Некадърният Летър Лозев продължава да мами клиенти.

Съобщение
Автор
Anonymous

Re: Lozef

#31 Мнение от Anonymous »

Ivan Rachev написа:..Милене ти като конструираш усилватели с тази идея ли го правиш ?
Според крайната цел на заданието :] Какво е значението една стока откъде е взета, при положение че притежава всички нужни качества и е в идеално състояние? Откъде можеш да знаеш че повечето стока дето се продава не е взета от такива места? Почти редовно съм на гореспоменатия пазар, сумати от техниката я гледам да се продава в dalavera.net, закупена точно от там, продават я хора от околностите на Димитровград - от Пловдив до Стара Загора :lol: Нормалната надценка е поне 2 пъти на повечето неща взети от там, и всичко се продава, отгоре на това никой не пита откъде е закупена конкретната стока. И повечето вносна техника пак се закупува от такива места - пак никой не го интересува откъде и за колко е закупена - пак търговия. И да се закупи назапада от "нормален" магазин, и те пазаруват от техните складове (техника на запад рядко отива в кофата за боклук... всичко се отделя за складове). Основния принцип на търговията е печалбата. Като можеш да дадеш по-добро качество на стоката и напълно нормално да печелиш повече. Но какво ви обяснявам все едно не знаете :twisted:

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Lozef

#32 Мнение от Ivan Rachev »

Milen_Haskovo написа:
Ivan Rachev написа:..Милене ти като конструираш усилватели с тази идея ли го правиш ?
Според крайната цел на заданието :] Какво е значението една стока откъде е взета, при положение че притежава всички нужни качества и е в идеално състояние? Откъде можеш да знаеш че повечето стока дето се продава не е взета от такива места? Почти редовно съм на гореспоменатия пазар, сумати от техниката я гледам да се продава в dalavera.net, закупена точно от там, продават я хора от околностите на Димитровград - от Пловдив до Стара Загора :lol: Нормалната надценка е поне 2 пъти на повечето неща взети от там, и всичко се продава, отгоре на това никой не пита откъде е закупена конкретната стока. И повечето вносна техника пак се закупува от такива места - пак никой не го интересува откъде и за колко е закупена - пак търговия. И да се закупи назапада от "нормален" магазин, и те пазаруват от техните складове (техника на запад рядко отива в кофата за боклук... всичко се отделя за складове). Основния принцип на търговията е печалбата. Като можеш да дадеш по-добро качество на стоката и напълно нормално да печелиш повече. Но какво ви обяснявам все едно не знаете :twisted:
...не ми отговори на въпроса , ти когато конструираш някакво устройство държиш ли то да е качествено изпълнено (независимо с какви части и откъде ) и да не се разваля или по-важно ти е печалбата ?
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Anonymous

#33 Мнение от Anonymous »

Разбира се че се гони качеството, как иначе? Като гледаш да продадеш нещо на битака и да се отървеш от него е едно, но да продаваш сериозна техника на сериозни хора - няма как иначе освен качествено... Има и субективен фактор - различни хора разбитрат качеството по различен начин :]

Аватар
Borislav Stankov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1223
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#34 Мнение от Borislav Stankov »

Milen_Haskovo написа:... Има и субективен фактор - различни хора разбитрат качеството по различен начин :]
Е точно за това иде реч. Никой не оспорва, факта, че Лозев може да направи едно СД да свири много добре, но изпълнението на мода е под всякаква критика и на мен лично ми прилича, на "джаста праста" работата му.

Преди време имаше едни снимки на модвани от него плеяри и бяха умопомрачителни, свалих темата много отдавна, но ако не се сещаш мога много бързо да я върна.
Естествената тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.
Изображение
CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.

http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!

Аватар
Kiril Kirilov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1506
Регистриран на: Пет Юли 30, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#35 Мнение от Kiril Kirilov »

Borislav Stankov написа:
Milen_Haskovo написа:... Има и субективен фактор - различни хора разбитрат качеството по различен начин :]
Е точно за това иде реч. Никой не оспорва, факта, че Лозев може да направи едно СД да свири много добре, но изпълнението на мода е под всякаква критика и на мен лично ми прилича, на "джаста праста" работата му.

Преди време имаше едни снимки на модвани от него плеяри и бяха умопомрачителни, свалих темата много отдавна, но ако не се сещаш мога много бързо да я върна.
Много хора не се сещат и вероятно недоумяват за какво става дума. Затова я върни ;-)

Аватар
Borislav Stankov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1223
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#36 Мнение от Borislav Stankov »

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

това са част от снимките.
Естествената тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.
Изображение
CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.

http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!

Аватар
Alexander Gekov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 333
Регистриран на: Пон Окт 30, 2006 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#37 Мнение от Alexander Gekov »

Това не е дори и джаста-праста. По-скоро е обидно.

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#38 Мнение от Stefan Stefanov »

Не е даже и обидно, а абсолютно неприемливо!
Обемният монтаж може да се направи по много начини, но снимките показават как НЕ трябва да се прави!

Аватар
Marian Lozev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1533
Регистриран на: Нед Яну 23, 2005 1:00 am
Местоположение: София, Парк "Света Тройца"
Обратна връзка:

#39 Мнение от Marian Lozev »

Леле направо се късам от смях ........... :D

Живи и здрави и Аспарух да е жив и здрав, като ми направи мода на ЦД-то ми с огромн :idea: о удоволствие ще го покажа.......
Open: http://uslugi.rent.bg/zabavlenie-zavede ... enec-3662/" onclick="window.open(this.href);return false;
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo

Аватар
Alexander Gekov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 333
Регистриран на: Пон Окт 30, 2006 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#40 Мнение от Alexander Gekov »

Не мисля, че е коректно изобщо да се съпоставят машини преработени от Аспарух и "произведения" от снимите по-горе. Първите могат да се съпоставят единствено и само с други негови устройства.

Докато творбите на Аспарух са "Стейт ъв арт", това "нещо" не отива на работата дори на (средно бездарен) ученик от гимназията... в час по трудово.

Аватар
Marian Lozev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1533
Регистриран на: Нед Яну 23, 2005 1:00 am
Местоположение: София, Парк "Света Тройца"
Обратна връзка:

#41 Мнение от Marian Lozev »

Alexander Gekov написа:Не мисля, че е коректно изобщо да се съпоставят машини преработени от Аспарух и "произведения" от снимите по-горе. Първите могат да се съпоставят единствено и само с други негови устройства.

Докато творбите на Аспарух са "Стейт ъв арт", това "нещо" не отива на работата дори на (средно бездарен) ученик от гимназията... в час по трудово.
Да наистина Аспарух е господ...............
Open: http://uslugi.rent.bg/zabavlenie-zavede ... enec-3662/" onclick="window.open(this.href);return false;
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo

Аватар
Borislav Stankov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1223
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#43 Мнение от Borislav Stankov »

pathoss написа:
Alexander Gekov написа:Това не е дори и джаста-праста. По-скоро е обидно.
Е, чак пък обидно.. Според мен мод-овете по-скоро са съобразени с наличното пространсво и архитектура на у-вото. Все пак, след модификацията на устройство, което фабрично не е предвидено за мод (добавяне/смяна на компоненти) е нормално да не изглежда толкова стегнато и подредено, както преди.
Човече ти не си виждал истински мод за да твърдиш това.
Естествената тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.
Изображение
CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.

http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!

Rumen Zografov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 736
Регистриран на: Вто Окт 18, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#44 Мнение от Rumen Zografov »

pathoss написа:
Rumen Zografov написа:
pathoss написа:Добре ще е да се обосноват подобни мнения с някоя снимчица на тези "Стейт ъв арт" произведения на богоподобния Аспарух...
Човече, регистриран си една седмица преди мен - преди почти 3 години! Имаш едва 4 поста и абсолютно никаква представа кой е Аспарух, какво прави той и за какво изобщо си говорим тук. Това е несериозно!!!!!!!!!!!!!! 8O
В предишния си пост предложих да се покажат снимки на апаратура мод-вана от Аспарух, не съм казвал че нямам "абсолютно никаква представа кой е Аспарух". Целта на постовете ми в тази тема е да съществува обективност и евентуалният нищо неподозиращ читател да може сам да прецени по съответно приложените снимки кои модове са "по-естетични". За качество на звука не бихме могли да говорим, без да чуем.


P.S. Датата на регистрация не може да бъде показателен фактор. По-скоро броя посещения и/или мнения във форума.
Ами щом за теб не е показателен фактор, да си беше направил труда да разгледаш галерията на сайта за тези 3 години.
Изображение

Аватар
tan55
чете и пита
чете и пита
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Апр 11, 2007 12:00 am
Местоположение: гр.Септември
Обратна връзка:

#45 Мнение от tan55 »

Е, почти всички "генерали" са на ринга, значи нещата станаха доста сериозни. Щом като тежката артилерия е вкарана в действие, явно излизат от контрол. Вероятно Аспарух е страхотен човек и професионалист, това го чувам не само в този форум. Но хора, пазете и собствения си авторитет. Лакеите и подлизурковците никой не ги обича, дори и тези, на които се кланят. Аспарух едва ли има нужда от това и не вярвам той да се смята за Бог, не го обиждайте по този начин. По делата ще ги познаете, е казал истинският и единствен Бог.

Когато искаме да оплюем някой, му вадим кирливите ризи, а друг да обоготворим, представяме най-доброто. Например на Даниел ламповия, беше признат за уникат от всички, но едва ли всичките му разработки са такива. Това се отнася и за Аспарух, и за всички други капацитети. Разбира се, че от всеки може да се иска още и още, това е въпрос и на израстване. Когато се мери с различни аршини обаче, истината не може да се крие дълго. Не могат да се заблуждават дълго 8000 потребители. Не напразно в първия си пост споменах за огледалото и мечката. Съжалявам, но единственното безпристрастно "генералско" изказване чух от Goro, за което моите уважения към този човек. Можеш да си критичен към даден човек, да не го обичаш, признаваш и т.н., но тотално да го отречеш и оплюеш...........все едно, че съм в Народното събрание.

Публикувай отговор

Обратно към “e-Книга за похвали и оплаквания”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта