Моля за помощ за усилвател teleton a500

Харесах си един усилвател дали става?
Съобщение
Автор
nikolay9201
чете
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Ное 02, 2013 1:22 am
Местоположение: ruse
Обратна връзка:

Моля за помощ за усилвател teleton a500

#1 Мнение от nikolay9201 »

Моля за помощ за дадения усилвател! Попадна ми такъв усилвател на много малка цена, но не знам дали работи. Разгледах малко обяви в нета и много се обърках а ето я и нея. На тоя има едно капаче което не позволява да се променя напрежението от 220 на 110, а на тоя дето ми го продават го няма (надявам се да сте ме разбрали) и сега не мога да разбера как е на 220, дали е като на снимката или не. Мислех си, че удачно е която страна да е надолу тя да е избрана но тая снимка ми показва друго. Надявам се някой от тук да има такъв или подобен усилвател и да ми обясни как стоя нещата, че не ми се изпуска офертата ако е работещ.

nikolay9201
чете
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Ное 02, 2013 1:22 am
Местоположение: ruse
Обратна връзка:

Re: Моля за помощ за усилвател teleton a500

#2 Мнение от nikolay9201 »

Извинявам се, че немога да я сложа въпросната снимка, защото съм нов абоната но ако напишете в гоогле марката и модела на усилвателя, ще ви искара една страница в ибей там е снимката.

Аватар
kromuilis
трупа сериозен опит
трупа сериозен опит
Мнения: 318
Регистриран на: Пон Май 14, 2007 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Моля за помощ за усилвател teleton a500

#3 Мнение от kromuilis »

Постът ти е доста объркан, това с капачето изобщо не го разбрах.
Но така или иначе, едва ли някой ще може да ти каже дали устройството работи. Това, ако изобщо работи, дали би ти харесало е съвсем отделен въпрос, така че ако не можеш сам да се убедиш в тези дребни подробности, по-добре не купувай!

nikolay9201
чете
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Ное 02, 2013 1:22 am
Местоположение: ruse
Обратна връзка:

Re: Моля за помощ за усилвател teleton a500

#4 Мнение от nikolay9201 »

kromuilis написа:Постът ти е доста объркан, това с капачето изобщо не го разбрах.
Но така или иначе, едва ли някой ще може да ти каже дали устройството работи. Това, ако изобщо работи, дали би ти харесало е съвсем отделен въпрос, така че ако не можеш сам да се убедиш в тези дребни подробности, по-добре не купувай!
Проблема идва от там,че не мога да пусна никакъв линк защото съм нов. Но ще го пробвам, каквото стане. В ибей го има ако ти се занимава. Това капаче служи за един вид блокиране на този превключвател, но така като гледам много снимки мисля че го разбрах как е в режим 220в

Аватар
kromuilis
трупа сериозен опит
трупа сериозен опит
Мнения: 318
Регистриран на: Пон Май 14, 2007 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Моля за помощ за усилвател teleton a500

#5 Мнение от kromuilis »

Проблемът е, дали си решил, че ти трябва точно този усилвател. Ако да, няма как да разберем дали работи.
И ако това е твоят усилвател, който еветнуално работи, все ще намериш как да го пуснеш на 220 волта.

nikolay9201
чете
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Ное 02, 2013 1:22 am
Местоположение: ruse
Обратна връзка:

Re: Моля за помощ за усилвател teleton a500

#6 Мнение от nikolay9201 »

По принцип си търся усилвател и тоя ще ми свърши работа и дано да има някаква защита ако го пусна на 110в :roll: :roll: извинявам се за загубеното ти време и модераторите ги моля малко да си оправят форума че е много .......... но за това не му е мястото тук. :st :st

Nikolay_Hristov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 472
Регистриран на: Пон Яну 10, 2005 1:00 am
Местоположение: В.Търново / София
Обратна връзка:

Re: Моля за помощ за усилвател teleton a500

#7 Мнение от Nikolay_Hristov »

Можеш да се хванеш с един мултимер на щепсела и да видиш в коя позиция на ключето показва по-голямо съпротивление. По-голямото съпротивление е позицията за 220V. :)

Публикувай отговор

Обратно към “Усилватели”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта