K-55 или К-66

Съобщение
Автор
Boqn Nikolov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 154
Регистриран на: Нед Дек 31, 2006 1:00 am
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

K-55 или К-66

#1 Мнение от Boqn Nikolov »

Дойде времето да си хвърля дървенцата (Philips SBC HP-250) и даси взема нещо качествено.Засега нямам кой знае какви финансови възможности,но към края на месеца ще мога да отделя около 80 лева за слушалки.Четох в търсачката на форума и разбирам,че К-66 е най-доброто за този ценови диапазон.Усилвателя,на който ще се слушат,не е нищо особено http://www.yamaha-hifi.de/products.php? ... &newsset=0 .Невиждам смисъл на този етап да вземам висок клас слушалки,с този усилвател :!:
Неме интересува звуко изолацията на какво ниво е,звука е на първо място.Преди време чух К-55 и наистина баса идва в повечко :)

П.П Досега несъм слушал К-66

Поздрави!
Когато има толкова случайности, търси закономерност.

Аватар
AlexKame
трупа сериозен опит
трупа сериозен опит
Мнения: 238
Регистриран на: Нед Окт 30, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#2 Мнение от AlexKame »

Взимай К-66, по-добре свирят от 55-ците, доста повече според мен.
По-добри са в средните честоти, баса им е оскъден, но приятен, не ми се нравят във високите честоти, но за тези пари - толкова. 55 са все едно натъпкани с памук в сравнение с 66.
Изображение

Аватар
Angel Dimitrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 283
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 1:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

#3 Мнение от Angel Dimitrov »

Аз съм притежател на въпросния модел К66. Купих си ги през 2001 година и досега ги слушам от време на време. Това което е написал Аlexkame е напълно вярно . Звучат натурално без окраски, високите им са слаби.

Boqn Nikolov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 154
Регистриран на: Нед Дек 31, 2006 1:00 am
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

#4 Мнение от Boqn Nikolov »

От около 2 седмици си слушам слушалки и вече добих някакви впечатления.Много динамични,обемен звук,стегнат бас,добри среди,малко от към високи се излагат,но за траш метъл стават :) Обаче с Ямахата изобщо несе харесват.ДВД-то мие Ямаха както и усилвателя.Какъвто й стил музика да пускам имам чувството,че ме бият по главата,думтящ бас,среди няма-по-скоро нещо като резонанси,а за високите направо неми се говори,все едно слушам някой китаец от по левче.Свързани дирекно с Креатива на компютъра е коренно различно звученето :roll: :roll: :roll: Та дори към МП3-ката е много по-добре :roll: :roll: Напълно съм разочарован от Ямахите,така е като слушаш със Jamo :lol: :lol: :lol:
Когато има толкова случайности, търси закономерност.

Аватар
Borislav Stankov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1223
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#5 Мнение от Borislav Stankov »

Идея си нямаш колко са зле точно К66, но наистина за 40 лв. са най-доброто.
Естествената тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.
Изображение
CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.

http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!

Аватар
doc
чете
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Окт 01, 2006 12:00 am
Обратна връзка:

#6 Мнение от doc »

Допреди време и аз имах K66 но ги продадох, тъй като рядко ги слушах. Доколкото си спомням високите звучаха някак си неестествено, металически. Смятам че за 60 лева, колкото струват, на старо може да се намери и по-добър вариант

Публикувай отговор

Обратно към “Всички останали въпроси”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост