Некадърният Летър Лозев продължава да мами клиенти.

Съобщение
Автор
Аватар
tan55
чете и пита
чете и пита
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Апр 11, 2007 12:00 am
Местоположение: гр.Септември
Обратна връзка:

Re: Истината преди всичко!!!

#16 Мнение от tan55 »

Vasil Nikolov написа:
tan55 написа:СЪОБЩЕНИЕ: Некадърния Лозев продължава да мами клиенти.
Наистина в "другия" Форум се води люта дискусия, а тук такава няма, защото темата е заключена.
Щом е заключена , това означава, че никой не го интересува повече и въпроса е изчерпан, без да се обиждаш темата ти е тъпа и напълно излишна, нямаше нужда да я пускаш.
Знам, че си стабилен човек и страхотен професионалист, за това те моля да не слизаш толкова ниско. Знаеш, че при съобщение няма дебат, затова пуснах темата и мисля да не е чак толкова глупава. А и постовете го доказват. Комай и казусът Лозев, вече се измества. Нещата пак отиват май в старото русло "око за око, зъб за зъб". Лоша посока приятели. Сори.

Аватар
Marian Lozev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1533
Регистриран на: Нед Яну 23, 2005 1:00 am
Местоположение: София, Парк "Света Тройца"
Обратна връзка:

#17 Мнение от Marian Lozev »

Svetlin Adrianov написа: Освен това не говоря за Лозев. Говоря за "форума за начинаещи"
Ами как да го кажа , малкото ми посещения в форума bgaudioclub от моя страна и 5 прочетени теми ме карат да мисля по този начин , и по специално изцепките на уж мастерите там ....... моите съболезнования.
Open: http://uslugi.rent.bg/zabavlenie-zavede ... enec-3662/" onclick="window.open(this.href);return false;
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo

Аватар
tan55
чете и пита
чете и пита
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Апр 11, 2007 12:00 am
Местоположение: гр.Септември
Обратна връзка:

#18 Мнение от tan55 »

Мариане, не си криви душата. Знаеш, че там има страхотни професионалисти и само сремежа да помогнат на "начинаещите" сваля разговора на по-ниско "разбираемо" за простосмъртните ниво. А и доста от хората тук пишат и там...знаеш кои са.

Аватар
Vasil Nikolov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 309
Регистриран на: Нед Фев 05, 2006 1:00 am
Местоположение: Plovdiv
Обратна връзка:

Re: Истината преди всичко!!!

#19 Мнение от Vasil Nikolov »

tan55 написа: Знам, че си стабилен човек и страхотен професионалист, за това те моля да не слизаш толкова ниско. Знаеш, че при съобщение няма дебат, затова пуснах темата и мисля да не е чак толкова глупава.
Ти не ме разбра :D правилно.Благодаря за оценката.
Аудиото не е нещо от ,което се издържам а едно голямо хоби за мен, както и за повечето тук.
В първия си пост исках само просто да ти кажа, че тук на никой не му пука за въпросния господин Лозев и няма никаква полза от това да се пренася някакъв спор от друг форум в този, за нещо , което е обсъждано вече и е прочетена книга.Нека вървим напред а не да повтаряме едно и също като папагали нали tan55?
И не мисля ,че съм слезнал ниско на 16-тия етаж живея в момента :D :smt020

Аватар
tan55
чете и пита
чете и пита
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Апр 11, 2007 12:00 am
Местоположение: гр.Септември
Обратна връзка:

#20 Мнение от tan55 »

ОК! Пази се от високото приятелю. Надявам се темата да е "поумняла" поне малко.

Аватар
Lozanov
има опит
има опит
Мнения: 61
Регистриран на: Пон Апр 02, 2007 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#21 Мнение от Lozanov »

Хм.
То дошло и до тук.
Проблемът е че в крайна сметка май се оказа, че темата не била за Лозев, а била за Еконт. И още 80 лева. А и за един плеар, който работи но е даден без да бъде платен. Не от/на Лозев а на трети човек. :D
Колкото до Светлин - как да дава мнения с усилвател с 300В /за тази лампа съм чел доста тук/ а това е един от наистина добрите усилватели които съм слушал. Евала Ручо.
Ако трябва все пак да говориме за Лозев, то ще спомена само , че съм слушал няколко плеара от последните му модове с ПСМ63 К, и човека е постигнал много добри резултати.
Предварително ще отговоря и на въпроса защо не съм му дал плеар за мод. Просто в момента за мен са по вълнуващи машини работещи с Ултрааналог 20400 или DCS Ring dak.

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#22 Мнение от Ivan Rachev »

tan55 написа:Мариане, не си криви душата. Знаеш, че там има страхотни професионалисти и само сремежа да помогнат на "начинаещите" сваля разговора на по-ниско "разбираемо" за простосмъртните ниво. А и доста от хората тук пишат и там...знаеш кои са.
тан55...тези за който говориш 90% са от бгаудиотима :D , а и явно си отскоро защото допреди известно време имаше отворена тема за селяндура Пешо с богат снимков материал.
8 души минаха през нас с машини насрани тотално от селяка , въпросната микромега също е видях да се възстановява при друг член от тима :) .
Последно промяна от Ivan Rachev на Съб Юни 21, 2008 12:14 pm, променено общо 2 пъти.
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#23 Мнение от Ivan Rachev »

Svetlin Adrianov написа:Има значение за мен си, за останалите - няма никакво. Не мога да не призная обаче, че определено пише по-грамотно от преди. Ако това е ефект от подобряването на системата му, може да се сочи като доказателство за облагородяващата сила на качествения звук.
... :D сравнено с преди пише направо идеалка .
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Аватар
tan55
чете и пита
чете и пита
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Апр 11, 2007 12:00 am
Местоположение: гр.Септември
Обратна връзка:

#24 Мнение от tan55 »

Иване, тук и там и там и т.н. съм от година и два три месеца, но се занимавам с ремонтна дейност от тридесет години /за съжаление врътнах вече 53/. Ако на 1000 души оправя апаратурите и 8 от тях са недоволни, дали това ще е атестация за моята некадърност? Точно по тази причина отворих и темата. Нямам претенциите да съм прав. Просто изказах моето мнение от личен опит, а не по чужди думи. А за това, кой къде е и от къде е дошъл, е въпрос на личен избор. Форумите са отворени общества и регистрацията и участието в тях е свободно, стига да не се нарушават общоприети правила. Не вярвам нещо да ви стане, ако помогнете на по-малко знаещите да научат нещо от вас. Не вярвам да го мислите, но защо го правите, ум не ми го побира. Едва ли някой от Силистра, ще дойде в София да ви "вземе" хляба, а пък още по малко и ръцете. Все пак изборът и подхода си е ваш.
Иначе съм напълно съгласен с Жоро по горе. Да, това са критериите за компетентност и всеки сам може да си направи сметка къде се намира. А да помагаш на по-слабите и по-незнаещите е все пак и въпрос на чест.
Е, май това беше колеги. Успех в живота!!!

Аватар
Angel Gekov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 366
Регистриран на: Вто Апр 10, 2007 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#25 Мнение от Angel Gekov »

Защо ли цялата тема започва да ми прилича на сапунка? Кой какво казал, пък как го разбрали, ама защо точно така му отговорили, пък бил ли кадърен и пр. Безкрайни и лишени от смисъл обяснения в стил "Искрено и лично", касаещи някакъв индивид, чието съществуване е било напълно неизвестно преди темата. С подобно поведение започваме да приличаме на "онзи", т.н подфорум, в който реагират като кучето на Павлов - споменаваш някаква ключова дума (например думата Етер) и ела да видиш какво ти се излива на главата (най-безобидната диагноза е, че си глух). За подобни лирични отклонения има лични съобщения, мейли и пр. - използвайте ги по предназначение.

Може би наистина модераторите следва да обмислят въвеждането на нещо като "етичен кодекс" за членуващите във форума, т.к. понякога реакцията към питащите е доста остра и дори прехвърля границите на добрия тон, но пък и въпросите в някои случаи си го заслужават, още повече предвид предупреждението на титулната страница, че форумът не е за начинаещи.

Популярността и качеството на форума се доказват от няколко количествени и качествени показателя - брой членуващи, брой посещения, разнообразие и дълбочина на коментираните теми, брой и качество на изработените и представени DIY продукти и т.н. По всички тези показатели BGAUDIO.ORG няма конкуренция - нека да не го разваляме.

Goro
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1105
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#26 Мнение от Goro »

Убеден съм че Петър Лозев има интересни идеи и успешно е моднал някои плеари. Не зависимо как достига до тези идеи, не може да се нарече лаик.
НО когато погледнах реализацията на модовете му се възмутих. Схеми във въздуха, които се крепят на някакви проводници, без платка и приспособления за укрепване. Такива хвърчащи конструкции няма начин да не дефектират при транспорт. Той не може да разбере, че не е достатъчно само да има добра идея за мод, но трябва да я реализира по начин адекватен на устройството което доработва. Мисля че неговия подход е недопустим. А цената е въпрос на договаряне и никой не трябва да се сърди, след като се е съгласил с предварителната договорка.
Ако Петър успее да преосмисли подхода си и стане по-точен, би могъл да запази репутацията си на специалист по модовете.
五郎

Goro
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1105
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#28 Мнение от Goro »

От името на Бойко Трифонов (който не влиза в никакви сайтове, но ми го продиктува по телефона):
"Подкрепям напълно мнението на radiomaster. "
五郎

Goro
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1105
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#29 Мнение от Goro »

Аз мога само да потвърдя, че някои модове на Лозев свирят забележително добре. Не всички, но общото впечатление е положително. Слушал съм ги и съм убеден в думите си. За това той заслужава адмирации. Но трябва да промени стила си на работа. Сегашния му стил е недопустим. Погледнете монтажа и ще разберете какво искам да кажа. Това е основната причина срещу него да има такива настроения. Тези настроения обаче надминаха допустимите граници.
Бойко Трифонов може да е особняк и да не го харесвате, но той е потърпевш. Най-добрия му референтен диск беше надраскан от плеар на Лозев. Нали разбирате колко изнервящо е това за един аудиофил. Не може да отидеш някъде, за да правиш прослушване, и да представиш дефектен не проверен уред.


И това, zztop не е подхода. Против сте, основателно, срещу грубите нападки към Лозев, но същевременно необосновано квалифицирате Бойко. Нали ставаше въпрос за истината, такава каквато е.
Аз уважавам мнението Ви, не съм от тези които трият, и ще ми е неприятно ако някой ви изтрие. Включих се тук, понеже в другия сайт заключиха темата. В другия сайт, където Лозев е модератор, бих бил много по-остър. Единствената причина е че искам да му помогна.
Вижте, когато има търговски отношения, клиета е над всичко и трабва да е информиран ясно какво купува и защо така е направено. Само така няма да се натрупват негативни настроения.
五郎

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Lozef

#30 Мнение от Ivan Rachev »

Milen_Haskovo написа:
radiomaster написа:Напипал е доходна ниша изразяваща се в изкупуване на развалени, бракувани и преоценени cd player -и главно от Димитровградския пазар за между 10 и 50 лв за бройка. Стягането им някак си с цел да заработят и оферирането им на нови наивни членове, незапознати с цените и подробностите. ............ Като търговец, както и в сектора на услугите нещата са смущаващи.
Кажи ми кой нормален човек, имащ тази възможност, не би го направил? Това е основния принцип на търговията - купуваш нещо, което може да се продаде и да си на печалба след продажбата.
..Милене ти като конструираш усилватели с тази идея ли го правиш ?
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Публикувай отговор

Обратно към “e-Книга за похвали и оплаквания”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта