Некадърният Летър Лозев продължава да мами клиенти.

Съобщение
Автор
Аватар
Kiril Kirilov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1506
Регистриран на: Пет Юли 30, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#46 Мнение от Kiril Kirilov »

pathoss написа:Добре ще е да се обосноват подобни мнения с някоя снимчица на тези "Стейт ъв арт" произведения на богоподобния Аспарух...
Виж това:

http://www.bgaudio.org/modules.php?set_ ... _album.php

После искам да кажеш на всички къде се намират тези снимки и да споделиш дали си сляп или недобронамерен, след като си с толкова стара регистрация и искаш подобни неща, издаващи единствено незаинтересоваността ти от истината!

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#47 Мнение от Ivan Rachev »

tan55 написа:Е, почти всички "генерали" са на ринга, значи нещата станаха доста сериозни. Щом като тежката артилерия е вкарана в действие, явно излизат от контрол. Вероятно Аспарух е страхотен човек и професионалист, това го чувам не само в този форум. Но хора, пазете и собствения си авторитет. Лакеите и подлизурковците никой не ги обича, дори и тези, на които се кланят. Аспарух едва ли има нужда от това и не вярвам той да се смята за Бог, не го обиждайте по този начин. По делата ще ги познаете, е казал истинският и единствен Бог.

Когато искаме да оплюем някой, му вадим кирливите ризи, а друг да обоготворим, представяме най-доброто. Например на Даниел ламповия, беше признат за уникат от всички, но едва ли всичките му разработки са такива. Това се отнася и за Аспарух, и за всички други капацитети. Разбира се, че от всеки може да се иска още и още, това е въпрос и на израстване. Когато се мери с различни аршини обаче, истината не може да се крие дълго. Не могат да се заблуждават дълго 8000 потребители. Не напразно в първия си пост споменах за огледалото и мечката. Съжалявам, но единственното безпристрастно "генералско" изказване чух от Goro, за което моите уважения към този човек. Можеш да си критичен към даден човек, да не го обичаш, признаваш и т.н., но тотално да го отречеш и оплюеш...........все едно, че съм в Народното събрание.
... :lol: "генералите" вече са към 30-сетина , демек в момент участват 1/8 от тях :wink: ...по-добре не взимай повече участие в теми за които не си подготвен .Това е просто поредния човек опарил се от селяка Пешо Лозев и ако снимките и факта , че това става за пореден път не са ти достатъчени за да разбереш...просто си занеси нещо рибаря да ти го модне.
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Аватар
Angel Gekov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 366
Регистриран на: Вто Апр 10, 2007 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#48 Мнение от Angel Gekov »

tan55 написа:Е, почти всички "генерали" са на ринга, значи нещата станаха доста сериозни. Щом като тежката артилерия е вкарана в действие, явно излизат от контрол.....
Въпреки личните ми призиви за въвеждане на "етичен кодекс" и спазване на добрия тон, след като прочетеш такова нещо ти иде само да изпраскаш една 5 минутна благословия, без да се повтаряш. За какви "генерали" става въпрос? За каква "артилерия"? Лично аз не съм възпитаван във военизирано семейство, нямам пристрастия към военната терминология и не намирам никакви основания тя да бъде използвана в подобна тема, дори и в преносен смисъл. Да не би да си мислиш, че се опитваме да защитаваме Аспарух или някой друг, "застрашен" от "гения" на въпросния Лозев? Ако ти харесва някой да рови в устройствата ти по този безобразен начин - чудесно, но не ни обяснявай, че това е гениално. Просто такива са твоите критерии, за което май следва да се замислиш.

Още веднъж ви предлагам да спрем обсъждането на темата - със самия факт, че темата съществува даваме основания някои хора да се считат за значими.

Аватар
Marian Lozev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1533
Регистриран на: Нед Яну 23, 2005 1:00 am
Местоположение: София, Парк "Света Тройца"
Обратна връзка:

#49 Мнение от Marian Lozev »

Прав си колега , това е смешно .....

Предлагам ключето да играе........ :lol:
Open: http://uslugi.rent.bg/zabavlenie-zavede ... enec-3662/" onclick="window.open(this.href);return false;
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo

Аватар
Borislav Stankov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1223
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#50 Мнение от Borislav Stankov »

не заключвайте темата :!:
Естествената тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.
Изображение
CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.

http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#51 Мнение от Ivan Rachev »

tan55 написа:Например на Даниел ламповия, беше признат за уникат от всички, но едва ли всичките му разработки са такива. Това се отнася и за Аспарух, и за всички други капацитети.
... :D това се отнася за всички други капацитети които познаваш ти , умопомрачаващо неадекватен пример -Даниел преусмисли генерално подхода си като конструктор в аудиото след като се запозна с Аспарух . Селяка Лозев гледаше Аспарух в устата когато беше дошъл да моли за Етери и да обещава какво ли не :D ....няма човек в България който се занимава с аудио и малко или много да не е повлиян от Аспарух . Копирачи като Стоев , Лозев , Старшината-поп , Деспотов ....продължават да използват цели изречения чути от него :lol: Рухи не само за мен е гений не просто капацитет ...мисля че е най-добре ако лично се запознаем и сам прецениш , 9898893,9586608 заповядай .
Последно промяна от Ivan Rachev на Вто Юни 24, 2008 8:41 pm, променено общо 1 път.
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Аватар
mano
има опит
има опит
Мнения: 81
Регистриран на: Вто Ное 01, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#52 Мнение от mano »

И аз да кажа "опита" си с Лозев. Като млад и неопитен аудио-фен, подмамен от думите на Лозев във този форум ми изглеждаше че знае какво прави. И си поръчах (по телефона) CD, за скромната сума от 200лв - скромен и непретенциозен модел на Sony. CD-то дойде, свиреше добре (без да съм пробвал някакви завлежителни модела едва ли съм бил в състояние за преценя съвсем точно) но свиреше.
След около година не много натоварено свирене, плеара просто спря, тъй като вече бях започнал да схващам положението на въпросния Лозев изобщо не му се обадих. Ходих на техник, който загуби ума и дума като видя какво има вътре... този плеар така и не тръгна.

като чета с какви по сериозни суми са се опарили някои колеги, ми се струва че съм минал тънко :D

Радвам се че се появяват теми като тази, че по-малко хора да бъдат ужилени.

Аватар
tan55
чете и пита
чете и пита
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Апр 11, 2007 12:00 am
Местоположение: гр.Септември
Обратна връзка:

#53 Мнение от tan55 »

Поставих един принципен въпрос и ето какво ми се изсипа на главата.
Angel Gekov- С нито една дума до сега не съм обидил никого. Не се смятам за значим, а и нямам такива претенции. С преносните изрази цитирах ценностните хора в този, онзи и други форуми-те не са кой знае колко много, та да се хулят едни други, но ти това го разбра много добре. За моите критерии ще говорим, ако се запознаем някой ден, пък после ще видим. За 5 минутката, ако те сърби езика го направи на лични :D , че тук няма как да се върже с "етичния кодекс", който не разбрах с какво наруших. И нека не бъдем крайни в оценките си за хора, които не познаваме. Сапунки и чалга-тц.
Ivan Rachev-Иване, благодаря за поканата. Ако е рекъл Бог да е здраве, ще се възползвам от нея.
Благодаря и на Борислав, че спря заключването, та да мога да напиша и този пост. Явно ледовете са доста дебели и стапяне няма. Човек, като няма какво да каже повече, е редно да замълчи. Аз съм в тази позиция и затова млъквам.
Желая на всички здраве и успехи в аудиото!!!

Аватар
Borislav Stankov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1223
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#54 Мнение от Borislav Stankov »

@tan55
Няма ледове - доста хора от бгаудио пишат и в двата форума. Тука става въпрос за определен човек, който има претенции да е един от най-добрите в областта си, но реално нещата не са точно така. Целта е след цялата тази чудесия да подобри работата си.

Признавам, че някои от форума отправиха по-резки забележки, но това лесно може да се оправдае, че са виждали много по-добри работи и не приемат факта да се гаврят така с техниката.
Естествената тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.
Изображение
CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.

http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!

Аватар
tan55
чете и пита
чете и пита
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Апр 11, 2007 12:00 am
Местоположение: гр.Септември
Обратна връзка:

#55 Мнение от tan55 »

Благодаря, Жоро за страхотния пост, както винаги. :D
Borislav Stankov - Благодаря и на тебе Боре, за коректния тон, бях сигурен, че така ще отговориш. Не постигнахме съгласие по всички въпроси, но лично аз спечелих от тази дискусия. Като човек с онкологично заболяване, незнаейки кога и що, винаги съм се борил, боря се и ще се боря, между хората да има мир и разбирателство. Знам че е трудно и за сега безуспешно, но дано пък някой ден стане. Извинявам се на всички, към които се обърнах на ти, ако това ги е обидило. Извинявам се и че Пешо Лозев ми остава приятел, а дано с новите си работи докаже и на Вас, че е вече на друго ниво. Знам, че казаната дума е по-тежка от хвърления камък, но какво да се прави, " Такъв е живота ". Ако можеш да простиш на другите, ще бъде простено и на теб.
Лека нощ, колеги!!!

Nikola Nikolov

#56 Мнение от Nikola Nikolov »

mano написа:и аз да кажа "опита" си с Лозев. Като млад и неопитен аудио-фен, подмамен от думите на Лозев във този форум ми изглеждаше че знае какво прави. И си поръчах (по телефона) CD, за скромната сума от 200лв - скромен и непретенциозен модел на Sony. CD-то дойде, свиреше добре (без да съм пробвал някакви завлежителни модела едва ли съм бил в състояние за преценя съвсем точно) но свиреше.
След около година не много натоварено свирене, плеара просто спря, тъй като вече бях започнал да схващам положението на въпросния Лозев изобщо не му се обадих. Ходих на техник, който загуби ума и дума като видя какво има вътре... този плеар така и не тръгна.

като чета с какви по сериозни суми са се опарили някои колеги, ми се струва че съм минал тънко :D

Радвам се че се появяват теми като тази, че по-малко хора да бъдат ужилени.
Всъщност купуване на плеери втора ръка е потенциално набутване...
не се знае лазерът в коя част на живота си е, може и 1 месец, може и еднз година да посвири. Аз бих дал евентуално, ако ми хареса много в момента около 20-30 лв, с мисълта че съм вече набутан. Може би това се е случило и във въпросния по темата плеер или във Вашия плеер....
просто ....въпроса за зелника......

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#57 Мнение от Ivan Rachev »

Nikola Nikolov написа:
mano написа:и аз да кажа "опита" си с Лозев. Като млад и неопитен аудио-фен, подмамен от думите на Лозев във този форум ми изглеждаше че знае какво прави. И си поръчах (по телефона) CD, за скромната сума от 200лв - скромен и непретенциозен модел на Sony. CD-то дойде, свиреше добре (без да съм пробвал някакви завлежителни модела едва ли съм бил в състояние за преценя съвсем точно) но свиреше.
След около година не много натоварено свирене, плеара просто спря, тъй като вече бях започнал да схващам положението на въпросния Лозев изобщо не му се обадих. Ходих на техник, който загуби ума и дума като видя какво има вътре... този плеар така и не тръгна.

като чета с какви по сериозни суми са се опарили някои колеги, ми се струва че съм минал тънко :D

Радвам се че се появяват теми като тази, че по-малко хора да бъдат ужилени.
Всъщност купуване на плеери втора ръка е потенциално набутване...
не се знае лазерът в коя част на живота си е, може и 1 месец, може и еднз година да посвири. Аз бих дал евентуално, ако ми хареса много в момента около 20-30 лв, с мисълта че съм вече набутан. Може би това се е случило и във въпросния по темата плеер или във Вашия плеер....
просто ....въпроса за зелника......
.. :lol: така е само за теб , за радост по света е точно обратното , купуването на аудио 2-ра ръка е чиста печалба.Ако имаш някакви съмнения погледни http://www.audiogon.com/index.html :wink:
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Аватар
Marian Lozev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1533
Регистриран на: Нед Яну 23, 2005 1:00 am
Местоположение: София, Парк "Света Тройца"
Обратна връзка:

#58 Мнение от Marian Lozev »

Nikola Nikolov написа:
mano написа:и аз да кажа "опита" си с Лозев. Като млад и неопитен аудио-фен, подмамен от думите на Лозев във този форум ми изглеждаше че знае какво прави. И си поръчах (по телефона) CD, за скромната сума от 200лв - скромен и непретенциозен модел на Sony. CD-то дойде, свиреше добре (без да съм пробвал някакви завлежителни модела едва ли съм бил в състояние за преценя съвсем точно) но свиреше.
След около година не много натоварено свирене, плеара просто спря, тъй като вече бях започнал да схващам положението на въпросния Лозев изобщо не му се обадих. Ходих на техник, който загуби ума и дума като видя какво има вътре... този плеар така и не тръгна.

като чета с какви по сериозни суми са се опарили някои колеги, ми се струва че съм минал тънко :D

Радвам се че се появяват теми като тази, че по-малко хора да бъдат ужилени.
Всъщност купуване на плеери втора ръка е потенциално набутване...
не се знае лазерът в коя част на живота си е, може и 1 месец, може и еднз година да посвири. Аз бих дал евентуално, ако ми хареса много в момента около 20-30 лв, с мисълта че съм вече набутан. Може би това се е случило и във въпросния по темата плеер или във Вашия плеер....
просто ....въпроса за зелника......
.... хахха аз си купих sony SDP-950 , но не мисля че 20/40лв за оптика ще ме съборят при положение че мода ще ми е 350лв .
Open: http://uslugi.rent.bg/zabavlenie-zavede ... enec-3662/" onclick="window.open(this.href);return false;
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo

Аватар
mano
има опит
има опит
Мнения: 81
Регистриран на: Вто Ное 01, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#59 Мнение от mano »

то ако беше оптиката - лесно, щеше да се смени, но имаше сложени разни резистори, около един от чиповете, закрепени на нищото и освен това имаше нещо като допълнително захранване, което един господ знаеше защо е сложено, кой го включва и кой изключва (очевидно не беше копчето On/Off).

естествено че всяка техника (стара или нова) може да дефектира, не е в това въпроса, а в това че дадох 200 лв за среден плеар, който дори не работи и не намирам техник в София, който да го поправи.

както и да е - това е минало за мен.

Аватар
Marian Lozev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1533
Регистриран на: Нед Яну 23, 2005 1:00 am
Местоположение: София, Парк "Света Тройца"
Обратна връзка:

#60 Мнение от Marian Lozev »

...... за избора на техника 2 ръка се изисква знания и практика .

Това за риска го зарежи, то целия живот е риск.........
Open: http://uslugi.rent.bg/zabavlenie-zavede ... enec-3662/" onclick="window.open(this.href);return false;
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo

Публикувай отговор

Обратно към “e-Книга за похвали и оплаквания”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта