Искам мнение за усилвател Saba

Модератор: Vanio

Съобщение
Автор

vector

#2 Мнение от vector »

здрасти аз мислия че цената му е малко висока .все пак е от старата генерация когато вси4ко беше направено без да се пести от материали добре изглежда от вътре но ако свалиат малко цената си заслужава

Аватар
toroid
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 882
Регистриран на: Чет Май 26, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#3 Мнение от toroid »

Не може да е 110 дори и 100 вата, в никакъв случай!Много му е малък трафа а и консумацията за такава мощност е нищожна.По онова време ги правеха 100 вата изходна с огромни трафове и мин 600-700 вата консумация.На този и електролитите са мижави.Само "санкеите"са добри в схемата. Това не е по-вече от 40-45 вата.
Последно промяна от toroid на Пет Яну 26, 2007 1:26 pm, променено общо 2 пъти.

Аватар
Svetlin Iliev
има опит
има опит
Мнения: 297
Регистриран на: Пон Окт 24, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Явно е някаква специална серия

#4 Мнение от Svetlin Iliev »

Здравей. Усилвателя има добър външен вид , а си има и спецтроанализаторче което си е предимство. Явно е някаква специална серия, но за клас А му е малък трансформатора (ако найстина има такава мощност каквато ти си написал). Като цяло си струва като параметри но все пак е на години и тази цена му е малко височка (лично мнение). Успех :)

guitman
има опит
има опит
Мнения: 146
Регистриран на: Пон Дек 27, 2004 1:00 am
Местоположение: plovdiv
Обратна връзка:

#5 Мнение от guitman »

По мое мнение, не му давай повече от 100лв.

vector

#6 Мнение от vector »

на истина му е малък трафа за тази мощност която пише ако се модне захранването ще е по добре.аз имам стапало 2х70 и сам със 360wтраф

smoky

#7 Мнение от smoky »

А някой може ли да ми намери някаква информация защото търсих навсякъде и нищо не намерих :)

pepe

#8 Мнение от pepe »

Усилвателя според мен е 40 вата на канал. Ще ти кажа и как го изчислих. Максималната му консумацията му от мрежата е 320вата. Тя се дели на 2 след това още веднъж на две и получаваме мощността на крайното стъпало. Резултата е 80вата което също трябва да разделим на 2 защото е стерео усилвател. Формулата не е абсолютно точна но се доближава много близо до реалната стойност :wink:

Emo_Baltov
чете и пита
чете и пита
Мнения: 90
Регистриран на: Пон Май 18, 2009 1:40 pm
Обратна връзка:

#9 Мнение от Emo_Baltov »

Според мен това е мноооого висока цена за този Амп. Не повече от 80 до 100 лв. Ама 100 мисля, че са много. За 150 можеш да си вземеш MARANTZ PM400 мисля, че беше. А защо точно към този усилвател си се насочил. Може би е хубав ама найстина мошноста му която я дават на крайните стъпала не е реална.

Публикувай отговор

Обратно към “Усилватели”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта