Този усилвател струва ли си

Харесах си един усилвател дали става?
Съобщение
Автор
devil90

#16 Мнение от devil90 »

Много ви благодаря! :)

Аватар
Rumen Suvandjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2924
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#17 Мнение от Rumen Suvandjiev »

devil90 написа:Аз търся купешки модел , а не правен, защото нямам нерви и време да се занимавам и да нодя насам натам да търся правени усилватели.


Независимо дали търсиш купешки или "правен" усилвател, единствения начин е именно ходенето насам - натам и слушането.
И то именно защото не си милионер и не ти се иска да хвърлиш много пари за проби. Има хора, които са сменили десетки устройства, само за да установят, че така не се прави!
Затова - не купувай нищо, което не си чул в конкретната система, която ще ползваш. Усилвателят сам по себе си не свири. Свирят тонколоните и той задължително трябва да е съобразен с тях. Ако си мислиш, че наслуки ще уцелиш подходяща комбинация, по-добре пробвай да играеш на лотария - шансът е същия.

devil90

#18 Мнение от devil90 »

Добре ще го имам в предвид.

И от тук ще поразгледам, знам че правите доста качествени неща мога да си харесам някоя колона.

Аватар
Rumen Suvandjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2924
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#19 Мнение от Rumen Suvandjiev »

Ако се доверяваш на слуха си, най-вероятно ще си харесаш. Със сигурност хората, които предлагаме "правени" изделия, ще ти предложим подробно прослушване, а и не бихме си позволили лошата реклама да продадем на някого изделие, което той не харесва наистина.

devil90

#20 Мнение от devil90 »

До известна степен разбирам. Но се колебая сега за усилвателите Пайнер или този NAD. Ще трябва доста да си помисля.

А за колони може би купешки ще си взема, а пък на тези какво им е тук, като гледам някои добре ги правят.

Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#21 Мнение от Nanko Rusev »

:( Две страници постове и накрая :oops:

Публикувай отговор

Обратно към “Усилватели”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост