Препоръчайте

Модератор: Vanio

Съобщение
Автор
Alejandro
чете
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Сеп 16, 2010 11:13 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: ....

#16 Мнение от Alejandro »

koce написа:Ако исках някой да ми продаде щях да си пусна темата в "Покупки". Питането ми е какъв усилвател да си купя нов!Да не е от най-евтините и да е малко по-качествен от китайските.Дотук съм се спрял на някой модели на биема и ирни.Навсякъде чета различни мнения и за двете марки.Вие какво мислите ?
Поздрави,Константин
Доста трудно ще намериш нещо, което да не е китайско, освен ако не си готов да се разделиш с определена сума пари, които по общостандартни критерии, можем да наречем МНОГО. Дори добрите производители имат изнесено производство в китай. Въпросът е дали това производство е само изнесено и нищо повече, т.е ползване на една търговска марка, или освен това е под контрола и стандартите за работа на оригиналния производител, което ги прави като произведени в европа, например.

В този ред на мисли, ALESIS е американска фирма, но усилвателите им се правят в китай. Препоръчвам ги горещо, понеже аз разполагам с един техен екземпляр, а именно моделът им RA300. Има ги в Динакорд. Цената е страхотна за това, което получаваш отсреща. Освен всичко останало си мисля, че ще ти свърши работа за целите, които описа, макар и малко лаконични да бяха от твоя страна.

Аватар
krasiorocknroll
чете
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Авг 09, 2010 6:03 pm
Местоположение: Балкански полуостров
Обратна връзка:

Re: Препоръчайте

#17 Мнение от krasiorocknroll »

Аз използвам този модел
http://www.irni-l.com/bulgarian.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
и за цената си не са зле :)

Публикувай отговор

Обратно към “Усилватели”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта