Jamo d365

Имам говорител, каква кутия да му направя?
Имам кутия какъв говорител да и сложа?
И за неща от рода.
Съобщение
Автор
Николай
чете
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Май 04, 2018 9:38 am
Местоположение: Павликени
Обратна връзка:

Jamo d365

#1 Мнение от Николай »

Здравейте!

Имам тези колони втора употреба ,па може и 3 да са :D
За 300лв си ги взех и честно от начало не бях доволен,тъй като го карах на Jamo d160,струваше ми се че те свиреха по-готино.Но вече няколко месеца си ги ползвам големите и много си ги харесвам.Но забелязвам че като усиля повече, средната лента на едната ми колона почва леко да опитва бас да прави все едно.Смисъл по пращява,ама тва да го чуеш трябва да си там.Не е фрапиращо.Най-вероятно няма да ги издъня,понеже съм си сдържан, пък и не слушам такава груба музика.Чудя се дали може и от усилвателя да е проблема понеже го карам с Yamahа a-400.Смисъл нормално е кат усилиш повече от половината да забележиш кривене.Макар че кривене получавам като услия доста повече от половината.Но само на едната колона средната лента съм забелязал да прави така,дефакт може би не е от усилвателя?
И ми се ще да си сменя средните линии и високата честота,Та не знам дали при положение ,че вътре си имат филтър тея колони,ще има проблем да сложа нещо с различна характеристика от оригиналните.

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Jamo d365

#2 Мнение от Stefan Stefanov »

Нв само, че няма проблем, но е задължително да смениш филтрите като сменяш говорители.

Публикувай отговор

Обратно към “Тонколони”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта