Форум администрация и правила

Съобщение
Автор
Аватар
bgatev
чете
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Окт 04, 2011 5:23 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Форум администрация и правила

#1 Мнение от bgatev »

Здравейте модератори и администратори,
този форум определено се нуждае от по-лека филтрация на потребителите и промяна на правилата в него, както и от малко реклама. Аз съм тук от няколко седмици и това, което забелязвам е че няма никаква активност - не може да има 20 нови мнения за 4-5 дена (за справка tuning.bg - около 50-60 на час).

Уважаеми модератори не искам да ви засегна или нещо подобно, но за да бъде интересна една зона, то трябва да има активност в нея - ако ще си пишат само 10-ина души, то те могат и на кафе да се видят и говорят или пък по телефона,скайп и т.н.

Очаквам разбиране и работа в положителна посока.

С уважение,
нов потребител, нуждаещ се от бързи и компетентни мнения

Аватар
EmilRachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 586
Регистриран на: Пет Фев 05, 2010 6:12 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Форум администрация и правила

#2 Мнение от EmilRachev »

Този форум е доста по-специален от другите.
Явно целта е да не се допускат некомпетентни участници, даже се отсяват прекалено сериозно.
Забелязал съм някои доста драстични намеси, но това си е явно политика на форума.
Не е редно да им се месим, техен си е форума - те си определят и политиката.
Явно не се гони посещаемост, други са им приоритетите. :wink:
Мониторът ви е прашен отвътре?
За автоматично почистване, моля кликнете
ТУК

Аватар
Rumen Suvandjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2924
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Форум администрация и правила

#3 Мнение от Rumen Suvandjiev »

Уважаеми bgatev
Правилата на форума са взаимствани от друг технически форум с любезното съгласие на администратора му (просто не можах да ги формулирам по-добре от него). Те са създадени с цел да регламентират културното общуване и добрия тон между участниците тук. Съгласно тези правила, би трябвало да Ви отправя последно предупреждение за неспазването им (вече имате едно), но смятам този Ваш пост за добронамерен и засега няма да го направя.
Това, което вероятно Ви е подразнило, е червеният надпис в началото на Правилата.
BGAudio е форум за общуване на българските аудиофили. Това е една сравнително малка група хора, от която малка част въобще се занимава с форуми. Предпочитаният начин за комуникция са именно личните срещи на кафе и най-важното - прослушването на висококачествена апаратура. Този вид хора предпочитат да отделят повече време пред работната маса или аудиосиситемата си, отколкото за излияния пред клавиатурата. Това е причината за малкото постове тук. Когато сериозните аудиофили станат повече, постовете също ще се увеличат. Дотогава ... има по-масови аудио форуми с голям брой нови постове всеки ден. Преценете кой е по-подходящ за Вас.
Ако решите да продължите участието си тук, очакваме Вашите нови и интересни аудиофилски теми.

Аватар
bgatev
чете
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Окт 04, 2011 5:23 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Форум администрация и правила

#4 Мнение от bgatev »

Благодаря за изчерпателния отговор. Незнам за какво имам едно предупреждение, но както и да е. Аз си оставам член на този форум, но ще имам предвид горния коментар относно целите и т.н.

Лек ден

Аватар
Kiril Kirilov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1506
Регистриран на: Пет Юли 30, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Форум администрация и правила

#5 Мнение от Kiril Kirilov »

Виж и архива с над 70 статии.
Ако прочетеш почти всичките, вероятно много от въпросите, за които очакваш бързи (не става) и компетентни мнения, ще изчезнат.
Поздрави,
Кирил

Публикувай отговор

Обратно към “e-Книга за похвали и оплаквания”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта