ДМТ - молекулата на духа

Съобщение
Автор
Аватар
Borislav Uzunov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 649
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

ДМТ - молекулата на духа

#1 Мнение от Borislav Uzunov »

Филмът може да бъде изтеглен от колибка.ком
Министерство на Звука
We are the Musicmakers

ВИТАН
има опит
има опит
Мнения: 94
Регистриран на: Съб Яну 15, 2011 7:22 pm
Местоположение: BG
Обратна връзка:

Re: ДМТ - молекулата на духа

#2 Мнение от ВИТАН »

Тъй, тъй :) Вие със зелените надписи го ударихте на мистика. Щом искате да принизите нивото на форума, като се завъдят тук всякакви спорове (в които няма да участвам) – както решите.

Мисля в NEW ORDER трябва да сте против него, а не за него. Какво прави NEW ORDER? На кукичката нанизва понятието СВРЪХЧОВЕК и така неусетно залъгвайки, се стига до такъв тоталитаризъм, че миналия комунизъм ще ви се стори като чета чавдарче…. А СВРЪХЧОВЕК без подходяща нова мистика не върви…

Ако моето присъствие ще приспи нишката, както си беше, аз с радост бих се върнал към редови участник. Но тъй като сте зачекнали темата за мистиката, ето ви от мен първото и последното мнение в близко бъдеще: http://duhovnabran.hit.bg" onclick="window.open(this.href);return false; Фактите са там.

П.п. Докато още съм модератор си запазвам правото да трия вопиющи глупости, като например онова: буден идвало от Буда (оня със шкембето, дето историята казва, че умрял от хранително натравяне)…
Пътища се правят с ходене: 3,4 kV/us.

Аватар
npn
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 560
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 12:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: ДМТ - молекулата на духа

#3 Мнение от npn »

оня със шкембето, дето историята казва, че умрял от хранително натравяне
Историята значи :lol:
Май забравяш, кой пише историята.
Вие със зелените надписи го ударихте на мистика
Хм....надявам се скоро да ти бият една зелена дузпа :wink:
Забелязвам, че намесваш в модераторстването личните си възгледи, без да се съобразяваш с личното мнение на другите. Това, че нещо не ти харесва, не ти дава право да го триеш без да се обосновеш ( става дума за изтрито мнение в друга тема). Или смяташ, че твоето мнение е меродавно?
Ти май дикат искаш да наложиш и аз не се учудвам. Имаше една мъдрост, нещо от сорта за властта и простия човек беше.....
Орлите летят сами. Овцете се движат на куп.

Аватар
Borislav Uzunov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 649
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: ДМТ - молекулата на духа

#4 Мнение от Borislav Uzunov »

Витане, защо не оставиш на хората сами да преценяват. Хората не са толкова глупави на колкото се правят или изглеждат. Не разбирам защо трябва да отричаш така яростно неща които са отдавна научно доказани. Още един път ще ти кажа да се въздържаш от насаждане на лично мнение. И не се прави на обиден, другите хора също имат разум и право (и задължение) да разсъждават.
Министерство на Звука
We are the Musicmakers

ВИТАН
има опит
има опит
Мнения: 94
Регистриран на: Съб Яну 15, 2011 7:22 pm
Местоположение: BG
Обратна връзка:

Re: ДМТ - молекулата на духа

#5 Мнение от ВИТАН »

Borislav Uzunov написа:Витане, защо не оставиш на хората сами да преценяват.
Точно това и се случва.

Дори намеквам, че нямам нужда от модераторски права. Ще се радвам да ги няма. Добре е човек да е свободен от отговорност. Мислех, че поне тук е добър технически форум, но явно NEW ORDER ще е за мистика.

Дали имам какво интересно да пиша тук? О, да! Дали? Надали...
Пътища се правят с ходене: 3,4 kV/us.

Аватар
velinski
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2684
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 1:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: ДМТ - молекулата на духа

#6 Мнение от velinski »

Един простичък въпрос, другари: някой наема ли се да поеме отговорност и да каже къде минава границата между рационално и ирационално? Питам, защото рационални в наши дни факти са се разглеждали като ирационални в миналото. Подозирам, че логиката ще се запази: ирационални идеи сега, ще се превърнат в съвсем рационални факти в бъдещето. Не бива да гледаме пред носа си, хоризонтът е по-красив.

Говоря, като един здраво стъпил на земята и осланящ се на рациото си човек.
STAX SR-007 Mk2 Omega 2 + KGSSHV Carbon
Grado PS-500e + TAG Mclaren 60i
Reference 3A Studio Master + Audiotour Moonphase SE + Audiotour Propaganda DAC + Sony CDP-X3000ES

Аватар
npn
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 560
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 12:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: ДМТ - молекулата на духа

#7 Мнение от npn »

някой наема ли се да поеме отговорност и да каже къде минава границата между рационално и ирационално?
Точно между двете полукълба на мозъка. Ляво полукълбо, рационално мислене, логика. Дясно полукълбо, ирационално мислене, творчество, интуиция. Това на физическо ниво!
Другата граница е тази, която хората представят, пред света. Тя често е далеч от истинската (тази в главата), защото хората се СТРАХУВАТ от конфронтация с ДОГМИТЕ, дълбоко насадени от матрицата.
ирационални идеи сега, ще се превърнат в съвсем рационални факти в бъдещето
Новото винаги идва с родилни мъки, каквито виждаме всекидневно.

Говоря, като човек, здраво стъпил на земята, но опитващ се да лети :D
Орлите летят сами. Овцете се движат на куп.

Аватар
Ivelin Braikov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 596
Регистриран на: Вто Авг 16, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: ДМТ - молекулата на духа

#8 Мнение от Ivelin Braikov »

ВИТАН написа:Тъй, тъй :) Вие със зелените надписи го ударихте на мистика.
Тъжно ми е като наблюдавам хора, които през целия си живот се борят да ограничат възприятията си само до неща, които можеш да поставиш в лаборатория, да измериш и да "докажеш" като "истина". Аз си мисля, че този форум има за цел да премахва граници, а не да ги поставя.
What would you attempt to do if you know you could not fail?

Аватар
Kiril Kirilov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1506
Регистриран на: Пет Юли 30, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: ДМТ - молекулата на духа

#9 Мнение от Kiril Kirilov »

ВИТАН написа:...П.п. Докато още съм модератор си запазвам правото да трия вопиющи глупости, като например онова: буден идвало от Буда (оня със шкембето, дето историята казва, че умрял от хранително натравяне)…
Витане, Буда и буден са точно това, което мислиш, че е измислица, бих казал пък аз и бих го нарекъл факт, както ти наричаш книга - факти.
Не бих те съветвал да окачествяваш всичко, което не вярваш като вопиюща глупост, съответно да не го модерираш, освен ако не нарушава правилата на форума. Те са окачени най-отгоре. Нека не се ограничаваме повече от необходимото и да му се противопоставяме, ако вярваме, че не е това, което ние мислим, като излагаме аргументи.

Поздрави,
Кирил

Аватар
Veselin Krachunov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 361
Регистриран на: Чет Мар 15, 2007 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: ДМТ - молекулата на духа

#10 Мнение от Veselin Krachunov »

Книгата, по която е направен филма може да бъде изтеглена в електронен вид от тук.

На Витан единствено можем да пожелаем в най-скоро време да натрупа известно количество автентично (лично) трансцедентално познание и преживелищен опит - било чрез медитация, хипноза, холотропно дишане, музика (от high-end система) или с по-категорични методи...
Единственият път към Истинското познание е личния опит.
Най-ценното нещо, което можеш да направиш за някого, е да му подариш преживяване.

Мечтай, все едно ще живееш вечно.
Живей, все едно ще умреш днес...

ВИТАН
има опит
има опит
Мнения: 94
Регистриран на: Съб Яну 15, 2011 7:22 pm
Местоположение: BG
Обратна връзка:

Re: ДМТ - молекулата на духа

#11 Мнение от ВИТАН »

Това, което за вас е филм, за мен е реално минало, но затова по-нататък.

@Кирил Кирилов, предполагам можеш да възтановиш изтритото. Виж, може пък и да намериш лични нападки. Което мисля е по правилата на форума.

Понеже си написал NEW OREDER, моля, отговори какво точно имаш предвид:
1. Какво е NEW OREDER? (може пък да е различно от това, което разбирам.)
2. Обикновения човек за него ли е или против него?
3. С какво вашата мистика е различна от тази на Илюминатите? (да се огранича до това ниво и ако съм разбрал правилно NEW ORDER). Защото за мен разликата не е принципна.

Сам разбираш, че при противоположни разбирания модераторството ми тук е безсмислено. Моля да го махнете.

@Веселин Крачунов, бил съм пътник в оня свят и съм може би 1:100 000 от тия, които са се връщали. Знам, какво е всепроникващото усещане, когато душата напуска тялото. НО ТОВА НЕ ВИ Е ИГРАЧКА!!! Или по друг начин казано: „гума-дъвка за джвакане”. Има доста книги (с малка буква), които казват, че хора са се самоубивали, за да поставят душата си на границата на смъртта. Но както казвали руснаците: колкото повече самоубийци, толкова по-малко самоубийци.

Това беше в казармата, при едно вдигане по тревога. Когато се отваря язва, кръвта нахлува в стомаха и ако не спре… дано изхода е ясен на всички. Това са дълбоко лични неща, за да ги разлайвам по Нета. Има няколко човека в реалния свят, които ги знаят и един-двама във виртуалния. И те ги знаят доста преди тези редове…

Не знам кое съм чел повече: електроника или мистика. И съм намерил обяснение на ВСИЧКО преживяно, но АКО изобщо се навия да говоря за това, то ще е на лични (то не със всекиго). Казвам всичко, защото този, който се интересува от душата ви не е един, макар и така да изглежда.

Колкото до електрониката, за 4 години съм разбрал до къде могат да стигнат полупроводниците при „шантав” товар на тема високоволтови радиочестотни импулси. Машини от такъв характер имат декларирани еди-колко-си часа работа. Мога да стъпя и на самата граница, но нямам средства за глупави експерименти. (И опасни при това. Взрив на кондензатор може да отдаде повече енергия от TNT.) Оттам нататък са лампите.

Щом разбирате живота по-добре, значи нямате нужда от мен. За последното се радвам. Електрониката е много по-проста от живота. Както казваше един навремето: какво толкова, закони на Ом :D

Успех.
Пътища се правят с ходене: 3,4 kV/us.

Аватар
npn
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 560
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 12:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: ДМТ - молекулата на духа

#12 Мнение от npn »

Щом разбирате живота по-добре, значи нямате нужда от мен.
Да, наистина си имал мненията си за меродавни, обаче от егоцентрик не става учител, че даже и събеседник.
Орлите летят сами. Овцете се движат на куп.

Аватар
velinski
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2684
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 1:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: ДМТ - молекулата на духа

#13 Мнение от velinski »

ВИТАН, колкото ми е кеф да ти чета постовете, толкова ми е непонятно агресивното ти отношенение към инакомислещите. Интелигентният човек, ако има нужният капацитет от знания, винаги може да обори "илюминатите" с мъдрост и примери, а не със злост. Излъчваш крайно негативна енергия, казвам го като неутрален пасивен наблюдател.
STAX SR-007 Mk2 Omega 2 + KGSSHV Carbon
Grado PS-500e + TAG Mclaren 60i
Reference 3A Studio Master + Audiotour Moonphase SE + Audiotour Propaganda DAC + Sony CDP-X3000ES

ВИТАН
има опит
има опит
Мнения: 94
Регистриран на: Съб Яну 15, 2011 7:22 pm
Местоположение: BG
Обратна връзка:

Re: ДМТ - молекулата на духа

#14 Мнение от ВИТАН »

@velinski, на мен също ми е интересно да те чета, но това са сериозни неща. И много важни.

Разбира се мога да се правя на мил и драг, но което е от съществено значение (общочовешко да речем), говоря 1:1 с това, което мисля. Може и по-мило, но това какво променя? По същество нищо, ако е мъжки разговор. Така мисля. Затова и предния пост го писах като за последно, защото не виждам за какво да съм тук. Живота е твърде кратък, за да го губи човек в безкрайни спорове.

Това, което за вас е агресия за мен е капан. Тук вече не се пише за NEW ORDER, а за NEW AGE. Ако не знаете кое какво е – има търсачки. Ако знаех реалната цел на раздела, нямаше да напиша и 1 ред.

Поздрави
Последно промяна от ВИТАН на Пет Фев 25, 2011 1:15 pm, променено общо 1 път.
Пътища се правят с ходене: 3,4 kV/us.

Аватар
velinski
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2684
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 1:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: ДМТ - молекулата на духа

#15 Мнение от velinski »

Бъди позитивен и отстоявай позицията си с мъдрост - това е рецептата на древните владетели :)
Злобни са слабите хора, агресията е състояние на безсилие.
Това е всеизвестен факт от психологията.

Поздрави
STAX SR-007 Mk2 Omega 2 + KGSSHV Carbon
Grado PS-500e + TAG Mclaren 60i
Reference 3A Studio Master + Audiotour Moonphase SE + Audiotour Propaganda DAC + Sony CDP-X3000ES

Публикувай отговор

Обратно към “NEW ORDER”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта