Какво ще кажете за ето този миксер

Модератор: Vanio

Съобщение
Автор
blazers

Какво ще кажете за ето този миксер

#1 Мнение от blazers »

цък,миксерът не ми трябва за професионални цели а за забавление така да се каже!Oчаквам вашето мнение!А и какво бихте ми препоръчали вие за около 800лв.

Sylis
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 661
Регистриран на: Пон Юни 20, 2005 12:00 am
Местоположение: Лясковец (София)
Обратна връзка:

#2 Мнение от Sylis »

Щом ще е за забавление защо не се разходиш до Dynacord,там се намират такива нещица за по 200-250 лв.Мисля че за "забавление" биха ти свършили същата работа.... :wink:

blazers

#3 Мнение от blazers »

А това миксерче дава ли възможност за по професионални цели,представи си задобрея :D !

Аватар
Marian Lozev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1533
Регистриран на: Нед Яну 23, 2005 1:00 am
Местоположение: София, Парк "Света Тройца"
Обратна връзка:

#4 Мнение от Marian Lozev »

колега акое за смесване на два источника НЕ ,неси заслужава такава щаига за в къщи

вземиси 3 канален а наи добре да е с ефекти сега са много исползвани от DJ v bg
успех
Open: http://uslugi.rent.bg/zabavlenie-zavede ... enec-3662/" onclick="window.open(this.href);return false;
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo

Sylis
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 661
Регистриран на: Пон Юни 20, 2005 12:00 am
Местоположение: Лясковец (София)
Обратна връзка:

#5 Мнение от Sylis »

Най обикновенните и изчистени мисля че бяха с 2 канала + още един или два за микрофон и цената им беше около 150 лв... ;) За 250 лв ще си вземеш 3 канален с еквалайзер....

blazers

#6 Мнение от blazers »

Горе долу как вървят,като цена триканалните с еквалайзери и дайте някой линк към подобен модел,ако може!

Sylis
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 661
Регистриран на: Пон Юни 20, 2005 12:00 am
Местоположение: Лясковец (София)
Обратна връзка:

#7 Мнение от Sylis »

Отиваш на място и си харесваш...Берингер са мисля там миксерите за които ти говоря ;)

:twisted: :twisted: На готово така всеки може да иска линк линк линк... потърси и ти малко.Сега някой друг заради теб трябва да търси... :evil: :evil: :evil:

algi
Търговец
Търговец
Мнения: 439
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#8 Мнение от algi »

Eла да пробваш НОВ в кашон "Саундкрафт" Компакт 4 за 200лв.!!!
ул.Хан Пресиян 10

AmonRa

#9 Мнение от AmonRa »

Аз съм си харесал Behringer DX626 за същите цели като на Blazers.
Гледах го в български сайтове и цените му варират около 215 лв.

algi
Търговец
Търговец
Мнения: 439
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#10 Мнение от algi »

ПРИЗИВ ! Момченца мили не купувайте китайските буклуци.По добре съберете малко повече левчета и си купете нещо качествено!
Soundcraft,Dynacord,Tapco,A&H,Yamaha,Midas i dr.

Аватар
bis
има опит
има опит
Мнения: 95
Регистриран на: Чет Дек 01, 2005 1:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

#11 Мнение от bis »

Мдаа....по принцип си прав, лошото е че и някои от продуктите на въпросните фирми са си точно китайски и само цената им е по-висока. Като за "имиджов" продукт. А като ги отвориш - изненада!
:smt031
От известно време и в реномираната профи техника нещата не са както бяха. Ама нищо чудно - борба за пазарни позиции.......

Аватар
Evelina Milusheva
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 374
Регистриран на: Вто Апр 04, 2006 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#12 Мнение от Evelina Milusheva »

Behringer-a е железен, носи на всякакви експлоатационни "събития" :P
Хубаво е за заиграване, има ефекти, изобщо - струва си :)
Качеството обаче... :roll:

Ти на какво смяташ да миксираш? ТТ, плейъри, Трактор? За Трактор - версия под 3 практически не ти трябват повече от 2 канала, 3-ката има 4.
Можеш да отидеш да видиш за какво ти говори АлгИ :wink:
lyrical hardcore

DJ_Vasko_C

#13 Мнение от DJ_Vasko_C »

"ПРИЗИВ ! Момченца мили не купувайте китайските буклуци.По добре съберете малко повече левчета и си купете нещо качествено!
Soundcraft,Dynacord,Tapco,A&H,Yamaha,Midas i dr. "

Значи тези марки може да са водещи в някои области, но при DJ-ските пултове, най-добрите са A&H, Pioneer, Ecler, Vestax, Rane.

Аватар
jordannedev
чете и пита
чете и пита
Мнения: 30
Регистриран на: Вто Юли 04, 2006 12:00 am
Обратна връзка:

#14 Мнение от jordannedev »

Един приятел който професионално се занимава има PRO MIXER DJX700 на Behringer и е много доволен . Този на който ти си се спрял не е нищо особено а пък цената му е доста висока :) . Аз ти препоръчвам този миксер първо заради цената (~500лв.) и второ заради повечето възможности , който предоставя , но пак ти си решаваш :wink:

kindera

#15 Мнение от kindera »

Аз съм с Behringer DJX700-перфектен за вкъщи! А и за партита става,но набора на ефекти е малък!Ако имаш два плеъра с ефекти,то и за партита е перфектен:D! Само не трябва мн да му се злобиш защото има един малък дефект-ако се силиш много да въртиш по врътките и слайдовете след време започва да припуква(оправя се не е фатално)!Просто трябва да си по нежен и ти гарантирам дълга съвместна работа с него :D!

Публикувай отговор

Обратно към “Миксери”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта