Rotel RSP960 & RB985

Харесах си един усилвател дали става?
Съобщение
Автор
skodateam
чете
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Мар 31, 2019 11:15 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Rotel RSP960 & RB985

#1 Мнение от skodateam »

Здравейте. Едно въпросче към хората които са слушали или имат опит някакъв с този процесор и амп че нещо доста интересно се получава при мен. Слушам стерео само на Qacoustics 3050i и суб велодин и при пускането на ротела имам много добри среди особено високата среда и високи. Много добри и много доминиращи. Направо да го кажа мидбаса и суббаса буквално си тръгнаха и независимо дали ще слушам музика гледам филми или тв страхотните среди и високи адски доминират и дразнят. И отсега да кажа имам още няколко ампа и с тях нямам такъм проблем. Пробвах всички видове налични кабели - не. Процесора това е решил така свири... :? Колкото и да усилвам изкуствено суба той някак неестествено се появява но мидбас нямам. Грам. Не вярвам че това така си свири наистина :D Единствената ми опция като настройка - едно копченче Bass на процесора при което прави +8 дб на 100hz което пък решение да го има като опция чак не ми се коментира....

Аватар
Kiril Kirilov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1506
Регистриран на: Пет Юли 30, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Rotel RSP960 & RB985

#2 Мнение от Kiril Kirilov »

Ако имаш няколко усилвателя и колони, защо не вържеш един комплект директно, без процесор, за да можеш да слушаш стерео?

Публикувай отговор

Обратно към “Усилватели”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта