графичен оригинал за цвтомузика

Съобщение
Автор
coffeee

графичен оригинал за цвтомузика

#1 Мнение от coffeee »

Здравейте това ми е първата тема в този форум искам да питам следното някой може ли да ми намери графичен оригинал за тази схема ? http://i.data.bg/07/12/07/696828_orig.jpg или пък ако може да ми направи ще съм му много благодарен :roll:

mitaka
има опит
има опит
Мнения: 174
Регистриран на: Нед Ное 07, 2004 1:00 am
Местоположение: гр.Чирпан
Обратна връзка:

#2 Мнение от mitaka »

Малко са тези, които знаят колко много е необходимо да се знае, за да се осъзнае колко малко знаем ....

LaMqTa
чете и пита
чете и пита
Мнения: 37
Регистриран на: Чет Ное 08, 2007 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#3 Мнение от LaMqTa »


coffeee

#4 Мнение от coffeee »

на мене ми трябва нарисуван графичен оригинал

ByD

#5 Мнение от ByD »

Ами сядай и рисувай тогава...
coffeee написа:или пък ако може да ми направи ще съм му много благодарен

Защо си мислиш, че за едната благодарност някой ще си зареже работата и ще тръгне да ти проектира платка? Пък дори да тръгне - кой е длъжен да се мъчи със "забележителното" качество на схемата, което си предложил? И "нарисуван оригинал" на какво - с четка и боички, моливчета, photoshop или corel или пък във формат на някоя от специализираните за целта програми?
Ако толкова държиш да ти се проектира платката - ето още един линк, в духа на тези, които бяха дадени по-горе: http://constructor.bg/shop/pcb_order.php

Аватар
Svetlin Iliev
има опит
има опит
Мнения: 297
Регистриран на: Пон Окт 24, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#6 Мнение от Svetlin Iliev »

Ами като ти трябва графичен оригинал на посочената от теб схема, си го начертай сам. Никой не ти е длъжен да се занимава с твоя проблем и още по-малко да ти чертае платката.

Аватар
radev
има опит
има опит
Мнения: 196
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#7 Мнение от radev »

Мога да ти помогна обади се на лични :)

coffeee

#8 Мнение от coffeee »

добре де byd за какво ми се караш ? аз съм казал "ако може" ... никого не съм задължавал да ми проектира платка или там да почва да ми я рисува с четка и боички, моливчета, photoshop или corel.

ByD

#9 Мнение от ByD »

Не се карам за нищо. Четейки това, което съм написал, явно си пропуснал двата основни момента в него:
1. Снимката на схемата е с ужасно качество - добре е да направиш нещо по въпроса.
2. В какъв вид ти трябва графичния оригинал - защото има значение дали ще си правиш платката сам или пък ще я дадеш във фирма да ти я прави.

coffeee

#10 Мнение от coffeee »

aми аз ще си я правя платката. На мене ми трябват само пистите http://i.data.bg/07/12/07/696828_orig.jpg

coffeee

помощ!

#11 Мнение от coffeee »

така като гледам няма кой дами помогне в този форум :(

D.Kolev

#12 Мнение от D.Kolev »

êîé çà êàêâî òðÿáâà äà òè ïîìàãà. â ëÿâàòà ÷àñò íà ñòðàíèöàòà ñå âèæäà ÷å ãè èìà è ñòðàíà ñïîéêè è ñòðàíà åëåìåíòè. àêî ñè ñîöèàëíî ñëàá, äà òè ïðàòÿ 3,50 çà âàðèàíòà íà ìëàä êîíñòðóêòîð 8O

Публикувай отговор

Обратно към “Всички останали въпроси”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост