Помощ за избор на усилвател ?!?

Модератор: Vanio

Съобщение
Автор
ivovi

Помощ за избор на усилвател ?!?

#1 Мнение от ivovi »

Здравейте.Понеже знам ,че тука влизат хора ,които наистина разбират от озвучителни техники и исках да ми помогните в избора на усилвател.Средствата които смятам да заделя за усилвател са 400-450лв мах.Искам усилвателя да е двуканален ,а не 5.1 , 6.1 и т.н. Това на което съм се спрял е този усилвател:
http://www.dekom.bg/?page=product_detai ... nceID=3739
Вие съгласни ли сте и какво бихте препорчали за тези пари ? Благодаря предварително на всички ,които ми помогнат в избора!

Аватар
Nikolay Savov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 711
Регистриран на: Съб Мар 05, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Помощ за избор на усилвател ?!?

#2 Мнение от Nikolay Savov »

За тези пари които си определил можеш да вземеш нещо от края на ниския клас и началото на средния. Моят съвет е да не бързаш да купуваш боклуци ,а посъбери малко за нещо стойностно и наистина свирещо. Много е важно техниката да ти доставя удоволствие ,нали това е целта.
виж това тук! свири страхотно и неможе да се сравнява по нищо с покитайчините комерсиални марки. http://bgaudio.org/modules.php?name=For ... ic&t=11741
.
Начинът да живееш е да не правиш нищо, действайки, а да правиш всичко, бидейки. Лао Дзъ

Аватар
toroid
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 882
Регистриран на: Чет Май 26, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#3 Мнение от toroid »

А с какви колони ще слушаш и в какво помещение?

ivovi

#4 Мнение от ivovi »

Колоните ще са Cerwin-Vega VE-12 (казвам "ще" понеже сега съм с други ментета) , а съббуфера е от кар-аудио на Pioneer (link: http://www.pioneer.eu/eur/products/25/1 ... index.html ).

ivovi

#5 Мнение от ivovi »

Искаше ми се да е нещо новичко ,защото втората употреба ,която се предлага е на прекалео високи цени ,за нещо което може да намериш в него гилза от втората световна (е не всички де .. все пак има и изключения).Попадал съм и на хубави обяви ,но тогава не мислих за покупки и съм ги подминавал.

Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#7 Мнение от Nanko Rusev »

Само да ти спомена че жестоко се лъжеш, че по-новото означава по-добро. Препоръчват ти втора употреба, не защото е по-евтино, а защото има многократно по-добро съотношение "цена:качество" :D

ivovi

#8 Мнение от ivovi »

Имам хубава оферта за DENON PMA-920.Някой може ли да си изкаже мнението дали си заслужава усилвателчето и защо ? Мерси предварително!

Emo_Baltov
чете и пита
чете и пита
Мнения: 90
Регистриран на: Пон Май 18, 2009 1:40 pm
Обратна връзка:

#9 Мнение от Emo_Baltov »

Този модел е хубав ако офертата си струва взимай. :wink: А защо да си го вземеш ли, ми все пак е Денон според мен дори и ниските класове на тази търговска марка не правят компромис в качеството на звука. Не говоря за нови модели а за тези от преди 1998г. Ама все пак това си е мое мнение. Виждал съм този красавец в цвят шампанско с махагон отстрани. Наистина си заслужава. А за какви пари ти го предлагат?

Публикувай отговор

Обратно към “Усилватели”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта