Калин Владимиров от evtino.co.uk - как евтиното излиза скъпо

Съобщение
Автор
Аватар
Rumen Suvandjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2924
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Калин Владимиров от evtino.co.uk - как евтиното излиза скъпо

#1 Мнение от Rumen Suvandjiev »

Започнах да ползвам услугите на Калин Владимиров от evtino.co.uk преди около три години.
В началото беше отзивчив и се държеше културно. Веднъж дори отиде до аптеката, за да ми купи лекарство, от което имах нужда, защото не можеше да се поръча online.
С времето обаче придоби маниерите на тросната продавачка в бакалия от времето на соца.
За приятелски услуги като описаната вече и дума не можеше да става. "Точността" се превърна във формализъм. Затова пък започна досадна настойчивост да пускам положителни отзиви за услугите му във форумите.
Внимателното отношение към пратките изчезна. Грамофонните плочи от последната доставка бяха снимани извадени от обложките върху мокета на пода. Съвсем логично ги получих налепени с косми и прахоляк.
Капакът на всичко беше отказът му да ми върне парите, които му бях превел по банков път за закупуването на високоговорители от online магазин, които не можа да достави. Предтекстът беше, че "програмата не му го позволява". На молбата да ми върне парите бързо, защото са ми необходими, Калин Владимиров високомерно отговори, че "не е Бърза Помощ".
За да си получа парите обратно се наложи да приключа започнатата текуща поръчка, заплащайки за транспорта повече, отколкото струва самата стока.
Разбира се, с доставчик, имащ такива разбирания за коректност и отношение към клиентите, нямаше как да продължа да работя.
Свързах се с gabco. Коректност, културно отношение с клиентите, значително по-ниски цени за покупки като моите.
evtino.co.uk? Благодаря, никога повече !!!

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Калин Владимиров от evtino.co.uk - как евтиното излиза с

#2 Мнение от Stefan Stefanov »

Преди години бяха много отзивчиви и им ползвах услугите без никакви забележки.
Ако сега наистина са така, както казваш - има много други фирми за доставка от Англия и Германия.
Например:
http://www.gabco.org
http://dostavki.de/

reader63
Търговец
Търговец
Мнения: 351
Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 1:00 am
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Калин Владимиров от evtino.co.uk - как евтиното излиза с

#3 Мнение от reader63 »

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Това е само малка част от снимките, които ми е пращал Калин, при получаване на мои пратки в офиса му.
Целта на снимането е да вземе по 2 паунда на артикул като след фотосесията всичко по-дребно ако се налага се вади от оригиналните опаковки и се натъпква в една обща и това се таксува с допълнителна такса "преопаковане".
Доста дълго търпях това меко казано немарливо /ако употребя думите, които заслужава сигурно ще бъда отстранен от форума :wink: / отношение към техниката, но естествено накрая го отрязах.
Сега ползвам Габко и съм изключително доволен от качеството на предлаганата от тях услуга.
Sonus Faber Liuto Speakers; Wadia 860 CD player/DAC; Lexicon RT-20 Universal Disc Player; Leema Tucana amp; Chord Epic Super Twin Speaker Cables; XLO Signature S3-1, MIT AVT1 interconnects

Аватар
velinski
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2684
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 1:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Калин Владимиров от evtino.co.uk - как евтиното излиза с

#4 Мнение от velinski »

Изображение

Сюрреалистично, почти Дали 8-O
STAX SR-007 Mk2 Omega 2 + KGSSHV Carbon
Grado PS-500e + TAG Mclaren 60i
Reference 3A Studio Master + Audiotour Moonphase SE + Audiotour Propaganda DAC + Sony CDP-X3000ES

Аватар
Dimitar Atanasov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 795
Регистриран на: Чет Яну 13, 2005 1:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Калин Владимиров от evtino.co.uk - как евтиното излиза с

#5 Мнение от Dimitar Atanasov »

Азси мислех преди две години да го ползвам, ама се оказа, че с econt е по-лесно и по-евтино

Аватар
velinski
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2684
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 1:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Калин Владимиров от evtino.co.uk - как евтиното излиза с

#6 Мнение от velinski »

Аз ползвам DPD през Speedy, много коректна услуга от врата до врата за ЕС, досега не съм имал подбито ръбче на кашон дори.

От Калин съм поръчвал няколко дребни неща и досега съм бил 100% доволен, та горните постове малко ме изумяват...
STAX SR-007 Mk2 Omega 2 + KGSSHV Carbon
Grado PS-500e + TAG Mclaren 60i
Reference 3A Studio Master + Audiotour Moonphase SE + Audiotour Propaganda DAC + Sony CDP-X3000ES

N.Jordanov
има опит
има опит
Мнения: 429
Регистриран на: Вто Авг 23, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Калин Владимиров от evtino.co.uk - как евтиното излиза с

#7 Мнение от N.Jordanov »

И аз вече не използвам Калин.
Станал е прекалено "кисел" и неучтив.
_________

NJ

Аватар
ljubo66
чете и пита
чете и пита
Мнения: 25
Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 1:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Калин Владимиров от evtino.co.uk - как евтиното излиза с

#8 Мнение от ljubo66 »

Единствения ми досег с него по скайпа много бързо изпари желанието да ползвам услугите му...В другия форум съм "посветил" тема.
ROCK'N'LOVE

Публикувай отговор

Обратно към “e-Книга за похвали и оплаквания”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта