Никола Николов и Лампов усилвател SE

Съобщение
Автор
Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#16 Мнение от Ivan Rachev »

:lol: Никола не те ли е срам бре настигнал си некадърника Лозев ?
Последно промяна от Ivan Rachev на Сря Дек 17, 2008 12:42 am, променено общо 1 път.
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

reader63
Търговец
Търговец
Мнения: 351
Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 1:00 am
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

#17 Мнение от reader63 »

Право в целта! :D

Nikolay_Hristov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 472
Регистриран на: Пон Яну 10, 2005 1:00 am
Местоположение: В.Търново / София
Обратна връзка:

#19 Мнение от Nikolay_Hristov »

Ivan Rachev написа::lol: Никола не те ли е срам бре настигнал си некадърника Лозев ?
Че го е и задминал! :lol:
.. красота неземна!
Последно промяна от Nikolay_Hristov на Сря Дек 17, 2008 1:13 am, променено общо 1 път.

Аватар
Alexander Gekov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 333
Регистриран на: Пон Окт 30, 2006 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#20 Мнение от Alexander Gekov »

Жалкото в ситуацията е, че подобни "устройства" стават предмет за дискусия в подобен форум. Още по-жалко е, че хора с "опит" в DIY аудиото си позволяват подобна откровена подигравка...

Nikola Nikolov

#21 Мнение от Nikola Nikolov »

Ivan Rachev написа::lol: Никола не те ли е срам бре настигнал си некадърника Лозев ?
Мисля, че аз постъпих честно с него. В обявата предупредих, че купуването става след прослушване на место. Парите върнах безпрекословно. Тук става въпрос за евтин,бюджетен амп за ниска цена.
Но частите са годни, фабрични, фирмени кондензатори рубикон и резистори в свирещите вериги. Изх. трафове са по 18 хн на 1000 хц.
За звука не е прав,даже каза, че в гласовото пеене се доближава до неговия Луксман!!!, А това е една добра лампа 6П6С. Монтажът обемен с къси връзки. Купувачът ако мислеше, че ще се разработват печатни платки за тук..... А като слушах, голям Хай-Фист е, а пък си купува от "МАГАЗИН за 1 лев". На това какво ще му кажеш. Пак казвам, постъпих честно с него, а той.....нямало еднакви болтчета.....
Това беше амп за 150 лв, а не за 4 цифрено число.
Всъщност много хора са слушали при мен и пак ще слушат защото им харесват амповете и Даласите.
Не ме е срам толкова, а срамно е за тоз, който не държи на думата си....За сравнението с Луксмана също....На това какво какво ще се каже...?
цитат от него:" Единствено във вокала може би е сравним с Луксмана и звучи приятно...."
Хехе...

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#22 Мнение от Stefan Stefanov »

Никола, по-добре замълчи!
Как може да си помислиш да покажеш на някого това, камо ли да го продаваш?
Нека да спрем темата до тук, видяхме достатъчно (ще сънувам кошмари)!

Заключено

Обратно към “e-Книга за похвали и оплаквания”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта