Търся човек който се занимава с настойка на про озв. системи

Съобщение
Автор
biemaprousa

Търся човек който се занимава с настойка на про озв. системи

#1 Мнение от biemaprousa »

Има ли някой в този форум който се има достатъчно познания в професионалното озвучаване за да му задам няколко конкретни въпроса ?
Последно промяна от biemaprousa на Нед Юли 27, 2008 3:29 am, променено общо 2 пъти.

Аватар
tino_tkd
има известен опит
има известен опит
Мнения: 162
Регистриран на: Вто Фев 07, 2006 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#2 Мнение от tino_tkd »

Прати въпросите си на лично та да видим дали ми е останало нещо в главата от времето, когато работех в Динакорд :lol:

Georgi_Ivanov

Re: Търся човек който се занимава с настойка на про озв. сис

#3 Мнение от Georgi_Ivanov »

biemaprousa написа:Има ли някой в този форум който се занима или има достатъчно познания за да му задам няколко конкретни въпроса ?
е*ати въпроса...... :?

biemaprousa

...

#4 Мнение от biemaprousa »

Georgi_Ivanov
Не разбирай въпроса ми като убида просто понеже мисля че в този форум хората се занимават главно с хи-енд системи и нямат сериозен интрес към про звука :)


Уф... май чак сега разбрах какво си имал в предвит коригирах въпроса :)

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: ...

#5 Мнение от Ivan Rachev »

biemaprousa написа:Georgi_Ivanov
Не разбирай въпроса ми като убида просто понеже мисля че в този форум хората се занимават главно с хи-енд системи и нямат сериозен интрес към про звука :)
:lol: :lol: първо си смени обидния за всеки качествен производител на про озвучаване ник и после ако искаш мога да те свържа с хората който продават Function One , Martin , LA acustic , Camco , Turbo Sound , MC2 , Labgrupen...
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

biemaprousa

...

#6 Мнение от biemaprousa »

Много искам да чуя системи с въпросните марки,опита ми от към звука е доста беден понеже тук във Варна май няма една зала с наистина добър звук , а от изброените марки не съм виждал.Така че ти обещавам когато чуя нещо по-добро и достъпно с удоволствие ще си сменя ника :)

Да не си помислиш само , че мисля биема за най-великата сила на света :) (смях...) 100% съм сигурен че изброените марки са в пъти по качествени , но не съм от хората които отхвърлят и незачитат работата примерно на по слабите производители !!!

Публикувай отговор

Обратно към “Всички останали въпроси”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта