Какво ще кажете за ето този миксер

Модератор: Vanio

Съобщение
Автор
Аватар
jordannedev
чете и пита
чете и пита
Мнения: 30
Регистриран на: Вто Юли 04, 2006 12:00 am
Обратна връзка:

#16 Мнение от jordannedev »

Това става и с плъзгачите особено на фейдъра ако много се изживяваш докато миксираш :wink: , но той е ефтин някъде около 25-30лв така че в крайна сметка нищо не може да стане фатално :wink:

kindera

#17 Мнение от kindera »

25-30лв.????-за слайда имаш в предвид нали ?

Аватар
jordannedev
чете и пита
чете и пита
Мнения: 30
Регистриран на: Вто Юли 04, 2006 12:00 am
Обратна връзка:

#18 Мнение от jordannedev »

да за cross-fader -a , защото той здава багажа първи :wink:

kindera

#19 Мнение от kindera »

Зависи да ти кажа ! Аз за врътките имам повече опасения, те започнаха нещо да припукват но ги "смазаха" и сега са си ок!

Аватар
Evelina Milusheva
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 374
Регистриран на: Вто Апр 04, 2006 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#20 Мнение от Evelina Milusheva »

И нашия е DJX700 и ефектите наистина не са много, но принципно само аз ги ползвам с микрофона.
За плъзгачите е така - единственото нещо, което е пострадало са пластмасовите пластинки за хващане, но то на всички миксери изхвърчат. На едно парти се затри едно от тях и някой го намери, ама като се опитахме да го монтираме обратно се оказа, че е от друг миксер :twisted:

Иначе смазваме всичките триещи се части с графитен спрей, много добре се държи (и чува)
lyrical hardcore

DJ_Kras

#21 Мнение от DJ_Kras »

Моят пулт е behringer VMX 200.Не е от най-професионалните,но е много удобен и практичен няма ефекти,но за сметка на това плеърите имат,като цяло съм доволен :)) Изображение

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#22 Мнение от Ivan Rachev »

:lol: без никой да се обижда , Берингер е марка която е избягвана дори от роми музиканти. Изключително некачествени , ненадежни и лошо звучащи устроиства в целия спектър на производство . Има нива на качество при диджейските миксерите , Берингер е знаменосец в наи-ниското такова .
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Аватар
Evelina Milusheva
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 374
Регистриран на: Вто Апр 04, 2006 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#23 Мнение от Evelina Milusheva »

Така е...миналата седмица го слушахме пак и микрофона специално се чува като на "караоке" :lol: Но все пак си е железен, от 2004та къртим габба, хард-техно и всякакви кор-ове на него и бачка пущината :)
lyrical hardcore

Аватар
DJ69
има известен опит
има известен опит
Мнения: 147
Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 1:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#25 Мнение от DJ69 »

DJ_Kras Да не те отчайвам но тоя BeHringer... го имах и за 6 месеца работа почнаха да му пукат копчелъците което много ме отчая,като го отворих->веднага го пуснах за продажба.Просто не е направен за як бой Numarka ми(бившия) както някой казват че е по скапана марка скоро ще направи 2 ра година като цяло и оня ден пусках на него и се чудя как не е мръднал а само той си знай колко е поливан и удрян.Потемата на автора трябват ти 2-3канала Phono/Line на всеки канал задалжително "Gain" , 3 бандов коректор, индикация за нивото,изход слушалки,поне 1 вход за микрофон,Cross Fader и си Ти!

Аватар
Vanio
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 124
Регистриран на: Сря Фев 27, 2008 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Какво ще кажете за ето този миксер

#26 Мнение от Vanio »

blazers написа:цък,миксерът не ми трябва за професионални цели а за забавление така да се каже!Oчаквам вашето мнение!А и какво бихте ми препоръчали вие за около 800лв.
За тези пари бих купил Vestax :D

Публикувай отговор

Обратно към “Миксери”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта