Имам въпрос

Модератор: Vanio

Съобщение
Автор
oXteR
чете
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Сеп 22, 2009 9:00 pm
Обратна връзка:

Имам въпрос

#1 Мнение от oXteR »

Искам да попитам понеже тепърва навлизам в тези среди и си нямам понятие от никва техника свързана с правене на музика и тн. Питането ми е миксера към компютъра мога ли да го включа и примерно ако съм композирал трак мога ли да му сложа ефекти чрез миксера ?

Tube
има известен опит
има известен опит
Мнения: 127
Регистриран на: Пет Апр 21, 2006 12:00 am
Местоположение: софия
Обратна връзка:

#2 Мнение от Tube »

С каква програма композираш?
По принцип не ти трябва аналогов миксер при положение , че правиш траковете на ПЦ.
Трябва ти софтуер на който да обработиш траковете и да ги пудриш и смесваш.
:D
TUBE

Аватар
Kiril Kirilov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1506
Регистриран на: Пет Юли 30, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Принцип

#3 Мнение от Kiril Kirilov »

Tube написа:С каква програма композираш?
По принцип не ти трябва аналогов миксер при положение , че правиш траковете на ПЦ.
Трябва ти софтуер на който да обработиш траковете и да ги пудриш и смесваш.
:D
По принцип това, което казваш не е вярно, защото и двата варианта са възможни и ако желанието му е да го прави с външна техника, аз също бих му го препоръчал.

Ако има аналогова техника, с която да експериментира и да има възможност да сравнява възможностите за звукообработка/музициране в цифров и в аналогов вид, скоро сам ще си направи избора без съмнение.

Аватар
fatak
чете
Мнения: 14
Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#4 Мнение от fatak »

външен сет - това е истината ...по -добре да започнеш с нещо на базово ниво , за не много пари , за да можеш да навлезеш ...за компютър е много по - трудно да съчетаеш и да опазиш техниката:)казвам ти го като патил :roll: get analog:)

Публикувай отговор

Обратно към “Миксери”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта