важен ли е разклонителя - мои лични наблюдения

Съобщение
Автор
Аватар
oceanman
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1267
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: важен ли е разклонителя - мои лични наблюдения

#76 Мнение от oceanman »

Интересна темичка. Много мнения..и все верни... Но по нашенска традиция искаме да омаловажим постигнатото от някой човек и да наложим свойте си критерии за звук...
Щокм има добър краен резултат0какво по-хубаво от това...
Обмяна на противополжни мнения е хубаво да има, но антагонистичните междуличностни спорове-не говорят добре за Егото на хората...

Аватар
nikikoz
има опит
има опит
Мнения: 244
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: важен ли е разклонителя - мои лични наблюдения

#77 Мнение от nikikoz »

Не е хубаво, задължително е да има противоположни мнения, в спора се ражда истината. Колкото до егото, аз нямам никакъв проблем да чуя всяко конструктивно, макар и субективно мнение. Аз продължавам да твърдя, че звука е лично музикално преживяване и като такова пътищата към аудио нирваната са много. Всички те следват обща логика но дребните нюанси са от особенно значение в този случай. Мненията който са в състояние да ме изкарат от кожата ми са тия в стил "те такова животно нема". Да спориш дали нещо е "хубаво" или "лошо" без да си го виждал и чул е...странно за мен. За това съм си казал вече че няма да отговарям на подобни коментари, няма смисъл.
За връзка с мен: nkozev@solo.bg

Аватар
oceanman
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1267
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: важен ли е разклонителя - мои лични наблюдения

#78 Мнение от oceanman »

За това и аз отдавна не споря... Уморително е... Всеки си има път и върви по него...

По темата- не инвестираме ли в средства Преди аудиосистемата ни-няма да сме достигнали максимума...
Наскоро смених контакт( е не е Фуротех за жалост..), дори и това се чува. Ако Някога се сдобия с къща, ще се почне още преди бушоните...

Аватар
nikikoz
има опит
има опит
Мнения: 244
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: важен ли е разклонителя - мои лични наблюдения

#79 Мнение от nikikoz »

:D ако прочетеш подписа ми ще видиш моето мнение за това кое има значение и кое не... Аз вече съм до таблото, не съм полудял все още да отида по далеч хахах

Все пак нека да не забравяме най важното. Каквато и да е система (евтина-скъпа, хубава-лоша) има едно основно предназначение...да се кефим на музиката. А музика се слуша със сетива.

:!: За последен път ти редактирам мнението! Научи се с кой бутон се отговаря. При следващи подобни цитати направо ще трия!
За връзка с мен: nkozev@solo.bg

Аватар
Momchil
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 755
Регистриран на: Чет Авг 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: важен ли е разклонителя - мои лични наблюдения

#80 Мнение от Momchil »

Ето един мой макет за ТУ-Варна :
Този е 25KVA , не е проблем с брат ми да ви навием до 600KVA .
02082009.jpg
Ако ще се вманиачавате нека не спираме само до трафо мащината ! :mrgreen:
Поздрави: Момчил

kygar
чете и пита
чете и пита
Мнения: 259
Регистриран на: Чет Ное 22, 2007 1:00 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: важен ли е разклонителя - мои лични наблюдения

#81 Мнение от kygar »

Angel Gekov написа: Благодаря за поканата, с удоволствие ще се възползвам някой път, но все ми се струва, че обратният вариант ще е по-убедителен (за мен). Както и да е, може би след като чуем разликата на твоята система ще направим проба и при мен.
Не мога да споря че за всеки човек най ясно става всичко едва когато го чуе в къщи, знаеш ли ако искаш ми звънни и ще видим какво да измислим нещо....При всички положение е по лесно да взема един раклонител от колкото ти да донесеш цялата система
Състоя ли се прослушването? Бихте ли споделили какво е констатирано,тъй като и за мен темата е много интересна и полезна. Поздрави!!!

Редактирах малко мнението, така че да става ясно.

Публикувай отговор

Обратно към “Кабели и Конектори”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта