Цялостно изграждане на система за домашно кино

Съобщение
Автор
mercy
чете
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Юли 25, 2013 1:46 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Цялостно изграждане на система за домашно кино

#1 Мнение от mercy »

Здравейте на всички, поздравление за форума. Започвам с увода, пълен лаик съм. Сега с изложението: Наскоро извърших ремонт в къщи(най накрая), но сега ми предстои обзавеждане в това число и на техниката. Винаги съм си мечтал за прилична техника, но поради ред причини не съм могъл да осъществя тази мечта. Да започнем от там, че разполагам с 3д телевизор и нищо повече. Идеята ми е следната, искам да гледам филми, с качествен звук и да слушам музика понякога. Спрял съм се на следните компоненти, ако има нещо излишно или изпуснато, можете да ме поправите.
1. Качествено сглобено HTPC- тук мисля, че мога да се справя и сам.
2. Ресиивър среден клас, да поддържа 3 Д и hdmi pass through standby mode.
3. Колони, за тях идея си нямам никаква.
Но най-вече се нуждая от специалист, който да дойде да види помещението и да прецени, кое е най добре за мен, като цена качество. Защото, ако помещението не позволя да се разгърне капацитета на устройството, няма смисъл да се хвърлят излишни пари. :wink:
Да ме ориентирате към някого, естествено, че срещу заплащане искам тази услуга. Прикачвам снимка да добиете представа за помещението. Благодаря за вниманието
Прикачени файлове
vsekidnevna.png

Аватар
Rumen Suvandjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2924
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Цялостно изграждане на система за домашно кино

#2 Мнение от Rumen Suvandjiev »

С удоволствие ще помогна с каквото мога - измерване характеристиките на помещението, евентуална акустична обработка, избор и разположение на озвучителни тела. На ЛС изпращам телефон за връзка.

Публикувай отговор

Обратно към “Домашно кино”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта