответно спрени от производство . А пък основният проблем при мен е че е свързан погрешно кабелът (т.е. буксата влизаща в усилвателя е извадена , вместо тази която влиза в компютъра и е свързана с лаптоп => т.е. връзката е била моя комп -въпросният джойстик - лаптопа ) вследстие на което лаптопа има някакви щети пък при мен буксата е нагоряла а потенциометъра не работи . Водих го на някакъв майстор , само че той смени другата букса ( не нагорялата ) каза че прекъсвала и явно е прескочил потенциометъра , защото сега работи , но няма ефект като го връткам . И звука който вади системата е моно , като правя тестове през компа .( това дали ще се оправи като сменя само буксата ) Общо взето искам да си запазя системката работеща че е на 6 години , а вади кристален звук. Моля помогнете :roll:

monzata
чете
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Дек 05, 2013 8:58 pm
Местоположение: България
Обратна връзка:

Re: добър сервиз в София

#2 Мнение от monzata »

иначев това е системата
pleomax.jpg
а джойстикът е като на тази
jostick.jpg

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: добър сервиз в София

#3 Мнение от Stefan Stefanov »


Публикувай отговор

Обратно към “Домашно кино”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта