стъпало за проф озвучаване

Модератор: Vanio

Съобщение
Автор
maximen

стъпало за проф озвучаване

#1 Мнение от maximen »

трябва ми проф стъпало за озвучаване на открити площи ансамбли и малки концерти не за ди джеиство та въпроса ми е къкъв савет бихте ми дали имам един руски фюджън 2 х 300 на 8 ома ма е слаб и стар вече и др бълг боклуци и лариуси

знам че се писа много за Биема модел W 330 II
но се пак подсещам става ли за -озвучаване?
или др модели и марки да търся

бъдете изчерпателни предварит благодаря...

wassilzaza
има известен опит
има известен опит
Мнения: 222
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 1:00 am
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

#2 Мнение от wassilzaza »

Един от най-достъпните варианти са стъпалата на Биема. Мисля, че Q-серия са добър избор.
бъдете изчерпателни предварит благодаря...

Ако и ти беше по изчерпателен....най-малкото е да кажеш дали парите са от значение и до колко, но щом си се ориентирал към Биема, то предполагам търсиш нещо с по ''народна'' цена.
The real Sound is Horn Subwoofer !!!

maximen

#3 Мнение от maximen »

ами имат значение парите до толкоз че става въпрос за професионално озвучаване, а не за 100 ватови стъпала за ди джеи в ресторант
само подхвърлих за биема може и др модели да ми предложите парите до които давам за ново стъпало съотношение ватове -цена
е до около 200 вата на 8 ома - до 400 лева максимум
с цел като започна да озвучавам не се излагам поне като за начало
та затва питах една биема ще ме изкара ли за 3 часа на площада с средна мощност 250 вата

Аватар
nikigada
чете и пита
чете и пита
Мнения: 21
Регистриран на: Сря Дек 15, 2004 1:00 am
Местоположение: Стамболийски
Обратна връзка:

#4 Мнение от nikigada »

400W и площад - нещо не ми се връзва!!!

Аватар
Fenkiller
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 683
Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#5 Мнение от Fenkiller »

maximen написа:трябва ми проф стъпало за озвучаване на открити площи ансамбли и малки концерти...


Предполага поне 2 по 600 вата (даже са малко) със съоветната акустика!Желателно е също да разполагаш не с 1 а с 2 стъпала кросоувър и разделена акустика (НЧ и ВЧ секции)за да постигнеш що годе някакво озвучаване на ансамбъл например, на открито нещата са доста сложни! :wink:

maximen написа:... до около 200 вата на 8 ома - до 400 лева максимум с цел като започна да озвучавам не се излагам поне като за начало
...средна мощност 250 вата

Ще се изложиш задължително
Kill with power! DIY ! DIY ! DIY !

Gad_Man

#6 Мнение от Gad_Man »

Някой имали схема на ЧасПром модел Рапсодия.Ако имате пращайте на Veselin_jambol@abv.bg.Благодаря ви предварително. :wink:

Публикувай отговор

Обратно към “Усилватели”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта