Некадърният Летър Лозев продължава да мами клиенти.

Съобщение
Автор
Аватар
rusnache
има известен опит
има известен опит
Мнения: 153
Регистриран на: Съб Юли 14, 2007 12:00 am
Местоположение: Софията
Обратна връзка:

#61 Мнение от rusnache »

Хмммм, без да съм изцяло запознат с темата искам да попитам няколко неща.

Хора, какъв е смисъла от 5 страници с изясняване на това кой прав, кой крив.
Факт е, че във форумната търговия винаги има хора които изкарват прехраната си от изкупуване на крива стока, евтин ремонт и бърза продажба.
Ако някой е очаквал, че в Hi-End аудио обществото няма да има такива хора, зловещо се е излъгал. Има ги абсолютно навсякъде.

Така, че няма смисъл от 5 страници мерене на полови органи, спорове, комплименти, обиди и тн и тн.
Лоша е постъпката на човека, но такъв е живота.

Rumen Zografov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 736
Регистриран на: Вто Окт 18, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#62 Мнение от Rumen Zografov »

rusnache написа:Хмммм, без да съм изцяло запознат с темата искам да попитам няколко неща.

Хора, какъв е смисъла от 5 страници с изясняване на това кой прав, кой крив.
Факт е, че във форумната търговия винаги има хора които изкарват прехраната си от изкупуване на крива стока, евтин ремонт и бърза продажба.
Ако някой е очаквал, че в Hi-End аудио обществото няма да има такива хора, зловещо се е излъгал. Има ги абсолютно навсякъде.

Така, че няма смисъл от 5 страници мерене на полови органи, спорове, комплименти, обиди и тн и тн.
Лоша е постъпката на човека, но такъв е живота.
И какво: "Такъв е живота!" .... и спираме до там? Лягаме и почваме да мрънкаме как нищо не зависи от нас и как не можем нищо да променим? Примиряваме се с всичко и всички заобикалящи ни? Оставяме всичко, както е и продължаваме да водим мизерното си съществуване?
Човече, тук такива хора са малко, убеден съм. :wink:
Аз предпочитам "Fight fire with fire", отколкото да подложа и другата буза. :wink:
Изображение

Публикувай отговор

Обратно към “e-Книга за похвали и оплаквания”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта