Кабели

Съобщение
Автор
citron

#46 Мнение от citron »

Търся скъпи маркови многожилни кабели, по възможност без да се плащат за правене на сравнение с мостови. Минимална дължина да е 1м.
Аз съм направил запитване до някои официални вносители на маркови аудио кабели. Ако има частни лица които могат да предоставят кабели нака пишат на Лично съобщение.


П.С. Сутринта имаше някакво преплитане.

Goro
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1105
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Кабел

#47 Мнение от Goro »

Продават (не аз) Nordost - Read Dawn (RD 3MB), за колони 3 метра с оргинални накрайници. Плосък, всяко жило по 19 плоски ленти, медни 99,999999% с 40 микрона посребряване. Тефлоново покритие. Сечение - отговаря на 16AWG т.е. 1,3мм^2. Капацитет 21,2 пф/м ; индуктивност 0,27 мкх/м ; съпротивление 0,012 ома/м ; характеристично съпротивление 110 ома. Цена само 900 лева. Втора употреба, но срещу заплащане. Фирмата е достатъчно известна.

gps

#48 Мнение от gps »

citron написа:Търся скъпи маркови многожилни кабели, по възможност без да се плащат за правене на сравнение с мостови. Минимална дължина да е 1м.
Аз съм направил запитване до някои официални вносители на маркови аудио кабели. Ако има частни лица които могат да предоставят кабели нака пишат на Лично съобщение.


П.С. Сутринта имаше някакво преплитане.
Прави сравнения с по-големи дължини кабели например 5-7 метра защото при 1-1,5 метра кабели разликата е по-трудно доловима.Не знам какво разбираш под скъпи маркови кабели?Знам юзър който изхвърли кабели Джамо и ги замени с мостов мисля че при него дължината беше 5 метра.

Публикувай отговор

Обратно към “Кабели и Конектори”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост