Какво домашно кино до 450лв да си взема?

Съобщение
Автор
jordan1

Какво домашно кино до 450лв да си взема?

#1 Мнение от jordan1 »

Моля ви, дайте някаква идея каква система да си взема? Спрял съм се за момента на следната: http://www.technomarket.bg/product_deta ... d=09028552
Какво ще кажете за нея?

devil90

#2 Мнение от devil90 »

Аз онзи ден като ходих в магазина на Метро тази системка я имаше, увеличих малко, свири та свири, но с малко бас, а за филми е най - добре да има много мощен бас.

Тази системка е само за филми!

За музика е отврат. Може да не съм аудиофил, но имам изисквания към Audio системите и домашното кино.

Ако имаш само толкова пари и ще я ползваш само за филми и не си претенциозен от към качество. Горе долу може да стане за филми, но гледай субуфера да го забуташ в някой ъгъл за да изкара повечко бас.

Без да се обиждаш, но това за мен е плазмасарийка, от марковите пласмасарийки. И при филмите има орязване на честоти с тия сателити и тоя суб.
Според мен най - добре да посъбереш парички за един евтин ресивър и 5 дървени колони 3 малки и 2 големи, и един субуфер.


Жалко ще е да прахосаш 450 лева за такава системка, която си показал.

Мой съвет, имай търпение.

Но пак ще попитам за какво ще се използва ? Гледане на филми или музика ?

Аватар
gyaurov
чете и пита
чете и пита
Мнения: 66
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#4 Мнение от gyaurov »

jivko_sl написа:какво мислиш за SONY DAV-DZ230 имам такава и да ти кажа не е за изхварляне,вдига доста гиролтия дават и кам 850Вт.
мали тя за концерти таз твойта

По въпроса - да ще те кефи система за 430 въпреки, че е много далеч от Звука.

Публикувай отговор

Обратно към “Домашно кино”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта