Съвет

Съобщение
Автор
Аватар
drvdr
чете
Мнения: 13
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 12:00 am

Съвет

#1 Мнение от drvdr »

Търся съвет и линк евентуално към техниката която ми е необходима.
Положението е следното:
Имам стерео усилвател HK970, DVD37, две не лоши ЦД-та, ПС3 и съм се хвърлил в планове за закупуване на HD медиа плеар.
Въпросът ми е следния - искам да надградя усилвателя /HK 970/ със 5.1 звук като запазя стереото да си захранва предните две колони. Тоест търся нещо като предусилвател който да захранва останалите /2 задни, център и едно субче/. Не ми е ясно как да го вържа, нито какъв тип техника да търся. Моля за съвет - надявам се картинката е ясна.

Поздрави и весели празници

Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Съвет

#2 Мнение от Nanko Rusev »

Трябва ти ресийвър, който да вади неусилен сигнала на предните. Обикновено такива са по-високия клас. Или пък моднатите :mrgreen: Yamaha имат и директно модели с усилване само на трите канала - даже в момента в продажби има 1 или 2 такива, но май без DTS.

Аватар
drvdr
чете
Мнения: 13
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 12:00 am

Re: Съвет

#3 Мнение от drvdr »

Здравей,
Така би се получило, не знаех че има такива. Може ли линк да ги погледна, с модвани не ми се занимава да си призная но ако няма избор ...
Истината е и че не ми се отделя голяма сума за такъв усилвател - няма да го ползвам много, свикнал съм си на двата канала. Но за филми, а пък и игри правят с такъв звук напоследък и се замислих. Нещо по бюджетно ще търся, трябват ми три оптични входа и един или два аналогови. Дано да си заслужава усилията.
Очаквам още предложения, а ако някой продава направо на ЛС.

Благодаря и весели празници

Публикувай отговор

Обратно към “Домашно кино”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта