Въпрос за дозите

Съобщение
Автор
[AK]
има известен опит
има известен опит
Мнения: 148
Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 12:13 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Въпрос за дозите

#16 Мнение от [AK] »

Начин да разбереш в какво състояние е рамото, е да го балансираш. Когато рамото е в баланс и антискейтинга е на 0, рамото (пуснато) трябва да се движи съвсем свободно и леко - вертикално, бутнато с пръст надолу в предната част, трябва да се колебае известно време свободно и да остане в балансирано положение. Хоризонтално, дори при леко подухване трябва да се движи и да остава в позицията, в която го поставиш. Всякакво усилие, запъване, теглене, говори за някакъв проблем. Още - в зависимост от захващането на рамото и механизма на движение при основата му, провери за прекалено хлабаво или прекалено стегнато захващане - при много рамена има регулиране.

Аватар
yavorberov
чете и пита
чете и пита
Мнения: 22
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 6:06 pm
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Въпрос за дозите

#17 Мнение от yavorberov »

Привет, за да не отварям нова тема, ще пиша в тази.

Имам следния въпрос:
Знае ли някой Къде в Пловдив могат да се купят дози и игли за грамофон и дали се продават само игли. Може да звучи тъпо малко, но при пренасяне онзи ден ми се отключи рамото и се е плъзнало по стробоскоп-ринга, закачи иглата и тя падна нейде. За жалост не мога да кажа каква ми е дозата понеже пиша от служебния комп само знам че е Stanton, а грамофона ми е в къщи. Грамофонът е Monacore DJP 120.
И от това произтича въпросът има ли смисъл само игла да търся или цялата доза да сменя?
Small change, big difference

Публикувай отговор

Обратно към “Винил”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта