Некадърният Летър Лозев продължава да мами клиенти.

Съобщение
Автор
Аватар
tan55
чете и пита
чете и пита
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Апр 11, 2007 12:00 am
Местоположение: гр.Септември
Обратна връзка:

Некадърният Летър Лозев продължава да мами клиенти.

#1 Мнение от tan55 »

СЪОБЩЕНИЕ: Некадърният Петър Лозев продължава да мами клиенти.
Наистина в "другия" Форум се води люта дискусия, а тук такава няма, защото темата е заключена. Много отдавна хората са измислили огледалото и когато човек застане пред него, каже си че е безгрешен, чак тогава "може" да съди другите. Иване, Румене, защо бе братлета, защо??? Като големи хора и специалисти, застанете пред своето огледало и кажете, че Пешо е некадърник и мошеник. Знаете обаче, че той е добър професионалист и прекрасен човек, но не, по-удобно е да го оплюем. Също знаете, че щом мечката играе у комшиите, рано или късно ще заиграе и у нас. Мноооого сили се хвърлят на вятъра и от двете страни, ама нейсе....... Ако с този си пост обиждам някого, моля да бъда извинен.
Бъдете здрави!!!

Аватар
Marian Lozev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1533
Регистриран на: Нед Яну 23, 2005 1:00 am
Местоположение: София, Парк "Света Тройца"
Обратна връзка:

#2 Мнение от Marian Lozev »

8O 8O .......Некадърният Лозев има наглост за милиони. 8O 8O
Open: http://uslugi.rent.bg/zabavlenie-zavede ... enec-3662/" onclick="window.open(this.href);return false;
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo

Аватар
tan55
чете и пита
чете и пита
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Апр 11, 2007 12:00 am
Местоположение: гр.Септември
Обратна връзка:

#3 Мнение от tan55 »

Ето, за това говорех. Думи Мариане, само думи. Навярно пропастта е доста по-дълбока, отколкото предполагах, но омразата не води до нищо добро, това поне го знаем всички. Очаквах такава реакция, ама чак пък толкоз. Съжалявам, че повдигнах този въпрос тук. Учудвам се на всички ви. Как е възможно толкова кадърни хора, да слизат до толкова ниски страсти? Жалко, наистина много жалко. Може да триете темата.

Rumen Zografov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 736
Регистриран на: Вто Окт 18, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#4 Мнение от Rumen Zografov »

Тук няма омраза, има факти и потърпевши. Както виждаш, в нашия форум няма километрични теми, в които да се заяждаме и плюем по хора от bgaudioclub. Обратното, обаче, не е вярно, както е видно от множестовото теми там и ранговете на някои юзъри дори. Иван просто отправя предупреждение тук, за да няма нови опарили се от некомпетентността и некоректността на Лозев. Никой нищо друго не казва по негов адрес или по адрес на когото и да било друг. Тук отадвна се спря да се "воюва", просто защото няма смисъл. Никой не е идеален, ясно е, нито в този, нито в никой друг форум. Но и никой няма право да лъже и мами другите.
Изображение

Boqn Nikolov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 154
Регистриран на: Нед Дек 31, 2006 1:00 am
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

#5 Мнение от Boqn Nikolov »

Е то какво има за дискутиране!Този индивид си е решил да мами хората и няма да се спре,докато има такива глупци,които му се вразват.Пък и неможеш да ме убедиш,че е свестен човек,след като е измамил толкова хора.Можеби си има понятие от аудио техника,но да мами по този начин..............
Дискутирайте си го в другия форум,но какво можете да направите?!
За думите на Иван Рачев,истината боли.

Поздрави!
Когато има толкова случайности, търси закономерност.

Аватар
Marian Lozev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1533
Регистриран на: Нед Яну 23, 2005 1:00 am
Местоположение: София, Парк "Света Тройца"
Обратна връзка:

Re: Истината преди всичко!!!

#6 Мнение от Marian Lozev »

tan55 написа:СЪОБЩЕНИЕ: Некадърния Лозев продължава да мами клиенти.
Наистина в "другия" Форум се води люта дискусия, а тук такава няма, Също знаете, че щом мечката играе у комшиите, рано или късно ще заиграе и у нас.
Виж сега мечката отдавна си е тръгнала......ако беше така както го казваш нямаше да има дискусии във форума за начинаещи ........ :wink:

А по повод на заключената тема, долната драма я знаем :twisted: какъв е смисъла да я дъвчем .
Темата просто е инфо за некачествените неща на Г-н Лозев.
Open: http://uslugi.rent.bg/zabavlenie-zavede ... enec-3662/" onclick="window.open(this.href);return false;
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo

Аватар
Svetlin Adrianov
има опит
има опит
Мнения: 59
Регистриран на: Сря Ное 22, 2006 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Истината преди всичко!!!

#7 Мнение от Svetlin Adrianov »

Marian Lozev написа: Виж сега мечката отдавна си е тръгнала......ако беше така както го казваш нямаше да има дискусии във форума за начинаещи ........ :wink:
Ти пък кога толкова напредна, като преди не много дълго време пишеше такива неща:
Marian Lozev написа:значи трябвами съвет какъф говорител да зема на приемлива цена
щего ползвам само за филми някакъф до 150лв значи имам вариант за 148лв от драгиев
ето линк
http://www.tymphany.com/datasheet/printview.php?id=38
тои е 150вата даите идея кои друг по ефтин които става с 150 дълготраина
мощност мерси предварително

мисля че всички одговорили ще са за пиирлиса.....

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Истината преди всичко!!!

#8 Мнение от Ivan Rachev »

Svetlin Adrianov написа:
Marian Lozev написа: Виж сега мечката отдавна си е тръгнала......ако беше така както го казваш нямаше да има дискусии във форума за начинаещи ........ :wink:
Ти пък кога толкова напредна, като преди не много дълго време пишеше такива неща:
Marian Lozev написа:значи трябвами съвет какъф говорител да зема на приемлива цена
щего ползвам само за филми някакъф до 150лв значи имам вариант за 148лв от драгиев
ето линк
http://www.tymphany.com/datasheet/printview.php?id=38
тои е 150вата даите идея кои друг по ефтин които става с 150 дълготраина
мощност мерси предварително

мисля че всички одговорили ще са за пиирлиса.....
.... :lol: дразниш се от бързо развиващи ли ?... ми може веднага да му отидеш на гости да му чуеш системата , ипосле да напишеш дали е напреднал от гореспоменатият му пост .
...ако не се лъжа и ти отскоро си със системата с която си сега нали ?
Последно промяна от Ivan Rachev на Пет Юни 20, 2008 10:05 pm, променено общо 1 път.
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Аватар
Vasil Nikolov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 309
Регистриран на: Нед Фев 05, 2006 1:00 am
Местоположение: Plovdiv
Обратна връзка:

Re: Истината преди всичко!!!

#9 Мнение от Vasil Nikolov »

tan55 написа:СЪОБЩЕНИЕ: Некадърния Лозев продължава да мами клиенти.
Наистина в "другия" Форум се води люта дискусия, а тук такава няма, защото темата е заключена.
Щом е заключена , това означава, че никой не го интересува повече и въпроса е изчерпан, без да се обиждаш темата ти е тъпа и напълно излишна, нямаше нужда да я пускаш.

Аватар
Svetlin Adrianov
има опит
има опит
Мнения: 59
Регистриран на: Сря Ное 22, 2006 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#10 Мнение от Svetlin Adrianov »

С удоволствие ще му чуя системата, ако ме покани. Дразня се от изхвърляне, не от бързо развитие. Моята система във вида, в който е сега не е от много отдавна. Затова и не раздавам квалификации кой е начинаещ и кой - много развит.

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#11 Мнение от Ivan Rachev »

Svetlin Adrianov написа:С удоволствие ще му чуя системата, ако ме покани. Дразня се от изхвърляне, не от бързо развитие. Моята система във вида, в който е сега не е от много отдавна. Затова и не раздавам квалификации кой е начинаещ и кой - много развит.
...в предпоследния си пост питаше за развитие не за изхвърляне :wink:
п.с. и се чудя защо не си дадеш 300б -тата или някой компонент от системата да ти го модне Пешо , този въпрос бих го задал и на Орто ?
Последно промяна от Ivan Rachev на Пет Юни 20, 2008 10:11 pm, променено общо 1 път.
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Аватар
tan55
чете и пита
чете и пита
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Апр 11, 2007 12:00 am
Местоположение: гр.Септември
Обратна връзка:

#12 Мнение от tan55 »

Румене, завършекът на поста ти е страхотен, адмирации за което. Относно рангове, пагони, звезди и т.н., отдавна лично не ме впечатляват. Съдя за хората по това, което правят и могат, а не какви титли притежават. Това е първото отрицателно мнение, което чувам за този човек. Изказах лично отношение и впечатление.Мисля че всеки има право на това, независимо от коя страна стои. Дължината на темите е признак за свобода на мненията и води до по-добри крайни резултати, поне според мен. И най-великите имат нужда от коректив и ако го игнорират могат само да загубят. Навярно много от нас се занимават и с ремонтна дейност и можем да кажем какъв е процента на успеваемост. Та мисля, че тук няма място за клишета.Недоволните могат и на лични да се разберат.
А това кой, колко, как е напреднал нека се показва, а не само казва. Уважавам много хора и в този и в другия и в по-другия форуми. Моля да не ми разваляте мнението.
Пожелавам ви здраве, другото ще го постигнете сами!!!
п.п.Обръщението е към Румен. Извинявам се за грешката и подвеждането, ако е имало такова.
Последно промяна от tan55 на Съб Юни 21, 2008 1:35 am, променено общо 1 път.

Аватар
Svetlin Adrianov
има опит
има опит
Мнения: 59
Регистриран на: Сря Ное 22, 2006 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#13 Мнение от Svetlin Adrianov »

Точно така, защото не съм убеден дали се е развил достатъчно от времето на цитата та да определя ангро нивото на околните. Няма да си дам нещата за мод от когото и да било освен от онези, които са ги направили. Засега обаче не чувствам да се нуждаят от модифициране.

Освен това не говоря за Лозев. Говоря за "форума за начинаещи"
Последно промяна от Svetlin Adrianov на Пет Юни 20, 2008 10:13 pm, променено общо 1 път.

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#14 Мнение от Ivan Rachev »

Svetlin Adrianov написа:. Затова и не раздавам квалификации кой е начинаещ и кой - много развит.
.
Svetlin Adrianov написа:Точно така, защото не съм убеден дали се е развил достатъчно от времето на цитата та да определя ангро нивото на околните. "

..нали не раздаваше , какво знаение има дали си убеден...
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Аватар
Svetlin Adrianov
има опит
има опит
Мнения: 59
Регистриран на: Сря Ное 22, 2006 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#15 Мнение от Svetlin Adrianov »

Има значение за мен си, за останалите - няма никакво. Не мога да не призная обаче, че определено пише по-грамотно от преди. Ако това е ефект от подобряването на системата му, може да се сочи като доказателство за облагородяващата сила на качествения звук.

Публикувай отговор

Обратно към “e-Книга за похвали и оплаквания”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта