помош за печатна платка

Съобщение
Автор
lubomir

помош за печатна платка

#1 Мнение от lubomir »

искам да попитам някои може ли да ми изработи платка като тази на снимката
Прикачени файлове
drawdiopcb_LRG.jpg

lubomir

Re: помош за печатна платка

#2 Мнение от lubomir »

отдоло
Прикачени файлове
10ksolder1.jpg

lubomir

Re: помош за печатна платка

#3 Мнение от lubomir »

мерси за помоща на всички :x

Hacko3
има известен опит
има известен опит
Мнения: 32
Регистриран на: Съб Май 16, 2009 12:24 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: помош за печатна платка

#4 Мнение от Hacko3 »

lubomir написа:мерси за помоща на всички :x
То така много лесно.
Пита ли на сайта дали можеш да я поръчаш? А нещо като размери на платката, схема? А? Тука всички Фърляме боб, и сме задължени да удовлетворяваме исканията на хората. Нямаме си друга работа и трябва постоянно да сме на полусъединител...

Мога да я направя, но:
- искаш да изглежда така, както на снимките, с надписи, лак, и т.н. или може и без тях?
- колко си готов да платиш? Примерно 1000лв? За толкова пари ще изгубя няколко часа и ще ти я направя :mrgreen:
Сделка или не?

lubomir

Re: помош за печатна платка

#5 Мнение от lubomir »

ем незнам колко пари ще дам ти кажи колко струва горе доло схема нямам аз ако имаше щях да сложа

Hacko3
има известен опит
има известен опит
Мнения: 32
Регистриран на: Съб Май 16, 2009 12:24 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: помош за печатна платка

#6 Мнение от Hacko3 »

lubomir написа:ем незнам колко пари ще дам ти кажи колко струва горе доло схема нямам аз ако имаше щях да сложа

Любо,
много малко усилия са нужни, за да получиш това, което искаш. Искаш нещо и очакваш хората да ти свършат всичката работа, а ако не им се занимава го раздаваш обиден... Не е хубаво така.
На линка, който е на платката има и схема, и платка, и възможност да си я купиш online... Ето, заповядай:
http://www.ladyada.net/make/drawdio/download.html" onclick="window.open(this.href);return false;
тук има няколко варианта:
http://web.media.mit.edu/~silver/drawdio/make.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Сваляй схемата и платката и отивай в първата платкаджийница. Ако тръгна да ти я правя ще ти взема няколко пъти повече отколкото струва в действителност. Това е от мен.
Успех!

lubomir

Re: помош за печатна платка

#7 Мнение от lubomir »

мерси мн за разбирането :wink:

Публикувай отговор

Обратно към “Всички останали въпроси”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта