Концепцията ми за домашно кино - моля за мнения

Съобщение
Автор
Аватар
ste
чете и пита
чете и пита
Мнения: 21
Регистриран на: Вто Юли 11, 2006 12:00 am
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

#16 Мнение от ste »

Toчно това дистанционно Philips го разглеждах в Техномаркет и нещо не ми хареса като изработка , другите модели на Philips ги нямаше . В Б-я внасят ли се дистанционните на Logitech Harmony.

Аватар
drvdr
чете
Мнения: 13
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 12:00 am

#17 Мнение от drvdr »

www.mynevo.com
Там е истината, S70 е нещо феноменално.
Скъпичко, но поне знаеш за какво си даваш парите.
На мен от година и половина ми е хоби едно такова.
Без него не мога, а ако съм знаел само какво изпускам....

Аватар
Gethsemane
има известен опит
има известен опит
Мнения: 134
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#19 Мнение от Gethsemane »

Аз ползвам един от евтините модели на Logitech Harmony и като го поръчвах имах големи предубеждения, но останах много приятно изненадан. Поддържа буквално всичко под небето. Въпроса с програмирането е решен много хитро и много по-добре от другите програмируеми дистанционни. Зарежда се с кабел информацията за продукта от тяхната база данни по интернет и след това може да си го променяш както ти е удобно и да задаваш на всеки бутон различна функция.
Има няколко темплейта като например с един бутон - Watch Movie си програмираш да стартира проектора, да изгаси лампите, да включи климатика на ниски обороти, пуска ресийвъра на съответния вход, пуска съответния плеър и тн.
Жалко, че не се предлагат масово в България, но поръчката от чужбина е елементарна.
Горния модел на Philips 9600 също е много добър избор макар на живо да не е чак толкова впечатляващ външния му вид.

Аватар
Marian Lozev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1533
Регистриран на: Нед Яну 23, 2005 1:00 am
Местоположение: София, Парк "Света Тройца"
Обратна връзка:

#20 Мнение от Marian Lozev »

....какви пари ти стъпи Logitech Harmony и ако може за цялостнно инфо . :smt017
Open: http://uslugi.rent.bg/zabavlenie-zavede ... enec-3662/" onclick="window.open(this.href);return false;
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo

Аватар
Gethsemane
има известен опит
има известен опит
Мнения: 134
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#21 Мнение от Gethsemane »

Marian Lozev написа:....какви пари ти стъпи Logitech Harmony и ако може за цялостнно инфо . :smt017
Този модел си взех:
http://www.bhphotovideo.com/c/product/4 ... emote.html

тогава беше малко по-евтин, а и долара беше по-нисък, че излезна малко над 100 лева.
Иначе сега поръчах за един познат по-високия им клас Harmony One, което му излезна 300 лева.

Публикувай отговор

Обратно към “Домашно кино”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта