Royal Raymond Rife

Публикувай отговор
Съобщение
Автор
Аватар
Gogo55
чете и пита
чете и пита
Мнения: 104
Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 12:00 am
Обратна връзка:

Re: Royal Raymond Rife

#976 Мнение от Gogo55 »

Gogo55 написа:Мушморок твоя генератор които ползваш може ли да пусне честота 1,2Хц или 99,9Хц с амплитуда 12V каквато е нужна за контактния метод?
Не искам отговор с локуми,сплетни и лъжи, ами само с ДА или НЕ.
Такааа,ти не ми отговори на този въпрос,а тръгна да ми раздуваш локуми и да сменяш темата,мисля че е правилно да караме едно по едно-нали така.
След като с витан се опитахте да наклеветите всичко направено от мене, то е редно да се защитя все пак.Сега относно прочутия ти генератор и този които правя аз, се оказва че има разлики, а именно в изходната честота-този моя може да работи с десети и да дава финно регулираща се амплитуда,както и финно регулираща се сила на тока,и отделно има един буферен усилвател на сигнала-това са резликите между двата и е добре да се знаят.Приликите са че и двата използват специализиран чип тип ДДС на аналог деваиз и двата се управляват с Дърт Инструктор на фирмата микрочип по един и същи начин-не може да се управлява ДДС чип по два начина защото командите които му се изпращат са еднакви и описани подробно във специалицираната литература.Последното уточнение за тови вид генератори е калибровката-при мене тя се прави по отделно за всеки един генератор защото не съм фирма която да ги бълва на пазара в много броики а всеки един го правя с отделеното внимание като взимам под внимание дори и заводските толеранси които има всеки един елемент/ако си купиш един кварц от магазина с надпис на него 25МХц то вероятноста да извадиш от този кварц точно 25МХЦ е нулева,ще извадиш примерно 24,999хц или дори с още по голямо отклонение/ това както и ОЩЕ някои неща се корегират при мене за всеки един генератор по отделно от самия сорс защото аз правя тези генератори един по един индивидуално точно за определен човек а не сериино.Затова си играя с тях както и със сорса им. Ако знаеш как и какво да промениш в програмата ще можеш и на твоя да пуснеш десети, но ти нямаш програмата защото го купваш готов.За усилвателя на сигнала от генератора съм съгласен че може би ще можеш да направиш такъв и така ще имаш генератор с близки до моите параметри но с някои подробности които няма да имаш-описъл съм ги по горе.Така направи пнп купва готови генератори слага им усилвател/дадох му схема и тои е много благодарен за това-толкова че ревна против моите даже/,слага ги в кутиика и ги продава за 400лв. като беше написал че това е "неговото отроче".
Е сега вече мога да ти отговоря и на твоите въпроси за моита раиф лампа-имам такава и тя си работипреди няколко месеца съм публикувал снимки от лампата и деиствието и върху някои микроби тук както и в още няколко форума,резултатите от нея са доказани от микроскопа в реално време-всеки които иска може да доиде и да види при желание-само трябва да си донесе подходящи микроби.Не претендирам че може да неутрализирам всички видове микроби с моита лампа защото не е изпробвана по всички видове но при тези които съм изпробвал си работи безотказно.Проблема при моита лампа е че иска доста време за светене, за да унищожи даден вид микроб като това време стига дори до 20 мин при някои по упорити.Поради това след лампата направих трафа на тесла в няколко модификации,като на първата съм пуснал снимки месец или два назад и на тази страница също за да види витан и се опитах да трепя микробите със него , и със излъчване на радиовълни в определен честотен спектър аналогично на метода на лаховски.От това се разбра че мощност под 50 вата не е ефективна и затова писах на витан за неговия траф дето е 4см че не става-да не си губи времето просто.
И последно сега вече трепя микробите по съвсем различен начин и тои не е по раиф,нито е описан някъде все още.Оказа се че лампата тип раиф,или насочените радиовълни тип лаховски,или тесла трафа са вече много морално остаряли и поради това с много ниско КПД-разбира се всеки трябва да мине по този път и да го установи това сам за да може да продължи напред.За това не мисля че е добре да се задълбавам или продължавам с тях при положение че има много по добри и ефектнивни начини. За тези последните начини ще споделя по натам-сега още не.
И така сега сигурно ще ревнете че видите ли не е така,ами е точно на обратно и прочие, това няма никакво значение за мене, единствената причина поради която пиша тук е че този форум се чете от много хора и аз все пак давам и моите 5стотинки за развитието на темата като цяло,иначе ще си водите диалог двамцата с витан и все правите лампа, ама все не е готова, и все няма краен положителен резултат.
ПС:има схеми на раиф машината по нета които са работещи и супер лесни-може да се "поят" за няколко дена,разбира се с радиолампи което не вярвам да е проблем.Не вярвам и канадската лампа да е проблем за някои които реши да прави такава раиф машина-поръчваш и пристига за две седмици лампата :),а самия усилвател на самата лампа е със 3 до 6 други радиолампи и още не повече от 10 елемента.И тук го има обаче проблема с мощноста-от наи малките канадски лампи каквито ползва витан няма никаква полза-просто са прекалено малки и поради това слаби като излъчвана мощност-с тях може да се лекуват канарчета примерно, или други твари с общо телесно тегло до 1 кг да кажем :),и разбира се може да се правят ефектни снимки като тази от аватара на витан.
Поздрави!

Аватар
npn
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 560
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 12:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Royal Raymond Rife

#977 Мнение от npn »

Ок
Последно промяна от npn на Нед Юли 26, 2009 8:20 am, променено общо 1 път.
Орлите летят сами. Овцете се движат на куп.

Аватар
Kiril Kirilov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1506
Регистриран на: Пет Юли 30, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Royal Raymond Rife

#978 Мнение от Kiril Kirilov »

Господа,
темата вече не съдържа полезна информация!

Призовавам ви да направите сами корекции, защото виждате, че другите участници наблюдават само, без да взимат техническо отношение.

mushmurok554
чете и пита
чете и пита
Мнения: 39
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 4:31 pm
Обратна връзка:

Re: Royal Raymond Rife

#979 Мнение от mushmurok554 »

Gogo55 написа:
Gogo55 написа: ПС:има схеми на раиф машината по нета които са работещи и супер лесни-може да се "поят" за няколко дена,разбира се с радиолампи което не вярвам да е проблем.Не вярвам и канадската лампа да е проблем за някои които реши да прави такава раиф машина-поръчваш и пристига за две седмици лампата :),а самия усилвател на самата лампа е със 3 до 6 други радиолампи и още не повече от 10 елемента.
Поздрави!
Гого55, ти от програмиране на ПИКове към радиолампи ли си се запътил, виждам и от снимките ти - вече всичко с радиолампи ли си решил да правиш, полупроводниците не стават ли ?
На мен и през ум не ми е минавало да се захващам с радиолампи :D . Иначе за споменатите схеми от теб в НЕТа с радиолампи дето ги ПОИШ за няколко дни, ще ти кажа, понеже съм проучвал всичко обстойно относно Райф, че те не са дали никакъв резултат, изключая една - на Хойланд. Всички тези схеми имат съществен недостатък, даже не един а няколко, който нямам намерение да дискутирам. Витан много точно още в началото на форума е обяснил принципа на работа на машината, който може да чете схеми - сам ще разбере.
Без да се е запознал обстойно човек с историята на честотните инструменти на Райф, а както и други източници на информация, не би могъл да направи машината, тя няма да даде резултат, като схемите които споменаваш.
Така да лепи човек просто платки, импулсивно, си е жива загуба на време.
Никъде в нета няма да намериш работеща- истинска схема. Чел съм в няколко чужди форума, както и руски форуми, и разбрах, че и те са много далече от истината. Този форум - българския, е най-съдържатален по темата Райф, според мен. На който не му е твърда главата може да намери всичко необходимо като информация, в съчетание с техническите му умения, сам да се справи с темата, без да е необходимо да обяснява на останалите колко е добър и как неговите творения са по-добри от тези на останалите.

За лампите от Канада: Вече беше казано, че и стават и не ! Аз само ще добавя, че лампата която правя ще е много по-добра от тези от Канада /сега няма да се спирам защо/, такава лампа в България никой не е правил, защото не е никак лесна работа, имайки предвид, че съм добре запознат с цялата технология относно изработката и. Материалите от които се изработва лампата са изключително трудни за работа, за обработка. Да направиш подобно нещо, от нулата, без да има разработена технология, не е работа за месец или два, за вложени средства да не говорим.

Като цяло, само ще споделя, че Райф-машината не е никак евтино начинание, това се отнася както за електрониката, така и за лампата, труда разбира се не влиза в това число, в България той е безплатен :D , така че който си мисли че ще мине по тънката лайсна се е излъгал. Всеки опит да се заобиколят нещата, да не се направят както трябва, само ще ги опорочат и ще доведат до псевдо неработещи електроника и лампи, които освен за хвалба и заблуда за нищо друго няма да стават.

Аватар
Gogo55
чете и пита
чете и пита
Мнения: 104
Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 12:00 am
Обратна връзка:

Re: Royal Raymond Rife

#980 Мнение от Gogo55 »

Добре,Мушморок,Витан,ако имате няква нужда относно схемно решение, или друго, споделете-мисля че ще имам отговора.Аз също минах през етапа правене на лампа тука,електроди вид обработка,и наи вече чист газ, доста се блъсках също, но поне съм събрал някво инфо.Разбира се накрая с цените на нашите търговци лампата като краина цена идва по скъпо от тази в канада, ама това вече е друга бира и въпрос на намиране на подходящите хора които да имат нужната квалификация.

Аватар
VITAN
има опит
има опит
Мнения: 364
Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 12:00 am
Обратна връзка:

Re: Royal Raymond Rife

#981 Мнение от VITAN »

Ако човек иска свръхточни честоти, трябва да си направи синтезатор с директен синтез, а работата там е много и много дебела като цена. Тераком и Гого ползват метода на косвения синтез. Нещата стоят така: дизайнера (извън фабричния чип) приема компромис:
– или иска много голяма точност и много нисък шум, но често изтърва честотата;
– или хваща честотата с голям захват, но позволява по-голям шум, т.е. по-голяма нестабилност на честотата.
Ако се вземе наготово схема от Нета и се mod-не, трябва освен да се пренапише асемблера, да се преизчисли и хардуера, ако се иска качествен синтезатор. Не е просто нещо.
Дори и да е спазено всико, за крайната настройка се иска честотомер от висок клас (който е доста скъп), който Тераком имат, а за Гого не съм забелязал.... Другото е импровизация на тема.

Тая тема със синтезаторите ми омръзна, а и вече нама какво смислено да се каже. Вече има достатъчно инфо – всеки да избира според багажа и симпатиите си. А от синтезатора до запъра има много малко нещо отгоре.
WWW.RIFE.HIT.BG IT CAN BE DONE!

mushmurok554
чете и пита
чете и пита
Мнения: 39
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 4:31 pm
Обратна връзка:

Re: Royal Raymond Rife

#982 Мнение от mushmurok554 »

Gogo55 написа:Добре,Мушморок,Витан,ако имате няква нужда относно схемно решение, или друго, споделете-мисля че ще имам отговора.Аз също минах през етапа правене на лампа тука,електроди вид обработка..................................................... накрая с цените на нашите търговци лампата като краина цена идва по скъпо от тази в канада, ама това вече е друга бира и въпрос на намиране на подходящите хора които да имат нужната квалификация.
:D , благодаря все пак, но аз нямам нужда от твоята помощ, не разбра ли, че съм вече до финала. Ти помогни на себе си.
За лампата не си схванал, и аз мога да си поръчам канадска, дори ще ми излезе и по-евтино, но такава не ми трябва, щото аз се целя в автентичната лампа, т.е. материала от който е направена.
Наистина темата за генератора вече се изтърка, дал съм линк от къде се купува, а пък който иска, да си купува от твоя/дато цепи херца на 10 или 100/.Само за сведение- Д-р Райф не е работил със синтезатори и казва, че толеранса в честотата може да е 10% от дължината на вълната, така че да цепиш херца е бсолютно ненужно при Райф, дори генератор с точност от 10-100 Hz би вършил перфектно работата.
Същинската част е от генератора нататък, и колкото по-нататък се отива, все по-скъпо и сложно става :D

Аватар
Gogo55
чете и пита
чете и пита
Мнения: 104
Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 12:00 am
Обратна връзка:

Re: Royal Raymond Rife

#983 Мнение от Gogo55 »

Добре,пожелавам ви успех.Колкото повече такива машини се направят и пуснат да работят толкова по добре.Всички гоним краен положителен резултат,другого е без значение.

mushmurok554
чете и пита
чете и пита
Мнения: 39
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 4:31 pm
Обратна връзка:

Re: Royal Raymond Rife

#984 Мнение от mushmurok554 »

Здравей Гого55 !

Все се каня да те питам, какво стана със синхрометъра, даде ли резултат?

Предполагам какъв ще е отговора, ама все пак да питам, .............. с един транзистор да усилиш електричество с определена честота излъчвано от микроорганизъм по-малък 10 000 пъти от милиметъра ми се струва направо смешно /този микроорганизъм би трябвало да произвежда поне няколко миливолта, да не кажа десетки миливолта/, да не говорим, че това пък въобще не е усилвател-смесител а си е чист Блокинг-генератор.
Електродите измерват според мен съпротивлението на тялото и от там ще се променя честотата на този Блокинг-генератор, с други думи измерваме съпротивление е не честота!

Аватар
Gogo55
чете и пита
чете и пита
Мнения: 104
Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 12:00 am
Обратна връзка:

Re: Royal Raymond Rife

#985 Мнение от Gogo55 »

Даде, ама не е за всеки,иска си минумум два дена обучение в слухарство.

mushmurok554
чете и пита
чете и пита
Мнения: 39
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 4:31 pm
Обратна връзка:

Re: Royal Raymond Rife

#986 Мнение от mushmurok554 »

Това как да го тълкувам, принципно работи или не /според теб/?

Аватар
npn
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 560
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 12:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Royal Raymond Rife

#987 Мнение от npn »

За един месец излекувахме маса народ, като диагностицирането беше правено на вълнов радиестезичен принцип.
Откриването например на стафилокок или Е.коли, отнема минута, две, даже включвам в това време и точната локализация. Резултатите са застъпени с лабораторен анализ. Като се вземе впредвид това, за къф мие калпавия синхрометър. Радиестезия+честотен генератор+вибрационни редове=чудеса, но само за хора с отворено съзнание. Всички останали, просто ги съжалявам. Вярно, че тази информация не касае Райф, но нещата, на които станах свидетел и лично изпитах на гъба си, ме накараха да я напиша.
Защо резултатите на много хора с честотния генератор са посредствени?
Ами защото не знаят, коя е точната честота лично за техния случай. Точната честота може да се определи само с радиестезичен метод, с нищо друго!!! Така трябва да се определи и времето на сеанса, защото се оказа, че 3 минути са мнооого недостатъчни. Определя се за конкретния човек и броя сеанси за ден и паузите между тях.
Другата причина е , че микробите имат колективен разум, информацията от който навлиза в аурата на човек, когато му е нарушено биополето. Докато информационната нишка от този разум, не се прекъсне, инфекциите рецидивират. Прекъсването на нишката се прави с вибрационни редове, които няма да обяснявам какво са. Поне за сега.
Насочете се към радиестезията и никога няма да съжалявате.
Орлите летят сами. Овцете се движат на куп.

mushmurok554
чете и пита
чете и пита
Мнения: 39
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 4:31 pm
Обратна връзка:

Re: Royal Raymond Rife

#988 Мнение от mushmurok554 »

Дай малко инфо за този метод и как точно?

Аватар
npn
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 560
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 12:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Royal Raymond Rife

#989 Мнение от npn »

Малко инфо не би помогнало на никого. Книгите са доста дебели и "малко инфо", повече би навредило, отколкото да помогне. Като за начало, можете да се насочите към дигиталния вълномер на инженер Маринов http://www.youtube.com/watch?v=F4AuS_OKbrk
С този уред си открих стаф. ауреус например. Изтрепах бактериите, но след седмица, пак се появиха. Причините за рецидива:
-камъни в жлъчката, които са били резервоар за тези бактерии
-наличие на колективен разум и многомерни структури
-намалена проводимост на енергийния меридиан на жлъчния мехур
Как се излекувах:
-както се казва "Неведоми са пътищата Божии". Запознах се с уникален човек, от шест години практикуващ радиестезична медицина. С този човек станахме като " дупе и гащи " и сега взаимно си помагаме и учим. Този човек премахна колективния разум на патогените на вълнов принцип и многомерните управляващи структури.
-с радиестезино замерване човекът ми направи комбинация от два "Еликсира" на Хлебаров. Ефтини и ефикасни.
-пусках си честотния генератор ( само веднъж се наложи )
-имах лечебна криза
-след нея нямаше и помен от ауреуси и жлъчни камъни, а енергетиката от 65-75, стана 100%
-статуса на всички чакри вече е 100%
-чувствам се нов човек
В момента изучавам радиестезичното познание за човека.
Лично според мен, след години, радиестезията ще е основната наука в нашия свят. Сега се крие, че това е най-старата наука позната на човека. Не всеки става за радиестезист обаче, иска се да ти е дадено свише, защото има мноого причини, работата с махалото да стане подвеждаща. Работата с махалото представлява идеомоторен рефлекс, контролиран от подсъзнанието, което черпи информация от нашата ДНК. Малко хора знаят, че под наименованието Акашеви записи се крие именно нашата ДНК.
Орлите летят сами. Овцете се движат на куп.

mushmurok554
чете и пита
чете и пита
Мнения: 39
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 4:31 pm
Обратна връзка:

Re: Royal Raymond Rife

#990 Мнение от mushmurok554 »

А как се диагностицират отделните бактерии?

Доколкото разбирам тази диагностика става с махало, не с електронен апарат.
Сещам се един навремето имаше претенции, че открива с махало злато, лично го пробвах като му заравях златен пръстен без да гледа под предлог, че ако го намери е негов, така и не се справи, още имам пръстена.

Не казвам, че това което ти казваш за този метод не е вярно, не съм запознат, но за такива като мен е трудно да повярват.

Кажи нещо елементарно, което всеки може да направи, да придобие вяра в това. Иначе, ако всичко това е вярно, като начин за диагностика, то наистина синхрометъра на Хулда Кларк ряпа да яде.

Публикувай отговор

Обратно към “NEW ORDER”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта