Royal Raymond Rife

Публикувай отговор
Съобщение
Автор
Аватар
npn
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 560
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 12:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Royal Raymond Rife

#991 Мнение от npn »

Сещам се един навремето имаше претенции, че открива с махало злато, лично го пробвах като му заравях златен пръстен без да гледа под предлог, че ако го намери е негов, така и не се справи, още имам пръстена.
Според знанията, които имам това е напълно логично. Радиестезист става само светъл човек. Алчността се наказва и дарбата се отнема са неизвестен период. Вярвай ми знам какво говоря.
А как се диагностицират отделните бактерии?
Вълномерът има отделни програми за стафилококи, стрептококи и др., а има и програма, с която може да се локализират всякакви патогени. Без вълномер, радиестезиста просто задава въпроси и точните въпроси дават точни отговори.
но за такива като мен е трудно да повярват.
Никакъв проблем, ако имаш път към Пловдив, лично да се убедиш.
Орлите летят сами. Овцете се движат на куп.

Аватар
Gogo55
чете и пита
чете и пита
Мнения: 104
Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 12:00 am
Обратна връзка:

Re: Royal Raymond Rife

#992 Мнение от Gogo55 »

npn написа:За един месец излекувахме маса народ, като диагностицирането беше правено на вълнов радиестезичен принцип.
И кат се събуди краката ти беха ли отвити :D :D :D
"Маса излекуван народ"-имена, епикризи преди и след този метод,потвърждения и от лекари- така се доказва и прави!Наскоро даваха по господари на ефира една такава дето лекувала всичко наред :js

Аватар
npn
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 560
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 12:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Royal Raymond Rife

#993 Мнение от npn »

Ти урока си ще го научиш по трудния начин.
потвърждения и от лекари- така се доказва и прави
На теб ли да доказвам нещо? Или изобщо на някого?
Кларк да не би да е извадила епикризи и лаболаторни анализи, че ти сега правиш генератори за лечение по нейния принцип с нейните честоти? Какво жалко човече си гого.........
Орлите летят сами. Овцете се движат на куп.

Аватар
VITAN
има опит
има опит
Мнения: 364
Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 12:00 am
Обратна връзка:

Re: Royal Raymond Rife

#994 Мнение от VITAN »

Айде някъде другаде да си чепкате уникалните решения. Не ми се влиза по вашите методи точно тук. И не щото съм неграмотен по въпроса, а защото материята е много разтеглива и тук няма да се побере. Отваряте си някъде нишка и си чепкате. Лично на мен материята не ми е интересна - природосъобразния начин на живот е предостатъчен за това махала и жжици да станат излишни. А ако нещо - има природни начини на лечение (не са всичко, но с тях и орган може да си спаси човек въпреки твърденията на лекарите - особено ако има кой да ти даде начина). Райфа е за останалото (извън хирургията), а Е.Коли всеки си има - по-дебелите с килограми.
WWW.RIFE.HIT.BG IT CAN BE DONE!

Аватар
npn
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 560
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 12:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Royal Raymond Rife

#995 Мнение от npn »

Е.Коли всеки си има - по-дебелите с килограми.
Ха тогава обясни, защо има хранителни натравяния с Е.коли, щом всеки си има в наличност. Хич не мислиш, като пишеш. Ами то и кандидка си имаме в чревцата, ама не всеки развива кандидоза. Ха обясни на хората този "феномен".
И накрая да не кажеш, че и рак си имаме, ама не се види , че е под камъните в бъбреците.
Орлите летят сами. Овцете се движат на куп.

Аватар
Gogo55
чете и пита
чете и пита
Мнения: 104
Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 12:00 am
Обратна връзка:

Re: Royal Raymond Rife

#996 Мнение от Gogo55 »

Мдаа,то закво ли има изобщо болници, и хората за да станат лекари учат сумати години медицина,после и на стаж ходят още няква годинка,като можело с едно махало връвчица,снимка и малко заклинания за месец време да се научиш и да излекуваш "маса народ" :lol: . :P
ПС.пнп,ти след като не можеш да извадиш нито един реален и доказуем факт в подкрепа на голословните ти самовъзхвалявания,като всеки един нискоинтелигентен простак веднага минаваш на обиди и заяждания-това ли ти е лекуването на "маса народ" и светлия път в живота???
Темата е за раиф не го забравяте.

Аватар
npn
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 560
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 12:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Royal Raymond Rife

#997 Мнение от npn »

Заяждането го подхвана ти!
И кат се събуди краката ти беха ли отвити :D :D :D
И продължаваш с все по-остър тон
като всеки един нискоинтелигентен простак веднага минаваш на обиди и заяждания-
Което показва колко ти е акъла и затова си стоиш на ниво честотен ганератор.
Отклоних се от темата с добри намерения, а ето , че ти веднага опорочи всичко.
Моля модераторите да изтрият негодните мнения, включително и моите. При наличието на такъв паразит, като гого, това е наложително. Благодаря за разбирането.
Орлите летят сами. Овцете се движат на куп.

Аватар
Veselin Krachunov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 361
Регистриран на: Чет Мар 15, 2007 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

"Доброто здраве носи много полза, но малко долари."

#998 Мнение от Veselin Krachunov »

От VITAN:

http://zamunda.net/details.php?id=206690&hit=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Чуден филм за здраве, храна, земя и пр. Цитат:

"Вижте, доброто здраве носи много полза, но малко долари."

Има и МНОГО други важни неща за съвременния "хомо сапиенс".

Филма e: FoodMatters >> КАКВА ДА Е ХРАНАТА НИ...

Филмът в който се твърди, че болестта Рак се лекува без химиотерапия
Как да се използва храната като лекарство
Кой се нуждае от витамини?
Вредни ли са витамините?
Биологичната храна по-добре ли е?
Как да запазим нашата храна?
Природни методи за намаляване на Холестерол
Храни, които помагат за преодоляване на стрес и депресия.
Натурални терапии за борба с рака.
Кой лекарства повече вредят отколкото помагат?
Най-добрите начини за сваляне на килограми без възвръщането им.

Ето торента на филма:
http://www.mazeto.net/index.php?action= ... ttach=8022" onclick="window.open(this.href);return false;

Аватар
npn
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 560
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 12:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Royal Raymond Rife

#999 Мнение от npn »

Орлите летят сами. Овцете се движат на куп.

ВИТАН
има опит
има опит
Мнения: 94
Регистриран на: Съб Яну 15, 2011 7:22 pm
Местоположение: BG
Обратна връзка:

Re: Royal Raymond Rife

#1000 Мнение от ВИТАН »

Ако съм дотрябвал на някого за нещо, да ми пише на лични тук на акаунта: ВИТАН.
VITAN по принцип не го ползвам, защото бъгна от разните премятания на платформи и дейности по форума.

Пак ако - някой иска да се свърже с мен и не е напълно сигурен за отговора на въпроса: "Що е то Райф, и има ли той почва у нас", нека изпървом много добре да се запознае със сайта: http://www.rife.hit.bg
Има какво да се види и прочете. Да не повтарям елементарни неща, нека изпървом прочете/види сайта с всичкото инфо на него!

Мислех, да почна една нова нишка за "Райф технологиите" (индустрията използва подобни нещица), строго техническа нишка, но едва ли ще го бъде. Моите врагове пак ще я напълнят с неадекватни неща и заяждания, а аз с вятърни мелници няма да се занимавам. Надоелось.

Райф е похарчил парите на яки спонсори. Основните кинти са отишли в микробиологичната му лаборатория. С 2 думи - "кой, каквото и да ти разправя, знай, че става дума за пари". Е, трябва и акъл на микробиолог, както и определени щамове бацили, но знаете защо му е дебел на вълка вратът :idea:

Колкото до техническата част, само частите са 4 цифрена сума. dV/dt = 3,4 kV/us = 3 400 000 V/s. Смятано до 1,8 но и на 2MHz бачка. Стабилни импулси обаче!
Пробвайте със запър да излекувате някакво животно. Там няма плацебо. Ако успеете, значи таймер и 2 жици ви стигат....

Защо ги пиша тия нещица? Ми от мързел, да не ги повтарям всеки път...
Пътища се правят с ходене: 3,4 kV/us.

Аватар
npn
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 560
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 12:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Royal Raymond Rife

#1001 Мнение от npn »

Миналата година излекувах човек от рак с метастази, с мед и динджифил.
Рецепатата.
Първите 48 часа се вземат по половин чаена лъжичка джинджифил с мед на всеки 2 часа денонощно. От там насетне всекидневно сутрин и вечер по една такава доза, в продължение на 60 дни.
Смърта на човека си стоеше на хороскопа му и той си отиде, но поне не си отиде в мъки, а от отказ на някои вътрешни органи, поради старческа дегенарация. Така че часът на смърта не можеш избегна, но начина, по който ще умреш, можеш.
Защо джинджифилът лекува рак?
Дължината на вълната на повечето видове рак е 51см. по Лесур, а едно от растенията, което излъчва на същата дължина на вълната е джинджифилът.
При радиестезичното измерване, подходящи се оказаха доста растения, но най-удобен за използване и достъпен, беше джинджифилът. Ей ти я бакалията, където се продава на прах :D
Други растения с д.в.51см.:
Зърна кафе
Ягодово храстче
Кафяви морски водорасли
Живовляк
Морков
Змийско мляко
Магданоз
Шалфей
Дафинов лист
Гъба Чага
Червена боровинка (плод)
Невен
Облепиха
Орлите летят сами. Овцете се движат на куп.

Аватар
Veselin Krachunov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 361
Регистриран на: Чет Мар 15, 2007 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Royal Raymond Rife

#1002 Мнение от Veselin Krachunov »

Що бре, Витане - пиши си за Райф колкото си искаш - ще четем с интерес, особено ако казваш неща конкретни и изпробвани, а не само общи приказки. Само темата за Chemtrails-а не подхващай, че започваме да се безпокоим за психическото ти здраве, не за друго...
Отделно дето по никакъв начин не мога да си представя как светоусеща и живее човек, който навсякъде вижда "врагове" - във форумите, в небето, в (инфра-)звуците, в електромагнитните вълни... трябва да е едно постоянно, отвратително преживяване. Наистина - всеки сам избира как и в какво настроение да изживее живота си, но нека тези, които се кефят да им е кофти, нека бъдат така добри да не натрапват на останалите вижданията и преживяванията си.

Та в какво се състои по-конкретно 4-цифрената сума би ли споделил? И какъв принос има тя (или следствието от нея) върху крайния успех на начинанието? Нещо наблюдения, данни от експерименти?
Единственият път към Истинското познание е личния опит.
Най-ценното нещо, което можеш да направиш за някого, е да му подариш преживяване.

Мечтай, все едно ще живееш вечно.
Живей, все едно ще умреш днес...

ВИТАН
има опит
има опит
Мнения: 94
Регистриран на: Съб Яну 15, 2011 7:22 pm
Местоположение: BG
Обратна връзка:

Re: Royal Raymond Rife

#1003 Мнение от ВИТАН »

Просто факти. Отново акаунта ми е бъгнат.

- Не мога да пускам нови теми. Не че имам зор за това.
- Човек с 2 регистрации не е можал да ми прати лично съобщение.

Просто искам да кажа на човека, че това: http://mazeto.net/index.php/topic,6231.0.html в моя казус (който не е бил

тежък случай) е проработило на 100%. Доказано.
Пътища се правят с ходене: 3,4 kV/us.

ВИТАН
има опит
има опит
Мнения: 94
Регистриран на: Съб Яну 15, 2011 7:22 pm
Местоположение: BG
Обратна връзка:

Re: Royal Raymond Rife

#1004 Мнение от ВИТАН »

По повод на въпрос... ( и цитат: "По телефона говорих с асистента на д-р Тулио Симончини от Италия (Рим), той обясни че хормоналната терапия помага тумора да метастазира по-бързо.....")

Дали, ако се излекува човек с тоя алтернативен метод трябва профилактично малко от малко да поддържа терапията? Според мен да, особено при следните случаи:

- При голяма възраст, възстановителните и очистващите функции на организма са понижени.
- Не разбира човек казаното от някой-си: „на гоите кръвта трябва да е кисела”.

Т.е. ако човек не знае как и защо трябва да си поддържа кръвта алкална (за да е здрав). Разбирането на проблема започва оттук: http://rife.hit.bg/Ph_Food.zip
Пътища се правят с ходене: 3,4 kV/us.

Аватар
npn
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 560
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 12:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Royal Raymond Rife

#1005 Мнение от npn »

Днес (има някаква синхроничност с постовете на Витан ), в процес на един разговор, беше споментато, че витамин "D" има изключително силно антираково действие. И изведнъж ми просветна, какъв най-вероятно е механизмът. Обикновено, всичко нетипично за организма се калцира от тялото и изолира по този начин, като му се отнема виталността. Има едно ОБАЧЕ.....За да се калцира е необходимо по-голямо количество витамин "D". Причинноследствената връзка е очевадна. Приписват му качествата на антиоксидантните свойства, но според мен не това е причината, а подобрената способност за калцификация на тъканите.
https://www.google.bg/#hl=bg&output=sea ... 8dee1d3337
Орлите летят сами. Овцете се движат на куп.

Публикувай отговор

Обратно към “NEW ORDER”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта