Избор на усилвател:Nad c 325, Denon PMA-700AE , PionnerA-A6j

Харесах си един усилвател дали става?
Съобщение
Автор
Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#1 Мнение от Ivan Rachev »

:) Jankoff най- лесно ще разбереш какво имаме предвид ако ми дойдеш на гости да се запознаем и да послушаме музика . Не се притеснявай не притежавам скъпа купеёка Іехника , цялата система е"DIY-правеняк :wink: .Единствено искам да напишеш след гостуването как свири системката ти сравнена с една пpавена :wink: -0889626590 ,9898893.
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

devil90

#2 Мнение от devil90 »

...
Последно промяна от devil90 на Сря Апр 30, 2008 2:28 am, променено общо 1 път.

villyr

#3 Мнение от villyr »

Здравейте, тази седмица станах горд собственик на Cerwin-Vega VE-15 и естествено проблема ми в момента е какъв усилвател да им взема :roll: Като се има впредвид параметрите им много се двуомя за Harman/Kardon HK-970 и в тази посока исках да попитам дали като мощност ще пасне на Vegi-те.По документи ги дават 400W,95db, 26hz-20KHz. Също се замислям за NAD или Denon но немога все още да взема решение тъй като не съм ги слушал все още.Бихте ли могли да ми дадете някакъв съвет за марка и модел на усилвател?
Благодаря предварително!

Evlampi

#4 Мнение от Evlampi »

коро предложих "денона" на един мой добър приятел,не като качество толкова.Нормален е ,за битови нужди.Наистина е с много "мек"тон но има едно НО! Правят ги в скандинавието и това е фактор важен за нас "конструкторите".Все пак и "нокиата"е от там някъде!


!!! Денон PMA 700 AE се прави в Япония ... Лееко встрани от скандинавието!

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#5 Мнение от Stefan Stefanov »

[quote:6bcc4e0706="villyr"]Здравейте, тази седмица станах горд собственик на Cerwin-Vega VE-15 и естествено проблема ми в момента е какъв усилвател да им взема :roll: Като се има впредвид параметрите им много се двуомя за Harman/Kardon HK-970 и в тази посока исках да попитам дали като мощност ще пасне на Vegi-те.По документи ги дават 400W,95db, 26hz-20KHz. Също се замислям за NAD или Denon но немога все още да взема решение тъй като не съм ги слушал все още.Бихте ли могли да ми дадете някакъв съвет за марка и модел на усилвател?
Благодаря предварително![/quote:6bcc4e0706]

Не оспамвай темата, а си пусни нова!

Публикувай отговор

Обратно към “Усилватели”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост